Kariyer çok mu önemli?

Bazen her şeyi bırakıp koca parası yemeliyim diyorum. Ama diğer yandan neredeyse master bitti sayılır. Sonra boşuna okumuş olacam bunca sene.
Sizce bunlar çok önemli konularmı?

Bence bunların önemi yok, çok iyi bilgi sahibi olduğum bir konu var. Egoma yeter bu 😄

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ya kariyer ya karı yer. Koca parasına muhtaç olmamalı...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• neymiş o bilgi konusu :)

1|0
    0|0
  • isini yap

1|0
    0|0
  • Bende önemli 😊

1|0
    0|0
  • Evet aksi halde karı (YER)

0|0
    0|0
  • karşındakiyle para için beraber olacak kadar karaktersizsen yap :D

0|0
    0|0
    • Ne alaka? Zaten nisanliyim. Yani para icin felan degil. Bu görüsünüzü anlamiyorum. Calismzsak eve ceki düzen verip yemek yapacaz herhalde. Sizin gibiler kadinlardan ne bekler ki? Full
      Time Calissin, yemek yapsin, evi süpürsün, toz alsin, camasirlari makinaya atsin, sersin ütülesin, yatak örtüsünü degistirsin, pencereyi silsin.
      Erkek sadece calissin sonra "hanim isten geldim cay yochmu " desin

• saol çok şanslıyım eğitimli aile çok farkediyor ama kariyer yönünden eğitim değil bak okulumda bir çocuk vardı çocuk asosyal bilgisayar bağımlısı iki cümleyi bir araya getiremediği için mal mal hareketler yapan sosyallik yoksunu yani çocuk neyse acıdım çocuğa kurtarmak için arkadaş oldum evine davet etti lol atarız diye aldım bilgisayarı gittim
      annesiyle felan tanıştık sokağa çıkalım hadi dedim napıcaz felan dedi gel kız ayarlıycam sana dedim yaşımda 2 yaş büyük çocuktan ama aynı sınıftayız düşün heyecan yaptı annesinin yanına gitti annesi bağırdı çağırdı geldi yok dedi bir süre sonra farkettim annesi eşinden ayrılmış bir doktor hanım çocuğu sürekli evde gözünün önünde olsun istiyor diye mal etmiş çocuğu sonra dedim eğitim cehaleti alır eşşeklik baki kalır benim ailemse özgür ruhlu biri olduğumu bildikleri için 16 yaşında ev tuttular bana iş hayatınıda gördüm yanlız yaşamanın zorluğunuda babam sağolsun çok destek oldu bana maddi açıdan değil fikir olarak

• Evet ailenin destegi cok önemli. Bu konuda bende cok sansliyim.

• ne güzel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Önemli.

1|0
    0|0
Yükleniyor...