Yeni bir birlik oluşturmak gerekmez mi?

hiçbir partiyi tutmuyorum ben. gelin : kürdü müslüman ı ateist i eşcinsel i kapalısı açığı çirkini güzeli o partilisi bu partilisi demeden sadece türkiye vatandaşı olmanın birliğini kursak askeri de yanımıza alıp pkk belasındanda ülkenin siyaset karmaşasındanda eğitimsizliktende dünyanın bize olan kötü bakış açısındanda kurtulalım? çocuklarımız mutlu yaşasın.

Güncellemeler:
suriyelilerdende kurtulalım onlar türkiye vatandaşı değil sadece misafirdir.

1|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel söylüyorsun da bunu faaliyete geçirmek demek yüzbinlerce açık bir o kadar da gizli düşmanı karşına almak her an kaçırılıp işkenceyle öldürülmek ya da yol ortasında vurulmak veyahut ailenden birinin kaçırılıp hunharca katledilmesi riskini göze almak demek. Tabi bu sadece cabası. Esas mevzu 98 milyon cahile bunu anlatmak. Demin anlattığım düşmanlar bile iyi ve doğru olanı anlatmaya çalıştığın cahiller kadar sana zarar veremez. Böyle bir mücadeleye Ancak Mustafa kemal gibi donanımlı ve iradeli kişiler girebilir. Sen söyle şu yüzyılda şansımız nedir?

0|0
    0|0
    • bizde atatürk ün yaptığını yapalım yine tamam ben lider olmam belki ama atatürk gibi bir liderimiz yok mu şu an eminim vardır. ayrıca korkacak bişey yok beraberlikten kuvvet doğar öyle bir gücümüzü gösteririz ki tüm dünya bizi ayakta alkışlar

• Ulan ben de onu diyorum işte saftirik Atatürk herhangi bir insan degildi şükürler olsun ki seçilmiş ve bizim için Allah tarafından gönderilmiş biriydi. Onun hayatı tam anlamıyla ilahi bir planın parçasıydı. Şimdi yüzüne bakıp bismillah diyecegin bir adam yok piyasada. Hal böyleyken sen nasıl hayal kuruyorsun onu anlamıyorum.

• belki gelecek ne biliyorsun ki ayrıca bir bayanla konuştuğunu unuttun sanırım

Erkekler Ne Diyor 7

• Gerekmez

0|0
    0|0
  • Saçma siyasi partiler farklı görüşleri dile getirmek için var yani ber farkliligi almak yerine farkliliklara söz vermek gerekir

0|0
    0|0
    • siyaset mi kaldı yapmayın ya ülkeyi bitirdiler resmen

• Senin söylediğin ne demek farkında degilsin şu an çatisanlar o zaman senin adin altinda catisacaklar pratikte degisen birsey olmaz

• Gerekir mi ki.

0|0
    0|0
  • Olur ben uyarım 😀

0|0
    0|0
  • işte o dediğini yapmak için cem uzan reyizi bekliyoruz biz :)

0|0
    0|0
  • Oewwwww... Tarafını seç ya da öl

0|0
    0|0
  • kurtulalım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...