Anne veya babanızla ciddi anlamda dertleşebiliyor musunuz?

Örneğin buraya yazdığım şeyleri katiyen anne ve babama açık açık anlatamam. Dinlemeyeceklerinden değil ama kendimi rahat hissedemiyorum. Anlatmak istemiyorum, duygu ve düşüncelerimi hep gizliyorum. Sorun yokmuş gibi davranıyorum, içimde kopan fırtınaları asla anlatamıyorum. Babam mesela şeker gibi bir adamdır, derdimiz olsa ilgilenmek ister, evlatlarına düşkündür ama hep çekinirim içimi dökmekten. Sizce bunun nedeni nedir? :/

Güncellemeler:
Şunu de belirtmek isterim mesela anneme karşı daha rahatımdır, bazı sorunlarımı paylaşırım ama hep yüzeysel. Derine inemem. İçimi tam olarak dökemen. Bazıları vardır anne veya babasıyla kanka gibidir her şeyini anlatır mesela. Ben öyle olamadım hiçbir zaman

0|1
8|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• her şeyi paylaşabilirim ailemle hiçbir sıkıntı yaşamam bu konuda. sen niye çekiniyorsun bilmiyorum ama ailenle olan iletişiminden dolayıdır herhalde.

0|0
    0|0
    • İletişim bozuk sanırım
      sen şanslısın
      Aslında anlatsam asla kötü bir karşılık göreceğimi zannetmiyorum sadece içimden gelmiyor çekiniyorum

• yine de bir dene istersen belki olumlu sonuç alırsın

• Teşekkürler olabilir...

• Yok sevgilimle dertleşiyorum kendisi anlayışlı 😆

0|0
    0|0
  • hiç olmadı

0|0
    0|0
  • Hayır babam zaten allahlık. Anneme de anlatıp üzemem onu.

0|0
    0|0
  • Saygı

0|0
    0|0
  • ole bı aılem olmadı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Annemle her seyimi paylasirim ama babama bir seyimi anlatmam.

1|0
    0|0
  • Kısmen

1|0
    0|0
  • dinlemezler
    dinleseler dahi ciddiye almazlar
    bu kadar abartma insanların ne dertleri var rahatlık batıyor sana derler

kuşak farkından kaynaklansa gerek

1|0
    0|0
    • Halbuki ateş düştüğü yeri yakar bunu bir anlayamıyolar. Senin ne sorunun olcak aç mısın açıkta mısın gibi saçma yorumlar. Sanki her şey yiyp içmekten ibaret. Sen once evladını doğru düzgün yetiştirme sonra da her istediğini yapmasını bekle olduuu... Siz once iyi bir ebeveyn olun dimi?
      Kusura bakma dolmuşum😄

• kesinlike !!:))

• Annemle konuşabiliyorum çoğu şeyi. Babamla normalde bile fazla konuşmayız

1|0
    0|0
  • Annemle dertleşiriz gizlemem de arkadaşım en iyi dostum o benim ayy bir saha sevdim bak 😊

1|0
    0|0
  • evet genelde

1|0
    0|0
  • Aynen ya bende en ufak seyi bilmelerini istemiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...