Gereğinden fazla açık sözlü insanlar hakkında ne düşünürsünüz?

Size doğal mı gelir yoksa itici mi ön yargısız cevap verin lütfen

0|0
19|20

En İyi Erkek Görüşü

• Açık sözlü insanlar benı hep kendine çeker. Onlara karşı aşırı ilgili olurum. Çünkü bilirimki arkamdan konuşmayacaklarını
    Pat pat söylerler içinde kötülük yoktur böyle insanları üzmeyelim. Kıymetını blelim. Hayatımda öyle tanıdıgım 1 kısı var Aydın abi 35 yaşında falan direk söyler ve cok severim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gereğinden fazlası ile kastınne bilmiyorum ama her zaman düşündüğüm ne ise onu söylemişimdir. Evet bazen bu sorun olabiliyor ama bu benim kişiliğim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• kendime yakın hissederim.
    konuşan insandan, açık insandan zarar gelmez.
    konuşmayan duygularını saklayan insanlardan korkun.

1|0
    0|0
  • kim ne düşünürse düşünsün ben açık sözlü olmaya devam ederim. gerçi bazı zamanlar patavatsızlığa giriyor benimki.

1|0
    0|0
  • ne güzel :D

1|0
    0|0
  • kalp kirmak ile sozuacik olmak arasinda ince bir cizgi var... cizgiyi koruyanlara saygim sonsuz koruyamayanlara saygi duymuyorum..

1|0
    0|0
  • Buyrun benim

1|0
    0|0
  • Her doğru her yerde söylenmez

1|0
    0|0
  • Herkes benim hakkımda iyi düşünür 😀

1|0
    0|0
  • İnsanların ayıplarını-kusurlarını yüze vurmak açık sözlülük değildir
    Bunu yapanları kınarım
    Onun dışında hep açık sözlü olmuşumdur gizlemem saklamam yüzüne söyleyemeyeceğim sözü arkasından konuşmam ki gün gelince mahcup duruma düşmeyeyim.. Ve bence en doğal insanlar direk konuşanlardır

0|0
    0|0
  • herseyin fazlası zarar

1|0
    0|0
  • fazla açık olmakta iyi değil bence. fazla irdelememek lazım bişeyleri

1|0
    0|0
  • Sövüyorum ben

1|0
    0|0
  • bana daha iyi gelir. sinsi olmasından iyiidir

1|0
    0|0
  • her söylediği doğru olsun ama her doğruyu her yerde söylemekte de doğru değildir. Her şeyin bir yeri, bir zamanı, bir ölçüsü vardır.

0|0
    0|0
  • fazla cırkını çıkarmamak gerkeir

0|0
    0|0
  • gereksiz gelir

0|0
    0|0
  • herseyın fazlası olduğu gıbı bu da zarar , yalnız patavatsızlıkla aradaki fark bilinmeli !!!

0|0
    0|0
  • Patavatsızlık ile açıksözlü olmak arasında çok fark vardır.

0|0
    0|0
    • Patavatsız insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz diye sormadım farkındaysan

• Gereğinden fazla açıksözlü olmak diye bir şey yoktur, o kısım patavatsız kısma girer.

• Patavatsız genelde iyi olmayan şeyleri açık açık söyleyen kişilere denir gereğinden fazla açık sözlülük iyi olsada söylenmesi uygun olmayan şeyleri de söylemeyi kapsar bence...

• Açığımdır ama bayansa karşı taraf kırmamak için kendimi zorlarım

0|0
    0|0
  • çok aşırı itici

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• O insandan aldigim elektriğe bağlı o an fesatlikla söyleyip soylemedigini anlamama bağlı eğer fesat bir şekilde açık sözlük yapıyorsa iticidir benim için ve ben ilk görüşte anlıyorum bu da benim için bir ➕➕

1|0
    0|0
  • İtici gelir. Her şeyi söylemenin adabı olmalı, kalp kırmanın lüzumu yok.

1|0
    0|0
  • Ben öyleyim, arkadaşlarım her zaman 'Bu kadar açık sözlü olmak zorunda mısın?' diyorlar. Doğrusu neyse söylenmesi en iyisi değil mi? Bir gerçek de var ki her doğru her yerde söylenmez.

1|0
    0|0
  • Bende biraz fazla açık sözlüyüm ama aşırısı bayar bence

1|0
    0|0
  • onlar toplumda kabul görmez sevilmezler.. çünkü doğruları söylerler. saçma da olsa.

1|0
    0|0
  • Açık sözlülük ve patavatsızlık arasında ince bir çizgi var o çizgi aşılmadığı takdirde bir sorun olmaz.

1|0
    0|0
  • Patavatsızlıkla dobralığı karıştırmamak lazım bence
    İtici

0|0
    0|0
  • Fazla açık sözlü insanlar kırıcı gelir meğerse bir doğruyu söylerken sen safsın aptalsın değişiksin kelimeleri kullanırsa bu yapısı eleştiri olamaz tamamen çirkeflik. Sadece durumu özetleyen kimseyi zeki ve doğal bulurum

0|0
    0|0
  • Iticidir düşünmeden konuşan insanlari sevmem

1|0
    0|0
  • aşırısı hoş değil

1|0
    0|0
  • Açık sözlülük ile patavatsızlık arasında ince bir çizgi vardır o cizgiyi asmamak lazim.

1|0
    0|0
  • Karşıdaki kişiyi kırmamak kaidesiyle doğrudan görüşlerini belirtmek güzeldir bence

1|0
    0|0
  • ben öyleyim iticimi oluyorumm

1|0
    0|0
  • beni genelde itici buluyorlar :)

1|0
    0|0
  • itici oluyolar

0|0
    0|0
  • İtici.