Bombayı pkk patlatsa da herzaman "katil devlet hesap verecek" diyen solcular / komünistler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu şahıslar neden bir gün olsun katil pkk hesap verecek demezler neden barış yürüyüşünü savaşı Türk milleti çıkartmış gibi Batı illerinde yaparlar neden gidip bir diyarbakır da mardinde hakkari de şırnakta siirte yapmazlar? Neden ne zaman şehit versek Türk milletinin olaylara tepkisiz kalmasını isterler?

Yanılıyorsam eğer aydınlatın beni lütfen ben tgb dışında tarif ettiğim tarzın dışında bir solcu veya komünist, sosyalist görmedim. Tgbnin de ne olduğu belli değil. Bir milliyetçi oluyorlar bir sosyalist oluyorlar vs.

1|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü yıkılması istenilen Türkiyedir. Doğuda beyinleri doldurulan kürtler. Batıdada beyinleri doldurulan türkler birbirlerine düşürtülmeye çalışıyor. İç karışıklara artı olarak devletin kötü olduğu düşüncesi empoze edilmeye çalışılıyor. Çünkü devlet işini yerine getirmiyor çünkü.. vs. Aslında bir bakımada haklılar çünkü kemikleşmiş beyinlerimizle doğru olan değil doğru gelene partilere oy veriyoruz. Seçtiğimiz vekillerin bakanlarında pek bizden farkı yok aslında onlarda kemikleşmiş beyinleriyle birbirlerine benzemiyorlar diye birbirlerine ataşıyorlar ya da ülkeyi iyi bir yere taşıycak olan düşüncelere katılmıyorlar çünkü karşı partinin düşünceleri daima yanlıştır diye düşünüyorlar. Böylece kavga ederek küfür ederk oturdukları yerden maaşlarını alıyorlar. Sonra devlet faşist? Devlet konuşmasını, diyalog kurmasını bilmiyorki.

0|0
    0|0
    • Bana göre olayların sebebi tamamiyle cahil, yobaz, afedersin ama aptal Türk milletidir. Bu kürtleri kendine kardeş sanmaları yüzünden ölüyoruz. Kürtler kürt milliyetçisi olurken Türkler arapçı ümmetçi veya kemalist oluyor ama asla Türk milliyetçisi Türkçü olmuyor. Bu millet bu kardeşlik gafletinden uyanmadığı müddetçe daha çok kanı akacak. Ankara pkk sivillere Türk oldukları için saldırdı. Türk milleti gözünü açıp kürt mahallelerinde bomba patlatmadığı, kürtlere saldırmadığı müddetçe kürt terörünün cesareti kırılmayacaktır. ve böyle bombalı saldırılarla daha çok Türk ölecektir milletimiz akıllanana kadar bu patlamalara alışın.

• Sen ırkçılığı haritalara taşımışsın be hatta insanları öldürmeye urfa ve siirtten başlarsın. Neyse iyi günler.

• Demografiyle ilgilenmek ırkçılık mıdır canım ehli sünnet arap kardeşim?

En İyi Erkek Görüşü

• katil devlet hesap verecek demedi kimse devlet neden uyuyor dedi

0|2
    0|0
    • Hayır reis ben yalan söylemem. Komünistler katil devlet hesap verecek dedi.

• TKP olması lazım yanılmıyorsam ki büyük ihtimalle yanılmıyorum.

Kızlar Ne Diyor 1

• Artik kominist ve sosyalistler sirf devlete karsi olmak icin terorun yaninda yer almaya basladilar. Tamam bizde gerektigi zaman cokca elestiriyoruz devleti neden gerekli onlemler alinmiyo diye ama fransadaki onlemler bizde alinsa ozgurlugumuz kisitlaniyo diye ulkeyi birbirlerine katarlar. Garip...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• PKK ya operasyonu engelleyen sehirlere bombalar silahlar yigdiran dinci tayfa hesap verecek elbette !!

0|0
    0|0
    • Ümm*tçilerin evveliyatını seveyim onların hepsi gebeş ve gavattır ama öncelikli düşmanımız kürtlerdir.

• her olayın bir siyasi sorumlusu olmak zorunda aç biraz anayasa oku, o siyasi sorumlular bunun hesabını vermeli... not: solcu değilim

0|0
    0|0
  • ? Neden istek atıyorsun?

0|0
    0|0
    • Kürdün birisi soyun kurusun demiş ya hani soyunu kurutma çok çocuk yap dicektim

Yükleniyor...