Arkadaslarla ilgili iyi tespit yapabilen?

Arkadaslar ben size oncelikle kisaca kendimi anlatmak istiyorum. Bakin ben o ne der acaba bu ne der acaba bunlari cok dusunen insanim bunlari asmam gerektigini biliyorum ama insanlari kirmayida sevmiyorum. Benim okuldan 4 tane kiz arkadasim var 2 si biraz daha tuhaf insanlar Elif ve Sude. Elifle cok iyiydik senenin basindan beri surekli beraber guler beraber yer beraber icerdik suandada oyleyiz ama sozde. Sude baskasiyla cok yakindi Şu an Elifle o kadar yakinlar ki Sude Elifle fotograf cekilip en iyi arkadasi benim yaziyor ayni sekilde Elifte. Ben bunlari sorun yapan bir insan degilim ama kiz bilerek yapiyor. ve Sude ben kime yakin olsam gidip o kadar farkli iletisim kuruyorki en sonunda ben yokken o kişiyle bisiler konusuyo buna eminim. Benden sogutuyo insanlari. Ne dedigini bilmiyorum ama diger iki kiz Şu an onun yuzunden dislandi. Gecen gun kimsenin bilmemesi gereken bir konuyu bana anlatti peki bunu neden yapti? Baska zaman 5 karis oluyor surati ben kendimi cekmeye basladim arkadaslar ama bunlarin anlamlarini cozemiyorum iki ihtimal vardir 1 ben birileriyle yakin oluyorum diye kiskaniyordur bana yakin olmaya calisiyordur. 2 egoludur herkesi kendi bolgesine almaya calisiyordur sizce hangisi

Güncellemeler:
Güncelleme

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• seni kıskansa sana yakın olurdu elindekileri almaya çalışmazdı sen normal devam et arkadaşlık ilişkileri bazen sekteye uğrayabilir gerçekler ortaya çıkınca insan yine eskisi gibi oluyor zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...