Her fırsatta siyasi görüşünü belli eden insanların davranışlarını Nasıl buluyorsunuz? Profillerine "RTE" "Atatürk" vs?

Soru gayet net arkadaşlar. Profillerine RTE, Atatürk, TC vs. yazanların hareketini nasıl buluyorsunuz? Benim de tabi ki bir görüşüm var ama bu yapılan hareketi katılık olarak görüyorum. Başka bir açıklaması yok. Sağcı olursun Solcu olursun fark etmez.. Neden insanların sürekli gözlerine sokmaya çalışırlar?
Yanlış anlaşılmasın burda amacım ATA'mı veya rte'yi küçümsemek veya övmek değil sadece çokça gördüğüm için yazdım. Şahsen bana "görüşüm belli, mesafeli dur aynı görüşte değilsen" dermiş gibi geliyor her iki taraf açısından. Sol görüşlü bir insanım ve sağcı arkadaşlarım da var solcu da var. Demek istediğim siyasi görüşünüzü sürekli ön plana çıkarmasanız daha da güzel anlaşabilirler sağcılar ve solcular. Sağcı solcu ayrımı yapmaktan da nefret ediyorum. Neyse.. Siz ne düşünüyorsunuz?

1|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• Atatürk siyasi görüş belli etmek için kullanılan bir insan değildir. Atatürk bu ülkenin kurucusudur, nasıl ki bayrağımızı profilimize koyuyorsak Atatürk'ü de koyuyoruz, çünkü biri yokken diğeri var olmadı, olamaz da.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynı fikirdeyim! 😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sosyalist görüşlü bir insanım, Atatürk ve Atatürkiye aşığı bir insanım, r. t. e ve ümmetçilerden nefret ederim, bu kadar keskin çizgilerim olmasına rağmen hiçbir zaman düşüncelerimi dikta etmeye ya da profilimi ön plana çıkarmaya çalışmadım.. Yeri geldiğinde tavrımı koyar ve çekilirim.. Bu tarz insanlar genelde elinde fazla bir artısı olmayan kişilik bölünmesi yaşayan cahil ve yanlız insanlar olarak düşünüyorum.. Gülüyorum yanlızca..

1|0
    0|0
    • Benim de saygım ve sevgim sonsuz ama hiçbir zaman ön plana çıkarmadım bunu. İnsanlar hangi partiye oy verdiğimi biliyor ve görüşüm den de haberdar ama bunu başka insanları ezme veya nefretimi kusmak için aracı etmedim.

• Herkesin senin gibi düşünmesini dilerim

• Farkımdalık seviyelerinin alt seviyelerde olduğunu düşünüyorum, partizanlık yapmak gerizekalılara mahsus.

1|0
    0|0
  • Atatürk'ü anlarım da RTE ne mk şaka gibi

0|0
    0|0
    • Konumuz bu değil açıkcası.. Ger iki taraf da sağ veya sol görüşlü olduğunu ima ediyor konu bu. ATA'ma saygım ve sevgim sonsuz.

• Soruda açıkça dile getirdiğimi düşünüyorum. Kimseyle RTE Atatürk kavgası yapmak istemiyorum onları kıyaslamak bile yanlış.

• Bunun farkındayım zaten sana bu konuda bir şey demedim ki :)

• chp dede atatürk resimleri var ama pkklılara ağlar
    rte de camide namaz kılar pkklılara taviz verir

0|0
    0|0
  • Atatürkçü olmak bir siyasi görüş değildir.

0|0
    0|0
    • Değil ama sol görüşlü olduğunu belli ediyorsun.

• Atatürkün kurduğu parti CHP ve sol. Bu sebepten dolayı insanlar atatürkcüleri solcu olarak görüyor evet. Tıpkı 5 vakit namaz kılan birini sağcı olarak gördükleri gibi oysa Atatürk'ü seven ve saygı gösteren namaz kılan solcular da tanıyorum ben. Ama insanların kafasında sağcı solcu kriterleri var bu yüzden onlara göre yazdım.

• Atatürk Chp'yi kurduğunda parti sol görüşü desteklemiyordu örnek vermek gerekirse sol özel sektörü desteklemez ama Atatürk destekliyordu gibi gibi örnekler verilebilir, dediğin doğru kendim de bir zamanlar öyleydim, ne yazık ki dediğin gibi bu kriter var ama siyasete takılma derim gizli, ben öyle yapıyorum mutsuzluktan başka birşey getirmiyor.

• Solcular solcu mu bak şimdi derim çok derin kaydılar biyerlere onlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Gereksiz buluyorum.
    şu an Atatürk Yok. RT olabilir yaşıyor hala ama iktidar zaten

Olmayacak şeyleri katsilasyurmayin bence. Gereksiz yani. Olay vatan iken o zamanla bu zamanı kiyaslamamak gerekir. Anın gerektirdigine göre davranmaliyiz
    Sağ sol tükenmeli
    Alevi Sünni de. Böyle ayristirmalar bana doğru gelmiyor. Dış devletlerin kukla si olan insanların söylemleri olarak geliyor.

1|0
    0|0
  • Haklisin
    Son kelimesine kadar katiliyorum -,-

1|0
    0|0
  • atatürkü anlıyorum ona hangi partili olursan ol saygı duymalısın duymuyosan burd ahakkeden yaşama. türkiye adı altında türk oalrak yaşama sebebin atatürk.

0|0
    0|0
    • Atatürk'e saygım ve sevgim sonsuz. Ama konumuz bu değil. Atatürk yazarak sol görüşlü olduklarını ima ediyorlar konu bu.

• Nasıl dediklerini bu yönden anladın ya şaştım

• Samimi bulmuyorum teröre lanet diyeceklerine kavga gürültü ortalık karıştırmak

1|0
    0|0
  • katıldım

1|0
    0|0
  • Gereksiz bence

1|0
    0|0
  • Sana sonuna kadar katılıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...