Kızlar vücuduna neden zarar verir?

Kollardaki kesi izleri çok kötü duruyor. Kimlik bunalımı ve özenti bunun nedeni olabilir mi?
Kızlar vücuduna neden zarar verir?

Güncellemeler:
#büyükyorumcu
Tabii erkeklerde de çok kötü duruyor. Lakin kızlar için estetik önemli neden bunu yapıyorlar.
güncel

1|0
17|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Özentilikten kimlik bunalımı diyende özentidir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Kendime onu yapmam 😄

0|1
    0|0
  • Bendede cok olmamakla birlikte var ergenlik falan degil o anki duygusal acini fiziksel aciya donusturerek rahatlamaya calisma psikolojik bir sey

2|2
    0|0
  • Tamamen psikolojik bir şey ve sadece kızlara özgü bir şey değildir. Burada sergilemem doğru mu bilmem ama bende kesmiştim ve tamamen stresten oldu. Pişman mıyım? evet, pişmanım..

0|1
    0|0
  • Benim vücudumda hiç öyle bir şey yok tertemiz

0|1
    0|0
  • Herkes bana uzulsun aci çekmiş desinler diye bence

0|1
    0|0
    • ha :o hiç öyle düşünmedim beni acılar yıpratamaz gibi algılıyorum genelde :/

• ☺☺kizlar neden herkesin önünde ağlar , hic düşündün mu? Ona ilgi gostersinler diye ; ayy canim ne oldu neden agliyorsun ilgisi , modasi geçince yerini; kendimi keseyim hem daha cool olurum hem de dikkat çekerim mantiksizligi almistir. Bir de bir zamanlar moda olan emo akiminin ve arabeskci bir toplumun birleşmesiyle ; batsin bu dünya , berbat bir hayatim var düşünceleri beyinlerini kemirmistir.

• doğru haklısın :D

• Manyaklık, mazoşist.

0|2
    0|0
  • Ergenlik

0|1
    0|0
  • Bunlar hep ergenlik.. 😂😁

0|1
    0|0
  • Antipatik duruyor

0|1
    0|0
  • Çarəsizlik

0|1
    0|0
  • Simarikliktan...

0|1
    0|0
  • Psikopatliktan

0|1
    0|0
  • büyükyorumcu Ergenlik işte abisi napcaksın :)

0|0
    0|0
  • Benik sırtım kollarım omzum hep öyle ergenlik işi kabul ediyorum pişmanım da zaten

0|1
    0|0
  • Ergenlikte yapmıştım ama çok acı çekiyordum üstelik bacaklarımın üst tarafına çok aşırı belli olmasada belli eşime nasıl açıklıycam bilmiyorum psikopat görücek beni

0|1
    0|0
  • ıyyyyyyy leş

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Radius proksimalde humerus ve hemen yaninda ulna ile; distalde ise os scaphoideum ve os lunatum ile eklem yapar. Bazi insanlarda Os trapezium, proksimal degil distal sira karpal kemiklerden oldugu icin radius eklem yapmaz. Bu ekstremite teoremiydi. Beyin sapi ve cerebellum teoremine gore ise (bana gore en objektif teoremdir) cerebellum, posterior fossada yer alan, iki hemisferden ve bunlari baglayan bir vermis'ten olusan yapidir. Metencephalon'dan gelisir ve kendine zarar veren insanlar obsesif kompulsif kisilik bozuklugu olabilir. Yine bu insanlarin gri cevheri; serebellar korteks ve intraserebellar nukleuslardan oluşur. Teşekkürler.

0|1
    0|0
  • intihar edip kurtulmak için denemeler

0|1
    0|0
  • Mazoist oldukları içindir kesin :D

0|1
    0|0
  • erkekler de veriyor sadece kızlar değil saçmalık işte

0|1
    0|0
  • İnançsızlık

0|1
    0|0
  • Mazoşist olabilir depresyonda da olabilir veya denildiği gibi özenti de olabilir bizim lise çağlarında özenip yapanlar oluyordu.

0|1
    0|0
  • @Vesengeldin ergenlikten hep.

0|1
    0|0
  • apaçilikten işte :D

0|1
    0|0
  • gerizeklılar ya

0|0
    0|0
  • Bunu sadece kizlar değil erkekler de yapıyor psikolojik bir şey