Durduk yere dokunan kızlar?

konuşurken tişörtünü tutması masada otururken bacağına dokunması yanyana otururken yaslanması omzuna kafasını koyması arada dürtüklemesi kızlar neden bunları yapar?

1|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Benim bir arkadaşım var dokunmadan iletişim kuramıyor. Sana bir şey söyleyecekse illa eline koluna omzuna falan dokunacak. Öyle insanlar var yani, kötüye yormamak lazım

0|1
    0|0
    • olabilir kötüye yormuyorum zaten merakımdan soruyorum bende göz teması kurmadan konuşamam mesela

• Hoşlanıyordur

0|1
    0|0
  • seni cezbetmeye calisiyordur heralde.

0|1
    0|0
  • ya hoşanıyor senden ya da düpedüz yürüyor

0|1
    0|0
    • hoşlandığını pek düşünmüyorum aslında ya da düpedüz yürüyor demişsin yürüyen insan başka neler yapar?

• dikkatini çekmeye çalışır yani karakterine göre değişir özür dileyerek söylüyorum kardeşim bir kızsa daha ileri şeyler yapabilir ama dediğim gibi neler bilemem ben öyle biri değilim çünkü

• hmm anladım teşekkür ederim :) böyle bir hareketide yok yani mizacı böyle demekki mesela bende erke arkadaşlarıma falan canım lı konuşurum onu demiyosam naber la bebe derim en başta herkeş farklı :)

• dokunma isteği hoşlanmadan olur, bazılarının ki de civikliktan

0|0
    0|0
  • Ben herkese böyleyim engeleyemiyorum hatta el tutma alışkanlığım var. Millet yanlış anlarsa da umrumda değil kasamam kendimi boşuna. Hepsini mikine kadar yolu

0|1
    0|0
  • Çok fena lar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bak onu ben de cok merak etmeye basladim. Cimcik atip morartani da var. Sadolar bana mi denk geliyor acaba. 😢

0|1
    0|0
  • denk gelıyo knk abazalar

0|1
    0|0
  • hoşlanıyordur

0|1
    0|0
Yükleniyor...