Bizim ülkemizde neden güzel kızlar yok?

Soru gayet açık tamam tatlı çekici sempatik hoş kızlarda var ama neden güzel yok?

Güncellemeler:
Terörden daha önemli arkadaşlar bu konu sırf bu yüzden evlilik yapmak istemeyen milyonlarca gencimiz var
bir türk kızlarına bakıyorum birde kendimize (genel değil) kekolar üstüne alınmasın biz onlara göre çok çok fazlayız bu adaletsızlik niye?

0|0
16|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• spor yapmiyolar bakimsizlar karaktersizler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Çevren ile alakalı güzel erkeklere bakıyorum yanlarında hep güzel kızlar oluyor güzel olmayan erkeklere bakıyorum yanlarında güzel olmayan kızlar. Herkes kendi tipine uygun birisini buluyor sende bulursun. Türk kızları çok güzel falan demeyeceğim ama bence bir düşün.. Türk erkekleri acaba ne kadar güzel? Esmer, Kaş'ları birleşik Rambo atlet ve terlik ile gezenleri de gördük biz. Kendini yakışıklı buluyor olabilirsin ama her Türk kızını aynı kefeye koyma hakkın yok. Bende Türk erkeği denilince kafamdaki o kıro tipli insanı silemiyorum ama genelleme yapmaktan yana da değilim.

1|1
    0|0
    • cevremle alakası yok türkiyenin genelinden bahsediyorum türk kızlarının ruhunda olan birşey bu hiç erinme hatta alttaki bazı kızlarla tartışmaları mı oku anlarsın

• Anladığım kadarı ile sende tipik Türk erkeğisin? Bir kız ile Nasıl konuşması gerektiğini bilmeyen, saygı bile gösteremeyen birisi? Yazdığın küfürleri tekrar oku istersen. Yabancı bir kıza böyle küfürler et acaba hala seninle iletişim kuruyorlar mı. Bu arada beğenmiyorsan bence kafa yorma başka ülkeye taşın.

• Kızın seviyesine göre davranıyorum hakettiği dilden

• Neden efendi, namuslu erkek yok!

0|1
    0|0
    • Var benim

• Sen ve senin gibiler aldatılmayı hak ediyo

• Her zoruna giden kız aldatirsa vay halimize

• Çünkü gerçekçi değilsiniz. Hayalperestsin isimli şarkıyı tüm erkeklerimize armağan ediyorum. d. d

0|0
    0|0
  • Yakışıklı erkekler olmadığı için :/

0|0
    0|0
  • güzellik anlayışın ne misal?

0|0
    0|0
    • Fizik yüz edep ahlak

• 1.56 bana boş boş felsefe yapma

• 186 yazdıklarım boş felsefeden ibaret değil , iyi lerin olduğu kadar kötüler de aynı derecede yok mu edepsizliğin olduğu kadar edepli olanlarda yok mu? çirkinlerin olduğu kadar güzel kızlarda yok mu neye göre kime göre , bu kadar sorgulanması gereken şeylerin arasında kafana takılan tek şey neden güzel kız yok mu sorusu? neden güzel kızlar yok diyorsun neye göre kime göre güzel değil , saki ülkemiz yakışıklı kaynıyor. edepli erkekler kaynıyor.. kimse kimseye çok çok fazla değil , herşeyi çirkinlikle güzellikle derecelendiriyorsun. sende boş boş felsefe yapıp kafanı yorma ozaman.

• Kaynaklar sınırlı

0|0
    0|0
  • hıhı yok aynen. adama bak koskoca ulkedekı butun kızlara bakmış

0|0
    0|0
  • Sanki erkekler çok var da

0|0
    0|0
  • 35 milyon kadınlada tanıştın herhalde? nerden geliyor bu eminlik.

0|0
    0|0
  • 80 milyonla tanıstın demek. Nasıl becerdin? 😊

0|0
    0|0
  • Bide yakışıklı erkek yok?

0|0
    0|0
  • Öncelikle genelleme yapma.
    Sen denk gelmemişsindir.
    Ayrica yaptigin güncelleme cok rezil, bu mesele terorden daha önemli ne. Tamam sırf soru sordun diye ülkenin meselelerini açanlar da hatalı, alakasız cunku soruyla ama güncellemen cok salakca. Tüm türkiye senin evlenmeni bekliyor evet, bu ölen insanlardan falan daha mühim. Hadi sana güzel bir kız bulalım!
    Saçmaliyorsunuz ya valla.
    Turkiyede guzel kız yokmuş.

0|0
    0|0
  • Senin bulunduğun ülkedeyiz çünkü ne bekliyorsun

0|0
    0|0
    • Senide gördüm fotoğrafta ne bu ego balonunu söndürme şimdi bana

• Sana kadar düşmedim sen onuda beceremezsin ahah

• Şikayet etmiş bide bak gel kucağıma görürsün

• Al iste sanki kendi mutis yakisikli :D sen turkiyeye kurban ol

0|0
    0|0
    • vallahi yakışıklıyımda müthişmi orası şüpeli ama siz çirkinsiniz kabullendik artık

• Allah sorucak bu zevkinizi sizden ilerinizi dusunmuyosunuz sirf guzel diye seviyosunuz o kiz sizi kullanir abi , guzellik gecicidir seveni bulmak onemli siz hasta oldugunuzda yaninda olan kiz cirkin olmasimi seni rahatsiz eder yoksa Allahin sarisin yellozunun seni aldatmasimi

• ulann kızı kullanan benim zaten oda kullansa nolcak? giren çıkan ona

• Neden bu ulkede yakisikli yok.

0|0
    0|0
    • Yakisiklimi yok?

• Pff o tiple ancak adidas esofman üstüne türban giyen kezolara bakar. Bide sakal brakmis sivilcelerini mi saklyorsun killi pakize 😂😂😂 tipe bak cay demle ikide bir profil değişme ammada kastin hahaha

• Haa ne diyorsun çok mu yakisiklusin sana yalan söylemisler yavrum pp değişme her bildirimde farklı pp yeter göz zevkimi bozdun efekt koya koya tipinde kaybolmuş fondotende suruyorsundur sen simdi 😂😂😂

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet yok haklısın reyiz

0|0
    0|0
  • Allah öyle yaratmış kanka ben ingilizce öğrenmeye çalışıyorum parise gidip tecavuze ugramamis bir kiz bulup hayatimi yola sokarim. Hatta buraya gelir kiymetimi bilmeyen kizlarada sokarim, gozune.

0|0
    0|0
    • Tecavuze ugramasi onun sucumu? Abi hangi cagdayiz be

• Iyide seninde onu hak edecek kadar masum temiz olman gerek

• @Curukelmaaa onun için kendimi tutuyorum ya.

• Var guzeller ama egocu havali kaprisli

0|0
    0|0
  • Yav he hü he hü.

0|0
    0|0
  • bilemedim -_-

0|0
    0|0
Yükleniyor...