Abim beni taciz etti? Yardımmm?

Arkadaşlar şaka mı yapıyorsun demeyin gercekten de oldu. Öncedende böyle şeyler yapiyordu ufak ufak yapiyordh ama ben dikkate almamistim sonucta abim diye dusundum.
Ne yapmaliyim lutfen yardim edin?

Güncellemeler:
Arkadaslar abimin bazı sorunları var bu arada

1|1
1737

En İyi Erkek Görüşü

• böyle durumlar var, sadece senin başına gelmiyor bu olay. çoğu ağabey kardeşlerini bu şekilde ''şaka'' temalı taciz ediyor. bu ensest'tir. açıkca olmasa bile şaka yoluyla ellemek, dokunmak, sürtünmek, ona olan ilgisini ona olan bastırılmış duygusunu açıkça göstermektir. bu gibi durumlarda onu uyarınız, onun kardeşi olduğunuzu ve bu tür şeylerin hoş karşılanmadığnı, toplumca'da doğru olmadığını söyleyiniz. avrupa genelinde aile içi ensest yaygındır ve bunlara bir önlem alınmamaktadır. alınsa bile gizliden gizliye yapan insanlar vardır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Trol olmasını umuyorum. Değilse videoya çek baban bir ihtimal inanmazsa diye elinde kanıt olsun

0|1
    0|0
    • utanmadan prim veriyorsunuz

• Sen o haberlere inanıyor musun? yazık size herşeye inanıyorsunuz ya o işlerin arka planlarında çok farklı şeyler oluyor, abisi öğretmeni babası yok daha neler siz de yediniz bunları. İstisna olarak oluyorsa da yapan ve yaşayan kişiler mutlaka ruh hastası, yani bakırköy'e yatırılacak hastalar listesinde.

• Ya şakamısın sen :D Allah için kaybol gözüm görmesin seni :D Hatta dur engelliyorum

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• Annene babana söyle icabına baksınlar :D

0|0
    0|0
  • Gecmis olsın

0|0
    0|0
  • Babana söyle

0|0
    0|0
  • öldürürdüm ben olsam

1|0
    0|0
  • Okulda okul psikoloğuna anlat durumu. O sana yardımcı olacaktır

0|0
    0|0
  • tövbe lee

0|0
    0|0
  • Konuş

0|0
    0|0
  • Le havle vela kuvvete

0|0
    0|0
  • Ne yaptı ki

0|0
    0|0
  • Enses degilse senin de art niyetli beynin yoksa ya da sen enses degilsen
    Cek kenara konus.

0|0
    0|0
  • Yapacak birşeyin var oda akıl hastanesi

0|0
    0|0
  • Ne yaptı mesela

0|0
    0|0
    • Taciz etti iste anlatamaya utaniyorum

• Anladım abini çek kenara daya ekmek bıçağını karnına ulan benim namusum herşeyim bir daha yanıma yaklaşırsan gece keserim ulan seni de
      Daha selam bile vermez

• tam olarak ne oldu

0|0
    0|0
  • e yuhh ben öyle abini taaaa... k... yum

0|0
    0|0
  • troll.

0|0
    0|0
  • Yok ya kanım çekildi mk ya

0|0
    0|0
  • Tröl sorular aşırı derecede sormamak lazım kanka

0|0
    0|0
  • git babana söyle biz ne yapalım

0|0
    0|0
    • Sizce dedim zaten sizce ne yapayim bir sey yapin dmedim

• biz birşey yapamayız zaten güzel kız, ilerletirse işi söylerim de, insan kardeşine bunu yaparmı hiç

• Kıyamam sana ya profesyonel destek istersen yazabilirsin

0|0
    0|0
  • canım annene babana soyle yoksa tecavuz eder sonrada keser çope atar geç kalma

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 16

• Böyle bir olayı arkadaşımda da duymuştum. Bence ilk başta abini uyar gözünü korkut, bir şekilde zayıf yönlerini biliyorsundur. Önüne geçilecek gibi değilse annenle konuş uygun bir şekilde anlat. İlk de değil diyorsun. Annen dedim ama genelde anneler daha fazla ilgilenir diye ama ailende sana yardımcı olabilecek, sorununu abartmadan, dışarıya yansıtmadan halledecek birine danış. Kötü sonuçlar olmasın diye diyorum hafife alınacak bir konu değil çünkü. Diğerleri sinirlenip abinin üstüne yürüyebilirler hatta Allah korusun ölüme bile gidebilir. Gençtir, ergenliğe yeni giriyordur hormonlarını tutamayıp yanlış şeyler yapıp yanlış kişilere yönelebilir. Eminim ilerde kendi yanlışının farkına varıp pişman olucaktır. O yüzden en uysal şekilde çözmeye çalışın olayı. Ha yine olmazsa bu boyuttan çıkar yani direk ailene bildir. Senin iyiliğin için..

0|0
    0|0
  • Nasıl yani ya

0|0
    0|0
  • Ne yaptı?

0|0
    0|0
    • @KirmiiziOjemm troll sorularda uzmanlaşmış biri olarak bu tür sorulara kanman hiç hoş değil :))) troll soru tabiki de.

• Onu size demedim beyefendiye dedim.

• Haa bende ne diyor bu diyordum 😂 sana demiş görüşünü gizliyosun diye @cyrsaniaqueenei

• off bunu yaşayıp buraya mı soruyorsun
    annene falan söyle

0|0
    0|0
  • Kardeşim ne yaptığını anlatsan çok iyi olur aslında istersen özelden yaz

0|0
    0|0
  • Buna göz yumma, ne olursa olsun yapma bunu

0|0
    0|0
  • Öz nasıl yaparki annene soyle

0|0
    0|0
  • annene söyle

0|0
    0|0
  • Ciddi misin

0|0
    0|0
    • Maalesef

• Su an arkadasımlayım zaten korkuyorum artik 😔

• Babana anlat

• Yine ensest.
    Mide ya mide nasıl yapıyor? Aynı kanı taşıyorsunuz kardeşsiniz.

0|0
    0|0
  • ailene anlat

0|0
    0|0
  • ailene kesinlikle söylemelisin

0|0
    0|0
  • Mesela ne yapti?

0|0
    0|0
  • ben hata yapıp anneme söylemiştim bak kardeşim babana söyle eminim en iyisini yapacaktır o

0|0
    0|0
  • Derhal annene söyle. Ciddiyim bak eğer abin böyle utanıp sıkılıp kimseye de anlatamadigini ogrenirse tecavüz bile edebilir sonra da ne de olsa kimseye soyleyemez diyerek keyfine bakar. Direk annene soyle ya da abini anmene soylemejle tehdit et.

0|1
    0|0
  • Evde kalma bir süre arkadaşlarının yanında ya da akrabalarında kal

0|1
    0|0
Yükleniyor...