Çarşaflılar bana çok itici geliyor korkunc değiller mi ya bugün gördüm o nasıl tip öyle yaa gözlerine kalem cekmıs?

çarşaflılar bana çok itici geliyor korkunc değiller mi ya bugün gördüm o nasıl tip öyle yaa gözlerine kalem cekmıs?

1|1
18|17

En İyi Erkek Görüşü

• Heekesin kendi inanci.. onlara da hizmalar mini etekler dekolte ve dovmeler itici geliyor olabilir.. hangisi dogru ve kime gore? Ciplaklik mi dogru olan? Yoksa ortunmek mi? Buna biz neye gore karar veriyoruz? Arzularimiza gore mi? Evlenen arkadaslar soylesin.. karisinin. dekolte ve moni eteklrrle soksklardaki erkeklere arzu nesnesi olmasini mi ister? Herkese gore degisir bu dogru yani.. Allah oyle emretmis.. yapan da yapmis.. ama kendinden. farkli olana bu kin neden? Ne zarari var sana , onun irtunmesinin? Memelerini gormek mi istiyordunuz?

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• herkesin inancı saygı duymak gerek sana direk zarar vermiyor sırf sana itici geldi diye istediğini yapmayacak değil ya ne istiyorsa onu yapar

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bir tek boyunlarına zincir takmadıkları kalıyor. Görüntü kirliliği başka hiç birşey değil. Tanrı'nın bu görüntüden hoşnut olacaklarını düşünmeleri ise tam bir komedi.

2|1
    0|0
    • Tanri degil Allah, Rabb, rahman, (cc) peki yaradan sizin (tanri) demenizden hosnut olacak mi? ya da sizin gibi dusunenlerin giyinmesinden hosnut mu daha Allahu teala nin emrettigini bilmiyorsun..

• Inanmayan bir. abim olarak goruyorum. Şu an seni :) saygim sonsuz sana fakat inanmani. cok isterim yani tum inanmayanlarin inanmalarini cok isterim.. Insallah ölmeden dogru yolu buluo inanirsin bunu en. icten dualarimla. İstiyorum insallah.. Iyi aksamlar

• @Gizlikulanıcıı Teşekkürler iyi düşüncelerin için. Sanada iyi akşamlar.

• Türkiyenin ne hale geldiğini göstermesi açısından daha da bir itici. Dinselleşme, gericileşme, kadının erkeğe tabi olması. Bu pisliklerden arınacaktır bu ülke.

1|1
    0|0
  • Özgürlük diye kıçınızı ayırıp sağı solu yakarsınız sizden olmayana gelince sövmeyi faşizanlığıda özgürlük sayarsınız

3|0
    0|0
  • poponu açandan korkmuyosan ondanda korkmaman gerek

3|1
    0|0
  • En azından giyiniyorlar, kıçını başını açıp edepsizce sokak ortasında küfürlü konuşan kızlar kadınlar gibi değiller

3|1
    0|0
  • Banada sen itici geliyorsun.

0|0
    0|0
  • İnsanları kıyafetine göre yargılama senin gibi giyinmek zorunda değil

3|0
    0|0
  • Sende iticisin

1|0
    0|0
  • Onlar senin mini eteğine karışmıyorsa sende onlara karışamazsın.

1|0
    0|0
  • neden öyle düşündün

0|0
    0|0
  • sanane kardeş senin donuna karışan var mı islamla alakan yoksa saygı duy gavara

1|0
    0|0
  • Ninja ablalar onlar öyle deme

0|0
    0|0
  • Kalem işini bende anlamıyorum ama çarşaf isteyen giyer...

0|0
    0|0
  • Melekler şeytanın gözüne kötü görünüz. Çarşaf-ı Şerif herkese nasip olmaz. Allah (c. c) ıslah eylesin.

3|0
    0|0
  • Yoo hic de bir kere. Gtunu basini sergilemekden daha guzel oldugu kesin.

3|0
    0|0
  • yok ya ne iticisi, geçen gördüm birini, içine bir etek giymiş, süper minimidir nedir, rüzgar sağolsun. o günden sonra fikrim değişti çarşafllara :) ama genelleme yapmiim hepsi de öyle değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Abi Herkesin kendi tarzi kendi gorusleri kendi dusunceleri vardir. Herkez farkli bir karektere sahiptir. Yani sana itici gelen sey baskasina cok hos gozukebilir. Mesela ismini unuttugim bir ulkede sjjsj =D kaslari birlesik olanlar cok guzel oliyomus, baska bir ulkede zayif kadinlar itici kilolu kadinlar cekici oluyormus vb yani. Herkez baska bir kafa yasiyo birak yasasinlar amannn ( mesela bana sigara icen ve kufreden erkek gibi davranan kizlar itici geliyo ) :)

0|0
    0|0
  • Çıplak dolaşandan her yeri dövme piercing olandan kormuyosun. Her gün başkasıyla yatandan iğrenmiyorsun. Çarşaflıdan mı korkuyosun ve iğreniyosun? Neden gericilik falan diye mi düşünüyorsun?

2|1
    0|0
  • Sen daha iticisin

2|3
    0|0
  • Ya yuzlerini ve. ellerini kapatmalarini evet bende yanlis buluyorum aslinda ama allah aslinda bol seyler ve dikakt cekmeyen seyler giyinilmesini ve vucud hatlarini belli edilmeyecek seyler giyilmesini emretmis.. Bir ferace ve bir normal. siyah basortu normal bisey ama okadar cok her tarafini kapatan carsaf evet biraz garipseniyor malesef

0|0
    0|0
    • Ellerini kapatmasi neden yanlis geliyor carsafi bir kadin neden giyer haramdan korunmak icin peki bu kadin alışveriş yaparken minibuse otobüse binerken parayi alip verirken erkeklerin eli degiyor ve degmesin diye eldiven takiyor biraz mantikli dusunursen anlarsin zaten ben kapaliyim mesela carsafli bile degilim ama eldiven bende takicam rahatsiz oluyorum başkasının eli degince

• @pembe_beyaz yok. saygim sonsuz tabikide ve ben itici bulmuyorum zaten biliyorum bende haram oldugunu

• Bir bikinili ile çarşaflıyı ayıran nedir

0|0
    0|0
  • degıller Allah gozundekı perdeyı kaldırsın dılerım kı

3|0
    0|0
  • Çirşiflilir bini çik itici giliyir kirkinc diğillir mi yiiii

0|0
    0|0
  • Sa na ne insanların giyinişinden eminim ki bu düşüncede ki birisi çirkin fakir falandır ki insanlara saldırıp dikkat çekmeye çalışıyor, kekoli!

1|0
    0|0
  • Sen kendine bak çarşaf giyemiyorsan kötüleme bari

1|2
    0|0
  • mesela kapalı insanların makyaj yapmasını anlamıyorum onlar çok daha dikkat etmeliler ve bana da öyle geliyor.

0|0
    0|0
  • gayet dogal ne var bunda

0|1
    0|0
  • Sana ne? Herkes ozgur sanane? Kendi giyiminle ilgilen ne bos insanlarsiniz ya!

1|0
    0|0
  • Banada. Aşırı itici geliyorlar gözüne kadar kapatmak nedir ya

0|0
    0|0
  • He he sizde cıbıl cıbıl onlara kötü gelionhz

0|0
    0|0
  • Kimsenin üzerindeki bir şey ifade etmiyor, çarşaflı ya da yarı çıplak..

0|0
    0|0
  • Bana da öyle geliyorlar maalesef

0|0
    0|0
  • sorunu sıkayet edıyorum. kendını tarıf etmıssın.

1|0
    0|0
Yükleniyor...