Kendimi çok kötü hissediyorum.. Lutfen yardim edin?

Gece gece yine dusuncelere boguldum. Kendimi cok berbat hissediyorum. Cok yalnizim. Okulda serviste hep bu yalnizligimi hissediyorum. Yasamak zor geliyor. Sanki butun kotu olaylari bir tek ben yasiyomusum gibi hissediyorum. Lutfen yardim edin.

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• öyle düsünme kendi kendini demotive etme pozitiv düsünmeye calis evet belki biraz zor olabilir ama ise yarar hem tüm kötü olaylar senin basina geliyormus gibide düsünme bu dünyadaki en mutlu insanin bile incinde yasadigi kötü bir olay vardir herkesin var bunu unutma

1|0
    0|0
    • Cok haklisin ama arada bir boyle dusuncelerde boguluyor gibi oluyorum..

• Paylasiyorum ama yetmiyor yetmiyor. Ben iyiyim diyorum ama yine her aksam ayni korkular ayni kotu olaylar aklima geliyor..

• Gecmiste kötü olaylar yasdiysan onlari yenmeye calis veya unutmaya unutmak okadar kolay bisey degil biliyorum ama nekadar kafana takmassan kendini okadar daha iyi hissetmeye baslarsin

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok mu coolsun :D Genelde öyle insanlar yalnız oluyor :D

1|0
    0|0
    • Evet beni gorenler cool takildigimi soguk gorundugumu soyluyorlar. Yakin arkadasim var aslinda 1 2 tane onlar da senin boyle sicakkanli oldugunu bilmiyorduk diyorlar. Ama uzaktalar ne yazik ki..

• Hahaha şu yazdıklarını birebir olarak beni yeni tanıyıp nasıl biri olduğumu anlayanlar söylüyor :D

• Çok iyi anlıyorum şu an seni :D

• Olumlu düşün. Insanlarla daha fazla alakadar ol...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• böyle düşünme herkesin hayatı kendine zor malesef ,

1|0
    0|0
  • bende öyle hissediyorum istersen konuşabiliriz

1|0
    0|0
  • Hayat her zaman kolay değildir kaybedenler kulübüne hoşgeldin :)

1|0
    0|0
    • Haklisin da benim anlamadigim neden kazansam bile hala kaybedenler kulubunden cikamiyorum 😕😕

• Çok haklisin. Aynen bende de boyle kendim mutlu olmama bile engel oluyorum. Bu hep boyle ne yazik ki

• Bunun geçmesi için kafa yapımızın değişmesi lazım o da mümkün olmadığına göre alışmamız lazım galiba

• Soyle duşun den yanlız değilsin onlar senin varlığını hak etmiyo. d

1|0
    0|0
  • Mesaj atarsan dinlerin kardesim

0|0
    0|0
  • Evet beni gorenler cool takildigimi soguk gorundugumu soyluyorlar. Yakin arkadasim var aslinda 1 2 tane onlar da senin boyle sicakkanli oldugunu bilmiyorduk diyorlar. Ama uzaktalar ne yazik ki..

Selam ben senin ikizinim

1|0
    0|0
    • Ah benim gibi birilerinin oldugunu bilmek guzel

Yükleniyor...