Türk Kızları Niye Kendini Petrol Gibi Sanıyor?

Dünyanın diğer yerlerine gidin genelde kızlar çok güzel olmalarına rağmen bizimkiler gibi kaprisli egolu değildir en ufak birşeyde tartışma çıkarıp trip atmazlar. Karşılarındakini mutlu etmeye çalışırlar hayattan zevk almayı bilirler sevgilisinede hayatı zindan etmezler. Tanışma aşaması diyelim sen türkiyede sokakta bir kızın yanına gidip merhaba desen moroboo diyip bön bön bakar suratına ya da direk uf git bşmdn be diyip gider. Yabancı ülkede git merhaba de insan gibi gülerek cevap verirler otur soru soru konuş saaatlerce muhabbet edersin samimidirler. Ailelerde öyle kızları evlencek diyelim ulan istemedikleri şey kalmıyo işte yok kızımı üzüyon kızıma şunu almıyon bunu almıyon altın al takı al a. k tüm serveti ona vercez kendilerini koca imparatorluk prensesi sanıyo hepsi. Neyin tribi bu anlamıyorumki çözebilen varmı?

0|1
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Toplumdaki bu iletişim kurma problemini sadece kadınların üzerine yüklemen hoş olmamış. Genelleme yapmıyorum. Belki sen öyle birisi değilsindir. Ama maalesef ki erkeklerin %80'i kadınlarla arkadaş bile olamıyor. Amaçları kadınları cinsel bir objeymiş gibi kullanıp atmak oluyor. Örneğin biriyle iki üç gün konuştuk. En sevdiğimiz filmler, kitaplar vs. Ben ona arkadaş gözüyle baktım. O bana özel durumlarını anlatmaya başladı. Kaba tabiriyle yavşadı. Benimle birlikte hayal ediyormuş kendini. Söylesene, bu durumda bizim erkeklere güvenimiz nasıl olabilir? Üstelik ülkemizde tecavüz oranı bu kadar fazlayken. Otobüse binmeye korkar olduk be. El-insaf yalnızca kendi açınızdan düşünmeyiniz rica ediyorum.

1|0
    0|0
    • Doğru diyorsun fakat yabancı erkekler öyle değilmi sanıyorsun? Onlar daha rahat yaklaşır sadece ama eğlenirken s*ekste yapmak isterler yani onlarda belli süre sonra durumu oraya getirir. Tecavüz konusundada haklısın ama her kızında sokaktayken birşey sordugunda tecavüzcü muamelesi yapması kötü. Onun dışında bir cafede vea sokakta bir kızla kesişiyosun diyelm hoşlanıyosun gidiyosun yanına hep kaçıyo böyle reddediyo ters cevaplar veriyo sanki gelip üstüne atladık. uzaktan kesiyoalr yanlarına gidince g*tleri kalkıyo gitmeyincede ilk adımı erkekten bekliyoruz diyolar bu nasıl celiski

• Yoo yabancı kızları kıskanıyoun gayet net göstermelikten beni kandırabilirsinde kendini kandıramazsın :D

• Türküm ve bununla gurur duyuyorum, senin gibi gerçek kimliğini ortaya koymaya bile cesareti olmayan birinin ne düşündüğünü umursamam. Tek derdim, umarım atalarımızın kemikleri sızlamıyordur sizin bu durumlarınızdan ötürü. Yazık. Bundan sonra da ne yazarsan yaz cevaplamayacağım.

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi genellemeye girmişsin olmamış. Cevabı çok basit; kültür , ahlak ve din farklı. Kısacası , işine gelirse aga bizde böyle.

0|0
    0|0
    • senin işine geliyormu yani?

• Osmanlıdan beri gelen bir olgu bizde bu. Bkz: Harem Bkz: Cariye
      onun öncesi İslamiyet'te çok eşlilik.
      Ama bu Türk erkeği bulduğu her deliğe sokacak demek değil. Kişiyle alakalı. Bilgiyle , bakış açısıyla , kim olduğuyla alakalı.

• ama yurtdışındaki türk algısıda bir gerçek :D

Kızlar Ne Diyor 9

• Yabancılar da namus işleri rahat olduğu için rahatlardır. Ayrıca yabancılarla çok fazla vakit mi geçirdiniz? Aile yapılarına kadar nereden biliyorsun karakterlerini? Onların sevgililik yaşantılarını nerden öğrendin? Sanki hayatı toz pembe yaşıyorlar. Orda da herkes güzel değil, her türlü insan var yani bu kadar farklılaştırmayın onlarda insan. Zaten herkes farklı ülkeden gelmiş birine genellikle çok iyi davranır. Bu ayrımları yapmayın lütfen.

0|0
    0|0
    • Vakit geçirdiğim için konuşuyorum boş yapma

• Her şey basit demiyorum başlangıçta uğraştırıcı ama sonra oluyor, zaten fazla önyargılısın kendi ülkendekilere karşı. İnş oraya gidebilirsin, bence gitmen gerek. Neyse iyi günler kapatmam gerekiyor, iyi günleriniz çok olsun.

• sağol, iyi akşamlar.

• Yabancı sinemalarda gördüğünüz gibi sanmayın oradakileri. Hayatları Hollywood filmi gibi değil. Şunu artık kullanmadığınız beyninizin bir köşesine iliştirin

2|0
    0|0
    • Nasıl peki anlat bakalım biraz

• Siz ne sanıyorsunuz kendinizi peki?

0|0
    0|0
  • Herkesin yetiştirilme tarzı farklıdır şunu kabul edin artık bizi beğenmiyorsunuz yok biz söyleyiz yok biz böyleyiz siz çok mu harikasınız?

1|0
    0|0
    • Evet yalanmı? Aranızda dağlar kadar fark var inat edeceğinize kendinizi değiştirmeye calıssanız yıllarca aynı muhabbet devam etmeyecek :D

• Egoist olma ne erkekler var

• biliyorummm kendimden :D

• beğenmiyosan git başka yerden evlen

0|0
    0|0
    • niye atar yapıyosunki hemen sakin ol :D haksızsam söyle değilse yediremediğin için alındın demekki sinirleniyosun.

• tamam kardeş sıkıntı yapma sileriz

• iyiydi bu hayırlı işler :)

• yabancı gelin getir

0|0
    0|0
    • haha para yok kanka yurtdısında yasamaya

• nasıl kızlar var etrafınızda sjsjsj

0|0
    0|0
    • sen türkiyede yasamıyomusun

• hoşlandıgın zaman nasıl belli edersin o zaman :d

• ben açılırım

• bu soru bayatladı artık. Egosu olan herkes saydıkların tiripleri yaşar yaşatır, öyle ego manyagına pirim vermeyin. Abur cubur kızların peşinde koşup genellemeye varıyorsunuz. Toplu anket mi yapıldı, deney mi vardı da kaçırdık. Elinizde istatistik veri yok :D

0|0
    0|0
    • Tamam sen öyle olmayabilirsin hatta seni tanımasam bile yazından samimi birisi oldugunu tahmin ettim. Ama sunu kabul etki sende türkiyede yasıyosun kızların genelinde böyle bir durum var

• bak iyi dedin agzın saglık bir çok erkek böyle düşünse onların havası kalmaz altın kaplama olsalar bakılmazlar :D

• hahaa o kızlarda genelde erkeklerin hepsini dışlayıp çok yakısıklı ve popüler olanlara yavsıyolar dimi. Hatta herkese seytan gibi davranıp o cocukların yanına gelince melek gibi davranıyolar :D

• Bebeğim git ordan karı al

0|0
    0|0
    • Ne diyosun be ne kıskançlığı dkkwmd

Erkekler Ne Diyor 1

• tanışma kısmına katılıyorum. normal bir erkek gelse kız tipine bakar ondan sonra o yazdığın olur. çok yakışıklı bir erkek gelse anında g. tünü açar bunlar.

0|0
    0|0
    • yok cok yakısıklı gelsede ağırdan satıyolar :D triplere giriyolar yanlarındakini beyaz atlı prens kendilerinide onun prensesi olarak düşünüyolar o yüzden prenses gibi davranıyolar böyle egolu egolu :D

Yükleniyor...