PÖH''den yakınınız var mı? Bütün özel harekat polisi ve emniyet teşkilatı kardeşlerimizin Allah (C. C) yardımcısı olsun?

Terör denen illete ve köpeklik eden bütün şerefsizlere karşı tek yüreğiz, şüphesiz hepimiz terörü lanetliyoruz. Artık anneler üzülmesin, evlatlar babasız, babalar evlatsız kalmasın, masum canlar yanmasın istiyoruz. Yaşanılan, yaşayacak oldugumuz ne var ise hepsi Allah (C. C)'ın sonsuz takdiriyle gerçekleşiyor. Bize düşen dua etmektir.Çatışmada olan bütün arkadaşlarımıza birebir destek olamayız mümkün değil bu, lakin manen yanlarında oldugumuzu ve aynı illete düşmanlık beslediğimizi haykırıyorum! Allah mazlumun ahını yerde bırakmasın, düşmanları güldürmesin inşallah!

Güncellemeler:
emniyet güçleri derken hepsi içinde! Bu nasıl bir anlayıştır! Yazı içindeki niyet çok açık! Jand_infantry gördüm de sizin gibisine sanırım denk gelmedim! Karakterinizi belli etmişsiniz şu davranışla! Engellenmişim ne üzüldüm ne üzüldüm! Komiksiniz
@nutellacık
Şu davranışınızlaterörden daha da lanet göründünüz gözüme emin olun, ortalık karıştırmaya ne gerek var şimdi, niyet çok açık değil mi?

0|1
5|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• rabbim yar ve yardımcıları olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Allah yardımcıları olsun amin

0|0
    0|0
    • pilavüstü , teröristlerden sonra bir de sitedeki karakter yoksunlarının temizlenmesi gerek!

• Allah Tüm Ülkeyi Korusun Şu Teröristlerin şerefsizliğinden sonumuz hayırlısı

• Her ser gibi görünenin muhakkak bir sebebi var.

• Amin..

0|0
    0|0
  • Teşekkür ederim

0|0
    0|0
  • fazlasıyla var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Askerleri es geçmen tuhaf !

2|2
    0|0
  • Polis tanıdıgım var annemin dayısının oglu amcam emniyet müdürü dayım komutan nerde tehlikeli iş bizim sülalede

0|0
    0|0
  • Allah yar ve yardımcıları olsun.

0|0
    0|0
  • babam şu anda nusaybinde annemde polis ama özel tim değil olsa onu da yollarlardı

0|0
    0|0
Yükleniyor...