Sizce insanlar boy uzunluklarını doğru mu söylüyorlar?

Bence herkes sallıyor özellikle bu platformda yok ben 1.90 ım yok 1.92 yim kızlarda maşallah en az 1.70 1.75 . Normal hayatımızda da böyle herkes en az 5 cm 7-8 cm boyunu fazla söylüyolar sanki. Ben 1.68 im arkadaşım 1. ben 1.70 im diyor benden 3 cm kısa çıktı. Neden yalan söyleme gereği duyuyosunuz ki görünen köy kılavuz istemiyo :D

0|0
9|19

En İyi Erkek Görüşü

• türkiye gerçekten çok cahil bir ülke boy ölçmeyi dahi bilmiyorlar

2|0
    0|0
    • Çoğu eve ölçtüğü için her seferinde boyları da fazla ya da eksik çıkıyo git eczaneye çok mu zor :D

• yo alakası yok bende evde ölçüyorum gayet doğru cıkıyor

• ama çoğu insan o evde ölçmeyi beceremiyor işte metreyle ben eczanede ölçtürdüm

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Tamı tamı 191:) kısa olsun diye 190 diyorum

0|0
    0|0
  • Tabiî ki çoğu yalan :D

0|0
    0|0
  • Yalansiz 1.85 abla

0|0
    0|0
  • Yalan yok 182

0|0
    0|0
  • cogu insan ya boyunu tam bilmez ya da boyuna bir kac santim uydurur. benim boy 1.77 ama gercek hayatta herkes beni 1.80 saniyor mesela

0|0
    0|0
    • evet çoğu insan tam bilmiyor boyunu çünkü hepsi evinde ölçüyo :D

• evde ölcmekte kusur yok :D bende evde ölctüm ama benimki dogru lol. bazı insanlar boylarını ayakkabıylanda ölcüyor... tabiki yanlış o.

benim sınıfımda bir kız vardı bana tanıdıgı bir kızdan anlatmıştı kızın boyu 1.55i gecmiyordu ama kendisi boyunu topuklu ayakkabı ve yüksek yaptıgı sac şekillen söylüyordu ve 1.65 diyordu. yaptigi aciklamada buydu : "beni herkes dişarda öyle görüyor" . :D

ya da ben boks salonunda biriylen antreman yaparken bana partner olarak iyi uydugu icin boyunu sordum... boyu benden hafif uzundu... yani en fazla 1.80-1.81 ... bana "1.86 filanim" dedi. lol

• Valla düz hesap 1.70 diyorum eksiğini fazlasını bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Ben 1.94 derken salliyor olamam heralde 😀

0|0
    0|0
  • 182 ben doğru diyorum

0|0
    0|0
  • 1.87yim yalansiz😃😃 kızlar niye yüksek söylüyor ki arkadaş kısa kız daha hoş değil mi?

0|0
    0|0
  • neden yalan söyleyeyim ki : ) 1.92 görmek isteyen varsa beklerim bursa'ya

0|0
    0|0
  • onlar yerin altındada bir o kadar boyları oldupunu iddaa ediyolar

0|0
    0|0
  • boy 175 kilo 66 yaş 22.5

0|0
    0|0
  • valla ben 1.75 im ve çok rahatsızım bu durumdan :(

0|0
    0|0
  • onlar bilmem ama benimki doğru 193 @xprototypex

0|0
    0|0
  • 185 im şükür

0|0
    0|0
  • Kendilerini tatmin etmeye çalışıyorlar benim yalana ihtiyacım yok boyum 1.82

0|0
    0|0
  • Ben boy soruyorum , sonra -5 yapıyorum içim rahat oluyor :D
    Erkeğe penisinin boyunu sorarkende -5 yapınız :D

0|0
    0|0
    • -5 derken?

• Ben yalansız dolansız 1.68 im

• Maşallah canım

• Ben 1.78 im nr kısa ne uzun idare ediyoruz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben tam tersi kısa olduğumu her yerde belirtiyorum😀 uzun atmaya gerek yok bir kısmı atıyor olabilir geliyor çünkü yolda bile o kadar uzun insan bir arada görmüyorum, hepsi nasıl buraya toplansın.

0|0
    0|0
    • aynen öyle valla kompleksliler çünkü kendileriyle barışık değiller

• 1.57 aman aman aşırı kısa değil ki. 1.45 1.50 insanlar var. En iyisi kimseye boyunu sormamak çünkü mutlaka sallıyolar :D

• Ben sormuyorum zaten de inatmış gibi soruyorlar, daha amaçlarını kestiremedim 😀

• Boyum 1.70

0|1
    0|0
  • ben 1,75 im 8-9 cm topuklu giyiyorum düşün beni şu an kapıdan içeri girerken nasıl bakmasınlar

0|0
    0|0
    • hahah harbi den tam delisin he :))

• Neyse kusura bakma bir daha olmaz iyi aksamlar

• @KaRa-MaSKe1 her yoruma atlamayın ya gereksiz bldirim geliyo yani

• 153 boyum sence yalan söylüyo olabilir miyim :)

0|0
    0|0
  • 1.53 üm yahu

0|0
    0|0
  • Bence de sallıyorlar :D

0|0
    0|0
  • Bir erkek boyum 175 diyorsa 5 cm düş, bir kadın kilom 60+ diyorsa 10 kilo ekle.

Bu sonuçlar daha doğru oluyor 😂

0|0
    0|0
  • 163 ölçüldüm spor salonunda. bir alet vardı onla ölçtüler
    Genel olarak +5 cm eklerler insanlar. Bu yüzden uzunluk algımız da kayıyor. Mesela ben burda 163 boy kısa mı diye sorsam herkey ıyyy götten bacak der, hakbu ki 163 boyunda biri olarak kısa hissetmiyorum, yani diğer kızlarla ortalama aynı boydayım. Benim boyumdaki kızlar genelde 168 olduğunu söylüyorlar, 163 olduğunu söyleyenler de aslında 158 boyundaki kızlar.
    E haliyle 163 kısa mı denince insanların aklına 158lik kız geliyor, o yüzden götten bacak diyorlar.

0|0
    0|0
    • Haklısın ben de eczanede ölçmüştüm 1.68 çıktım evde ölçek doğru sonucu vermiyor. 1ç63 çok kısa değil ayrıca insanlar illa fazla söyliycek egolarını tatmin etmeye çalışıyolar

• Benim için bir bayanda en ideal boy ölçüsü 1.73 cm. yani 5 cm le kaçırıyorum. ama Türkiye'ye göre 1.63 e kısa diyemem yani kafana takma kimseyi özellikle burdakileri

• ideal boy 170-175. türkiyede de ideal boyda çok az kadın var, hatta dünyada çok az var dünya ortalaması 162.
      ne takcam ya onlar kaybeder :D

Yükleniyor...