Arkadaşlar lenslerin ortalama fiyatları ne kadardır ? gözlükte olduğu gibi sgk bunu karşılıyor mu ?

3 yıl önce göz doktoruna gittiğimde miyop var demişti düşük numaralı bir gözlük vermişti 6 ay kullan tekrar gel demişti ancak takmadım kontrole de gitmedim ve daha da ilerledi hiç bir şeyi net göremez oldum artık gideceğim yine de gözlük kullanmak istemiyorum lens istiyorum ama sgk karşılar mı ? pahalıya mal olur mu bilmiyorum bilen biri varsa yardımcı olabilir mi ? bilgilendirebilir mi beni ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bi kızın gözündeki lensin içindekı parazıt kızın gözünü yemişti az daha kör olayazdı

• ciddi misin ? hangi markaydı peki bir bilgin var mı o konuda ? fena tırstım yanlız ben

• markayı bılemıycem ama link burdan bakabılırsın

Erkekler Ne Diyor 1

• Sanmam ama lens kullanma bence.Baya tehlikeli.Bu aralar çok şey gördüm bu konuda

• ne gibi ?

• Mesela nette bir haber gördüm kızın gözü lensten mikrop kapmıs korneasını eritmiş.Bir de bizim iş yerinde bir kızın gözüne kaçmış lens çırpınıyodu baya zor çıkartmıslar

Kızlar Ne Diyor 1

• ben 4 yıldır lens kullanıyorum bir sorun yasamadım şimdiye kadar Allah'a şükür,tek kutusu 60-70 tl civarı tabi ki gözlük daha sağlıklı kullanımı da daha kolay lenslerini her akşam çıkarıp yıkamaya üşeniyor açıkçası insan,bildiğim kadarıyla sgk karsılamıyor,ben cebimden aldım şimdiye dek

Yükleniyor...