Patlamaların sonu ne olacak?

Türkiye genelinde hala kol gezen ve patlamayı bekleyen bombalar var olduğunu duyuyoruz Ankara'da yaşayan bir vatandaş olarak şahsen korkuyorum. Kapıdan çıkıp bir daha gelememekten, sevdiklerimi kaybetmekten korkuyorum. Peki tüm bunların sonucu ne olacak? Ülkemizin yanmasını mı izleyeceğiz? Ölmeyi mi bekliyoruz?

0|2
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye kaosa oy verdi

1|2
    0|0
    • bacım çocuğu
      oyu kime versin millet
      chp ye mi pkk ile işbirliği içinde olan ikinci parti
      hdp ye mi ülkeyi bölmek için
      mhp ye borç batağına girmek için

• @ebbaykara huzur ve refah içinde yaşıyoruz dimi teyze çocuğu

En İyi Kız Görüşü

• Suriyeli bir vatandaş demişti "ülkemizde patlamalar oluyordu umursamıyorduk sonunda kendimizi evlerimizin üstüne bomba atılırken bulduk " diye böyle olmasından korkuyorum

2|0
    0|0
    • Belki bize aynısı yapılmaya calsoliyodur belko bunların hepsi halkı aykalndirip hükümeti indirmeye çalışmaktır Suriye gibi gezi de olmadi hükmetme istifa etmedi şimdi bunlarla mi deniyolar bilmiyorum

• Sen hiç sevdiğin birini kaybettin mi acaba? Hükümetiniz batsın be ne hükütmetmiş ! Hala ölen insanlar umrunuzda değil yahu

Erkekler Ne Diyor 5

• Tüm Kürt nüfusunu iyi veya kötü demeden sınır dışı etmedikçe, bombalar susmayacak, ateş sönmeyecek...

0|0
    0|0
    • tüm kürtler senin ananı sevsin
      sosyalist yani kominist kürtler hariç tüm kürtler bu ülkeye senden daha çok bağlı
      göt

• @ebbaykara Senin annenin atanın vajina deliğiyle g ö t deliği arasındaki mesafeyi yırtarım orozb u çocuğu seni. 4 Kürdo'dan 3'ü PKK'lıyken sen kimin köpeğisin ulan Kürtleri savunuyorsun andaval sikik?

• radikal kararlar alinmadikça bu is çözülmez

0|0
    0|0
  • bomba patlamasa ölmücekmisin hiç

0|0
    0|0
    • bomba ile ölmek daha mı iyi sence?

• vaden dolmuş olmuyor bombalandığın zaman. genç yaşında hayatın sona ermiş oluyor

• ölürsek ölürüz ne yapalim

• Sonumuz iyi değil

0|0
    0|0
  • antalyada da korkmalımıyım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Patlamalar ve kinamalar devam edecek insanlar uyudukca

0|0
    0|0
  • Ankara'daki metro yu bmbk hale getiren pisliklere ne demeli dimi