Kafirler Hakkıında NE Düşünyüonuz?

Biz Allah'ın A sını küçük yazarken korkuyoruz daha adamlar Allahı inkar ediyo laa. Bu neyin kafası birader? Neyin tribinde bunlar biz küçükken okulda dua ezberlerdik fatiha sübaneke şimdiki ilkokullular küfür ve s. k. s sokus öğreniyo çok yazık biraderrr nereye hgidiyo bu ğlke? nerde yetişiyo nişantaşı cocugumu bnlar anlamadımki

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Yapan yapsin herkez kendine yapar kimseye kafir deme

0|0
    0|0
    • niye demeyim kafir kafir değilde ne dicem kardeşşşşşşşş

En İyi Erkek Görüşü

• Cehaleti sistemli şekilde içimize yerleştirdiler. Bu cahillik dedigimiz şeyde çamur kıvamında ur gibidir. Ne kadar ameliyat edip temizlesen de bir parçası kalıyor kalan kısmı tekrar ürüyor. Bana sorsan çoluğu çocuğu kabahat işlediginde ''Benim oğlum/kızım yapmaz öyle şey'' diyen ne kadar ana baba varsa canlı canlı yakmak lazım ama Allahtan bana kalmadı :D Senin de dedigin gibi ne güzel şeyler ögrendik okuldan bize düşen bunları çocuklarımıza aktarmak.

0|0
    0|0
    • Evet ama işte şimdi kafir çok Allaha inanmıyolar mallar eskiden böylemiydi biz korkardık Allahtan şimdi utanmadan inanmıyorm diyolar

• sallayıp napcanki

• İlk cevabımın son cümlesini oku.

Kızlar Ne Diyor 4

• Kul olmak çağdışıyken, soyunmak çağdaşlık,
    Din kardeşliğini bıraktık biz, ecnebiyle kaynaştık,
    Sünnet sakal yobazlık, topsakalsa medeni,
    Unuttun sen ey vefasız, ehli sünnet dedeni.

0|0
    0|0
  • Kafirlerden değil allah allah diyip adam oldurenden kork. elin ateisti insan olduremez vicdanıyla ama dincileri görüyoruz

0|0
    0|0
    • Ya bir git allaha kufurmus hiç olmazsa insana saygı duyup kimsenin canını yakmiyorlar

• Beni ilgilendirmiyor onların dinleri yani bir şey düşünmüyorum.

0|0
    0|0
    • sn düşünmezsen o düşünmez se bunlar böyle devam eder kardeşş

• walla kardes yazınca hep sıkayet edıolar benı. haklısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Allah'ın özgür bıraktığını yargılamak bize düşmez. Ayrıca Allah'ın A sını küçük yazman onu küçültmez böyle düşünmen seni küçültür birazcık mantık lütfen? Ayrıca dua ezberlenmek için değildir gönderilmesinin amacı içerideki bilgiyi almaktır.

0|0
    0|0
    • Olsun kardeş Allahın ası büyük yazılır çünkü o Allah sıradan biri değil. Dua ezberleyincede dini görevimiz iyerine getriyoduk en aızndan yabancı şarkıları ezberleyip göt baş dans etmeiyoduk

• Allah'ın özgür bıraktığını yargılamak bize düşmez. Ayrıca Allah'ın A sını küçük yazman onu küçültmez böyle düşünmen seni küçültür birazcık mantık lütfen? Ayrıca dua ezberlenmek için değildir gönderilmesinin amacı içerideki bilgiyi almaktır.

0|0
    0|0
    • bune lan aynı yorumu atmıssınız robotmusunuz

• hırsız cıktı herif görüyonmu :D

• 😆 canı sağolsun 😆

• Ülke'nin gittiği yer batıdır başka birşey değil, batılaşma isteğidir.

0|0
    0|0
    • sokayım batıya kardaş biz osmanlılıyız

• Onu sadece sen düşünüyorsun işte herkez senin gibi düşünse.

• herkes benim gibi düşünse zaten türkiyede kafir kalmaz

Yükleniyor...