Merhaba arkadaşlar. Ben 21 yasindayim Carrefour'un bir şubesinde kasiyerlik yapıyorum is değilde insanlar beni yoruyor. 3 ay olacak ise ağlayarak gidiyorum neredeyse.. İnsanlarla uğraşmayi sevmiyorum ama para lazim. Güvenlik görevlisi de oldum, satış danismanıda.. Hepsinde insanlarla uğraşmak zorundasin.. Artik toplumumuz akıl sağlığını yitirmiş durumda. Sabrımı tasiriyorlar. Gecen bir kadın beni şikayet etmiş. Sebebi de ona "donuk" bakmam imiş. Gülsem mi ağlasam mi bilemedim. Geçen bir müşteri de arkadasima makas firlatmis az daha gözüne saplaniyormus kızın. Korkuyorum valla hem korkuyorum hem sinirleniyorum. Bazen öyle Zaman'lar geliyor ki kendi sesime bile tahammül edemiyorum bırakın insanlarii.. Napıcam ben? İnsanlara soruyorum oradakiler en az 3 yıllık calisan. Ben nereye girsem 3 ay dolmadan havlu atiyorum :( okumadim da şirketlere vs gireyim. Ki üniversite mezunlari bile işsiz napıcam bilmiyorum :(

Güncellemeler:
O da çözüm degil ki

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bahsettigin tum is dallarinda insan on plandadir. Guleryuzlu olmaktan ziyade umursamaz olmak şart. Sen biraz duygusal bir karaktere sahipsin. Alingan ve takili kaldigin durumlar var ki bunlar seni uzuyor yoksa isten ciktigin an unutmam gerekir.
    1. Is yerinde olan herseyin is yerinde kaldigini kabul ettireceksin kendini.
    2. stresli bir is yaptiginin farkinda olman gerekecek
    3. alinganlik vs gibi durumlar icin psikiyatri bolumune gidebilirsin. Cok faydasini gorursun inan. Uygun meslek bulmak zor olur senin icin yeni bir işe girmissin. Işinde basarili olabilmek icin biraz kaalesiz olmak gerekiyor malesef insanla ugrasmak cidden zor. Ben de hemen hemen ayni durumdayim seninle.
    Benim de ilk is deneyimlerimde basima bu tip durumlar geldi. Hepsini atlattim bir sure sonra is yerine alisma ve ozguven ile olay bitiyor.
    Bence psikiyatri bolumune gidip durumunu burda yazdigin gibi anlat.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Herşeyi geçtim insanlar neden bu kadar kötü :(

• Insanlar bencil. Insanlar egoist.
      Para harcanan her sektorde para harcaya kisi parayi zorunlu olarak harcadigini bildigi halde deger gormek istiyor. Insanlar ilgi istiyor para karsiligi. Inan bana aslinda elinde sepetiyle kasaya gelen kaprisli bir adam veya kadin ya sosyal hayattan dislanmistir ya da eşiyle cinsel hayati berbat durumdadir. :) Aldirmamaya bak. Hicbirsey senin mutlulugundan rahatligindan ve akil sagligindan onemli olmamali.

En İyi Kız Görüşü

• Seni o kadar iyi anlıyorum ki bende kasada çalıştım yakın zamanda o kadar acayıp insanlarla karşılaşıyorsun ki "benide deli edecekler en sonunda" diyebiliyorsun. Gerçekten bu tür işlerde sabırlı olmak lazım zor olsa bile dişini sıkman gerek çünkü sonunda maaşın eline geçecek boşu boşuna çalışmıyorsun bir de öyle düşün.. Akşamları eve girdiğinde seni sakinleştirecek ve seni mutlu edecek şeyler yapmanı tavsiye ederim iyi gelir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• millet öküz, insanlar görgüsüz, çalışanlarda saygı yok, müşterilerde tahammül yok.
    evlen kurtul diyeceğim o eskidendi, kocalar koca değil katil. umarım bir yolunu bulursun.

1|0
    0|0
  • Allah sabır versin. ülkemizde insanlar mutsuz soruna çözme odaklı değil. Sen yaşama sevincini asla kaybetme.

0|0
    0|0
  • Yaw işin z0r ama insanlari umursama. Işine bak sen. Çok z0rlaniyorsanda z0rlama birak

0|0
    0|0
  • Evlen :)

0|0
    0|0
  • Ozelbbir hastanede calismak istermisin gercekten yeterki hayattan bikma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bu kadar arsızlaştıklarını tahmin etmiyodum ben de yazın bir züccaciyede çalışmıştım patron müsvettesi insanlardan daha çok yormuştu kaç ay geçti hala kabuslarıma girer.

0|0
    0|0
  • Bendensin kuzu sikinti yapma is bul cik bnde olw yapym

0|0
    0|0
    • Sürekli iş değiştiriyorum zaten artik ailem de hayırdır demeye basladi

• Butun islerde o lanet insanlarla ugrasiyon sende yogun olmayan bir markete gt a101 falan iyi bn orda calisiyom

Yükleniyor...