Kapalıyım, bandana taksam olur mu?

Seneye insallah Erasmusla Polonyaya gideceğim. Beni çok dışlasınlar istemiyorum. Bandana taksam boynumuda kapatsam olur mu sizce?

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• seni çok fazla dışlayacaklarını sanmıyorum ama sen nasıl rahat ediyorsan öyle yap yine de, sen yine başörtünle kapatacağın yerleri kapatıyorsan dinen bir sakınca olduğunu da düşünmüyorum. amaç başına hangi kumaşı taktığın değil sonuçta. niyetin çok daha önemli olduğunu düşünüyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Dünya sana bu soruyu sordurduğu için o kadar kızıyorum ki. Ve en kötüsü bu ne saçma bir soru diyemiyorum sana. :( Sen niyetine göre kapat bence sorun olmaz

2|0
    0|0
  • Lütfen millet ne der diye yaşamayın. Madem kapalısının, dinin nasıl emrediyorsa öyle kapan. Ona göre yaşa. Güzel bir şekilde temsil et ülkemizi müslümanları. Belki sayende müslümanlığa geçen birileri olur :)

1|1
    0|0
  • Polonya ateist genelde. Kızlar rahat takiliyor. Seni dislarlar

1|0
    0|0
  • Sen millet ne der diye yaşıyorsan işin iş. Din bu! kişilere göre değil kitaba göre yaşanır. Bu soruyu bilinçli bir müslüman sormaya bile tenezzül etmez.

0|0
    0|0
  • Şimdi önemli olan "niyet" olduktan sonra dini yükümlülüğü yerine getirmek için kafana poşet bile geçirsen olur. Orada zorluk çekeceğini ya da garip görüleceğini pek sanmıyorum ayrıca.

0|0
    0|0
  • olurrr

0|0
    0|0
  • neden polonya? oraya gidersen sende bozulrsun valla

0|0
    0|0
    • Niye bozulaym ya ben burda o kadar türkün pisliği içinde bozulmamisim orda mi bozulacam.

• Arkadaş Polonyalıları, Allahtan daha çok umursuyor :DD

0|0
    0|0
  • olurmu bilmem

0|0
    0|0
  • olabiler

0|0
    0|0
  • Rambo gibi gezersin knk

0|0
    0|0
    • Siyah takmam renkli de olabilir cok farkedilirim orda çünkü neredeyse hiç kapalı yok parmakla gösterilmek istemiyorum

• Bence takicaksan normal turbanini tak ya da tamamen acil. Turbanlisin diye dislamalari gerekmez

Kızlar Ne Diyor 9

• Bandana takınca saçının arkası görünmeyecek mi arkadaşım?
    Seçerek yolluyorlar herhalde.
    Allah rızası için takın şu başörtülerinizi.
    Başka bir şey için değil!

1|1
    0|0
  • Olur. Önemli olan niyet dedikleri gibi. Ayrıca dışlanma korkusu gereksiz diyorlar ama ben seni anlıyorum. İyi vakit geçirmek istiyorsun. Bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • Onlar seni dışlamayacak diye Rabbin rızasını mı kıracaksın!

0|0
    0|0
    • İyi de yine kapanmis oluyorum saclarm gozukmeyecek boynjmda kapali olacak kiyafette kapali zaten

• Bandına dediğin ön kısmın kapalı arkası açık olan değil mi?
      Eğer dediğin gibiyse elbette tadabilirsin. Önemli olan ne saçının ne vücut hatlarının belli olmaması!

• Olabilir

0|0
    0|0
  • Saçmalık olur. Dışlanma korkusu neden? Bu senin kişisel tercihin ve herkes saygı duymak zorunda. Düşüncen yanlış.

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Bu senin vicdanina kalmis bir durum icin rahat edecekse sen bilirsin

0|0
    0|0
  • Ya niye böyle utanılcakmış gibi davranıyosunuz.. Sen o başörtüsünü takasın diye ne mücadeleler verilmiş müslümanlar eziyet çekmiş. Sen bikç tane gavurun yan yan bakışını takcaksan zaten..

0|0
    0|0
  • Boşver aç saçını o zmn

0|0
    0|0
Yükleniyor...