Kavga hakkında taktik verin lütfen?

Yarın kavgam var taktik verin lütfen ben birazcık güçsüz ama ben korkumu yenemiyorum
yüzüne tükürüp yumruk atma gibi taktiğim var taktik verin lütfen benle nerdeyse aynı boyda
birazcıkda kalıplıyım

Güncellemeler:
Çocuğun bana yumruk atmaması için napabilirim veya boyun kilidine almaması için?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Göze yumruk at

0|1
    0|0
    • Başka varmı? Çocuğun bana yumruk atmaması için napabilirim veya boyun kilidine almaması için?

Erkekler Ne Diyor 2

• Salak salak işler yapmayı bırak. Çocuğa telefon aç veya yüz yüze konuş de ki :''Kardeş ben düşündüm taşındım bizim yaptığımız çok saçma. Sen de erkek adamsın ben de erkek adamım, erkekliğe bok sürmeyecez diye durup dururken horoz gibi birbirimize düştük. Lüzumu yok. Gel seninle can ciger arkadaş olalım bizi cekemeyenlere inat omuz omuza kol kola dolaşalım'' böylece bir düşman yerine bir dostun daha olur. Ayrıca kavga etmek zorunda kalmazsın.

0|0
    0|0
    • Kardeş güzel söylüyonda keşke senin dediğini diyebileceğim birisi olsa cahil delinin teki 4-5 gündür karışıyor kaşınıyor dövmessem ezik duruma düşücem?

• Üst taraftan ne yaparsın bilmem. Sana kalmış. Ama alt tarafta sürekli ara vermeksizin seri bir şekilde bacaklarına tekmeler indir özellikle diz kapaklarına çok sert tekmeler indir. Öyleki tekmenin birinin acısını hazmetmeden ötekini yemeli. Ortalama 30 saniye içinde dizlerinin üstüne çoker ayakta duramaz hale gelir. Ha bir de kurban olayım dövüşürken dilini hafif dışarı çıkarıp dişlerinin arasında kıstırma.

• kafa at burna

0|1
    0|0
    • Kafa atamıyorum :D başka bişey söylermisin

Yükleniyor...