Lezbiyenim galiba?

Erkeklerden degilde artik kizlardan hoslaniyorum ya ama boyle seyler yasayabilecegim bir kiz yok cevremde sizce ne yapabilirim?

0|1
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• lezbıyensın evet

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir kaç lgbt üyesiyle konuşmanı öneririm. zaten bir kaç kişiyle tanışırsan gerisi gelir. sen de çözebilirsin böylece ne olup bittiğini. belki biseksüel olabilirsin, bunları lgbt üyeleriyle konuşup sana yol göstermelerini isteyebilirsin bu sırada da zaten birileriyle tanışırsın.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bence erkeklerle şansını dene.
    Niyetli gibi duruyorsam benimle deneme yazayim burayada.
    Belki beklentin karsilanmiyordur.

1|0
    0|0
  • erkeklerden de hoşlanıyorsundur kızlardan da sanırım sen bisexsin ve yaşarsın burada bir kaç kız var ama dikkatli olmalısın pembe hesap açan erkekler seni kullanmasın

1|0
    0|0
  • Yaşayabileceğin bir yere , mekana , ülkeye gitmeyi denedin mi

1|0
    0|0
  • aramalısın

1|0
    0|0
  • Sosyal medyadan bul :)

1|0
    0|0
  • lezzo

1|0
    0|0
  • Hayatın da zormuş baya.

1|0
    0|0
  • Benim kankam varboda senin gibi arayista istersen tabistrabilirim

1|0
    0|0
  • Yapma mk yapma zaten ulkede kiz yok erkek sayisi daha fazla yapma :))

1|0
    0|0
    • Elimde olan bisey degilki😂

• Geçen de benim hatuna lezbiyen bir kız mesaj atmıs lan ne guldum erkek olsa agiz burun dalarsin kiz olunca gulup gectim mk :)

• En güzeli kadın olsaydım bende kesin lezbiyen olurdum. Merak etme bulunur biryerlerde çıkar karşına

1|0
    0|0
  • herseyin hayırlısı

1|0
    0|0
  • ara bulursun

0|0
    0|0
  • connected2. me gir bu siteye üye ol lezbiyen bir sürü kişi bulabilirsin ya da (L) gbt yazsan bir sürü mesaj gelir. :)
    Ayrıca lezbiyenleri sever ve destekleriz. Kimseye zararları yok. Herşeyi kendi aralarında hallediyorlar. (:

0|0
    0|0
  • lezbiyenlikten çık kanka

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben de erkeklerden hoşlanmıyorum ama kızlara da şaaapamıyorum. Şaaapmaya kalksam da midem bulanıyor😅 Şaapılacak türden değiller, dilini pisletme😐

1|0
    0|0
  • Olur öyle

1|1
    0|0
  • LGBT araştır derim..

0|0
    0|0
  • lezbiyen değilsindir biseksuel falan olabilirsin ama olayları o kadar abartma bence büyüte büyüte lezbiyenliğe getirmişsindir hem biri demiştiki her kadının içinde biraz biseksuallik vardır.

1|2
    0|0
    • Öyle galiba

• yani o kadar büyütme derim arayış içindssindir sadece

Yükleniyor...