Dövmeli bayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Omzumda bir melek ensemde minik bir el yazısı koltuk altımın 15 cm aşağısında kendi imzam bilek içimde kalp atışı nabız simgesi parmaklarımda aslan kafası kral tacı ve I ifadesi var yani ben her bir parmağımda sağ kolumdada el yazısıyla beni anlatan bir cümle var omzumdaki ve kolumdaki dışında hepsi minimalist dövmeler ben seviyorum dövmelerimi yakın zamanda sağ kasık üstüme göbeğimede yaptırmak istiyorum ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• devam et ben çok beğeniyorum hoş duruyor git gide yaşlanıyoruz zaten tadını çıkarmak lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kadın erkek farketmez. Siz dövme meraklıları ruhunda kişiliginde eksiklik hisseden ruh hastalarısınız bir yerlerinize dövme yapınca ''Ohhh eksiktim şimdi tamamlandım'' hissiyle geçici olarak rahatlıyorsunuz. Ortalama on yıl sonrada o dövmeyi sildirmek için deli gibi para biriktiriyorsunuz.

0|0
    0|0
    • sadece ben kendi adima konusayim dövmelerimin hepsinin birer anisi birer fikri duygusu var her baktigimda unutmak istemedigim seyleri bana hatirlatiyor hatalarim olabilir sevinclerim olabilir dovmeye sadece deriye islenen desen olarak bakmadigim icin sildirmeyi asla dusunmem dusunmuyorum dusunecegimide hic sanmiyorum hepsi benim icin bir fotograf bir ani bu zevki bilemezsiniz he sayet guzel gorunsun diye yapiyorsa kisi sildirebilir size ufakta olsa bir haklilik payi birakiyor olabilir ama ben bu katagoriye girmiyorum malesef iyi gunler

• İticiler

0|0
    0|0
  • görmek de isteriz :)

0|0
    0|0
  • hoş değil

0|0
    0|0
  • Dövmeli olduğunu düşünüyorum :)
    Kalça ve göğüse yakışıyor

0|0
    0|0
  • dövme li miyim diye düşünüyorum :P

0|0
    0|0
  • Hiç bişey

0|0
    0|0
  • iyidir

0|0
    0|0
  • Başta hmm iyimiş dedimde şimdi b*kunu çıkarttığını düşünüyorum

0|0
    0|0
    • yani dövmesi olmayan çoğu insan öyle düşünüyor saygı duyuyorum olanda daha fazla istiyor ama estetik duruyor üzerimde anlamları hikayeleri var her birinin

• Şöyle düşün bir tablo var üzerindede şahane bir eser şimdi bunun üzerine hernekadar daha iyi eserler yapsanda o kargaşa tüm büyüyü bozar vücutta öyle her biri kendi içerisinde estetiktir yanliz hepsi birden olunca itici oluyor yinede ten senin vucut senin saygılar :)

• Sen böyle mutluysan sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • iyi degill hersyn natureli guzel

0|0
    0|0
  • Bişey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Temiz orijinalligi bozulmamis vucuttan yanayim sahsen. Kaliteli yabanci oyunculara bakarsaniz onlarda da cok fazla yoktur. Bizim ulkede p*rno yildizi ozentiligi her zaman vardir

0|0
    0|0
    • dövmeli bayanları p*rno yildizina benzetmen cok ayip ve itici dövme gayet yaşam sitili tarz meselesi falan bu yaptığın yorumdan çok rahatsız oldum ve irite oldum bunu kabul etmiyorum

• Kabul et diye yazmadim kendi gorusumu bildirdim ben sevmem sen seversin. senin icin farkli benim icin farkli manalar tasir.

• dövme sevmem bir kadında kanks

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dövmemeli

0|0
    0|0
  • Dövme çok güzel duruyor. Ama sen sanki biraz abartmışsın?

0|0
    0|0
    • aslında çokta abartılı durmuyor ayak bileğime köpeğimin yüzünü yaptırmak istiyorum göbeğimede belki notalar falan hastalık oldu bende aslında ya

• yaptırmış için yapılmış olmamalı demek istemiştim pardon :D

• Anladım
      Katılıyorum.

Yükleniyor...