Anne olduktan sonra hayatınızda değişen ne oldu?

Bir ebeveyn olduğunuzda neler değişir?
Cevaplar gelsin..

1|0
85

En İyi Erkek Görüşü

• Değilim ama olsaydım önceliklerim değişirdi. Kendim için çalışır yaşarken çocuğum için yaşardım

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Anne olmadim henüz, ama ablaligi annelik gibi yasadim. Hayatini ona göre düzenlemek zorunda kaliyorsun mesela. Uykundan, kendine ayırdığın zamandan, sosyal hayatindan, kendin icin yaptığın gereksiz harcamalardan vazgeciyorsun. Herseyin o oluyor. Zaman zaman onunla oturup agliyorsun, onun derdini anlamadiginda ve o aglarken birsey yapamadiginda. O düştüğünde icinden bir sey kopuyor, o güldüğünde sende gülüyorsun. O hastayken basinda nöbet tutuyorsun tüm dunyayi unutup, okumayi söktüğünde göğsün kabariyor, okula binbir hevesle gonderiyorsun. Doğduğu gün aklina her geldiğinde 'ona yeteri kadar zaman ayirdim mi?' sorusu aklini kemiriyor. Doyamiyorsun.. Kardeşim bana her 'anne' dediğinde içimi bir garip mutluluk kapliyor. Bir de gercekten anne olursam, bilmiyorum.. Kardesim 'ikinci annemsin ve seni daha cok seviyorum' diyor. Anneme haksizlik belki ama bu beni mutlu ediyor..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Babaaa, olamadım daha

1|0
    0|0
  • olalımda ne değişicekse değişsin bizde öğrenmiş görmüş oluruz:P

1|0
    0|0
  • Hersey değişti😂

0|0
    0|0
  • şu an emziriyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Daha anne olmadım ki :'(

1|0
    0|0
  • Sorumlulugun artar

1|0
    0|0
  • baba olmak kadar ilginçtir herhalde :D:D

1|0
    0|0
  • anne değilim ama eğer anne olsaydım durgunlaşırdım o eski çılgın ben gider yerine sakin çocuğu ile ilgilenen tatlı bir anne gelirdi..

0|0
    0|0
  • Bez bağlar çocuk emzirirsin asdghj

0|0
    0|0
  • Daha anne olmadım ki

0|0
    0|0
  • Mutlu oldum

1|0
    0|0
Yükleniyor...