Savaş pilotu olmak istemenin nesi yanlış?

Neymiş kızlara gitmezmiş ben kaldıramazmışım sıkıya gelemezmişim niye gelemiyim ki bence gayet başarılı olurum siz olsanız ne yaparsınız kendi bildiğinizi mi yoksa ailenizi dinlermiydiniz?

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bak kendin neyde mutlu olacaksan onu seç annen hemşire olamadı sen hemşire ol diye gidip istemediğin şeyi yapma daha kötü olur inan bana kendini nerde görmek istiyosan ona yönel bunu aklına kazı sakın unutma insan kendine güvenirse herkes ona güvenir!.

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim

• Rica ederim her konu hakkında yardımcı olabilirim beni yakında herkes tanıyacak.

En İyi Kız Görüşü

• Şeytan diyor tır şoförü ol. Kızlar yapamaz diyenler sussun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Böyle söylerken çok kolay sadece uçak kullanacakmışsın gibi geliyor fakat herkes o yeteneğe sahip olmuyor o uçakğı yukarı diktiğinde üzerinde 300 kilo ve daha fazlası basınç uygulanıyor bugün biri eliyle sana dokunsa oy dersin o uçakta bayılırsın. Eğitim için gerekli sınavları geçsen okuluna gitsen okulu bırakacaksın bir çok erkek olduğu halde okulu bırakan öğrenci var okulu bırakırken de ekstra bedel bilmem kaç bin lira ödemek zorundasınız. Okulu kazandın herşey yolunda gitti vs bile desek herkes pilot olamıyor o kapasite olmuyor şartlar olmuyor vs vs derken bir bakmışsın pilotlu alakasız ama havayla alakalı bir birime atılmışsın genel olarak herkes ister ama çok insana nasip olur bence hiç bulaşma

1|0
    0|0
    • araştırmasını yaptım zaten kriterleri sınavları şartlar hepsini araştırdım bunları göze alarak karar verdim

• Öyle sen istedin puanın yetti falan diye hemen seni alıp f16 nın içine koymayacaklar hiç uçağa bile binemeyebilirsin işin zor umarım yapabilirsin.

• Umarım teşekkür ederim

• Yanlış falan değil, gayet cesurca bir seçim, sadece bu ülke için değer mi, artık kafam karışık o konuda. Baştakilerin hataları yüzünden gereksiz savaşa gidip şehid olma riski var, Türkiye'de askerlik mesleği tehlikeli olabilir.

2|0
    0|0
    • Tabi ki o yönü de var ancak göze alıp karar vermek lazım ben aldım

• Yanlış değil ama dersler kötüyse tembelsen ayriyeten fiziki yöndende kötüysen yanlış olur millet güler. :)

1|0
    0|0
    • derslerim gayet iyi ve fiziğim biraz zayıf ama kilo alınıyor sonuçta

• Kadınlar erkeklere kıyasla zor anlarda karar verme konusunda daha çok paniğe kapılıyor kadınlar yapamaz demiyim de her kadın yapamaz diyeyim

1|0
    0|0
  • Her önüne geleni almıyorlar bagzı kiriterleri var bayanları hiç almıyor bile olabilirler önce bir araştır

1|0
    0|0
  • Pilot mu? Adamım ol tabiki bu senin hayatın.

1|0
    0|0
    • Ben de hep pilot olmak isterdim. Ama askeri okula gitmeyi gözüm yemedi

• Aşıksan olur bu iş 😁

• Teşekkür ederim evet aşığım bu mesleğe :D

• Çok zor

1|0
    0|0
    • Zor ama imkansız değil ve çocukluktan beri hayalim kızlar bebekle oynarken ben uçakla oynuyodum :)

• kolay ise ol bakalım

1|0
    0|0
  • disiplinli bir yapin ve hayatin varsa olur.
    ama sonradan disiplinli olurum dersen havani alirsin,

1|0
    0|0
  • İnşallah olursun

1|0
    0|0
    • teşekkürler insallah olucam

• doğru

1|0
    0|0
  • o degilde inşlh işsiz kalırsın iş demek savaş demek senin için

1|0
    0|0
    • Saol ya daha mesleğime kavuşamadan işsizyaptın beni :D

• boşver kızm ya belediyeye git zabıta ol ya da adlıyede katip ne işin var jetle

• Ülkeye de pilot lazım şimdi ne yapalım iş başa düştü

• Yinemi sen

1|0
    0|0
  • Kızlara gitmez ya

0|0
    0|0
    • Ne alaka gitmez erkeklere gittiği doğru şimdi ama bence kızlarada gider gitmeli :D

• kadinlar yapamaz o işi unut sen onu

0|0
    0|0
    • niye yapamasın ki yapıcam işte ne fark var?

• Hmm görüşürüz bekle bekle havadan el sallarım :D

• tamam😂

Kızlar Ne Diyor 7

• Benimde en çok istediğim şeydi ama mezun olduğum bölümden dolayı almadılar bende normal havacılık okuyorum :) Yapabileceğine inanıyorsan yap, çevrendekileri dinleme, güzel bir meslek.

1|0
    0|0
  • Bence istiyorsan yap 💪

1|0
    0|0
    • Kesinlikle çok teşekkürler :)

• ya ne alaka hayat senin ilerde onlar olmayacak ayaklarının üstünde durmayı bilceksin ne istiyorsan onu yap

1|0
    0|0
  • Kafana göre

1|0
    0|0
  • Asla dinleme bence senin kararın sonuçta ne yapmak istiyorsan ona yönel

1|0
    0|0
  • Sen ne istiyorsan onu yap hayat senin başarırsın ben sana inanıyorum ve çokta güzel olursun

1|0
    0|0
  • bunun gerçekten ağırlığını taşımak istediğinden emin misin

1|0
    0|0
Yükleniyor...