Bir kıza kilolusun dedim?

Merhaba arkadaşlar bir kıza kilolusun dedim
Oda kendimi bu halde seviyorum dedi bunun üzerine bende
Bak evlenicem diyosun çok yakışıklı bir erkeği bu balık etli halinle bak anne bu evleneceğim kız diye seni tanıştırmasını bekleme
Sadece duygusal kültürlü iseniz entelektüel paylaşımlarınız olur daha ötesi olamaz dedim
Hem öncelikle sağlık bak bu genç yaşında dahiliye uzmanına gittiğin basit hastalıklar erken menemoz şeker tansiyon kanser ve kadınların metabolizması aşırı yavaş 30 küsür yaşında tonton anneler gibi olma dedim
Ağzıma sıçtın ağlattın beni bravo dedi wp da
Bende gerçekten hani azim hırs yapıp beni yerin dibine sokmak için zayıflaması hayal ettim
Ve kendimle barışığım deyince yüklendim habire
Sonra özür diledim ben yüklendim ama bilmiyordum hassas olduğunu ben bir odunum dedim ama
Okuldan eve yemekten önce nete girmez bakalım güya bir daha olmasın felan dedi
Çok kızıyorum ama çok seviyorum seni diyodu en son bunun üzerine
Vicdan azabı çekiyorum ne yapacağım?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• tekrar ac konuyu...
    ama daha duzgun olsun...
    yanı daha naıf kıbar suclu vasfında ol..

dun ben sana bunu bunu demıstım ama yanlıs anlama nolur senın ıcın etmıstım gıbı, bırazda gonlunu oksayacak seyler soyle.
    her sısmanın bahanesıdır bu. kendıyle barısık olmak... oyleydı madem neden bozuldu? neden sen ozur dıleme geregı duydun ;) o yuzden onun agzı barısıgım desede bılıncaltı, senın soyledıklerını soyluyor ;)
    ama baskasından duymakta hiiçççç ısıne gelmedı... neyse
    dedıgım gıbı konuyu tekrar ac ama alttan al

0|1
    0|0
    • Ya varya beni bir tek sen anladın :)
      Zaten özür dilerken onu gördüğüm sayılı yüz güzelliği olan kızlardansın olduğunu söyledim de kesin teselli ediyorum sandı
      Halbuki ona dedim yanakların çok şişkin değil gözlerin büyük değil kaşların ne ince nede kalın çenen yuvarlak gibi de değil ucu
      Varya çok güzelsin tarif edemiyorum çok simetrik bir yüzün var dedim
      Çok teşekkür ederim beni bir tek sen anladın

• Ama ben duyguları da zor kontrol ettiğim gibi bazen öfke oluyor ama öfke patlaması ama kalbimdeki çocuk yüzünden 😀
      Psikolog masal okuyor sanki ama en başarılı kişisel gelişim uzmanları dil bilimcilerinden oluşuyor çünkü yabancı kaynakları ve dil bilimcisi mesela türk dili ve edebiyatı İngiliz dili ve edebiyatı öğretmenlik olanından dsha ağır giriş puanı öğretmenlikten düşük ama geçmişten beri halkımızın feraseti yüzünden hani bir deyim var bir adam kaymakam olmuş nine kaymakam oldum demiş ninesi de az daha okuyup ormancı olamadın mı torunum demiş 😀😀😀😀
      Konu dağıldı dediğim gibi sırf bu yüzden bir hoca ile anlaştım sonbahar da kişisel gelişim eğitimi alacağım

• Sırf bu yüzden hemen duygusal oluyorum o iyi ki varsınız yazısı çok doğal ve samimi geldi ama
      Öyle konuştum ya sana karşı sonradan utanmadım desem de yalan olur abla 😏

En İyi Erkek Görüşü

• Sen doğruları söylemişsin niye vicdan azabı çekiyorsun?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Niye özgüvenini yerle bir ettin kızın? Üstüne bir de pişman olman şaşırttı açıkçası. Bu kadar acımasız konuşan birinin vicdanının olması yani

0|1
    0|0
  • bir kıza öyle denirmi hiç ne ayıp

0|1
    0|0
  • Yapmasaydın. Aklın neredeydi? Bu odunluk bile değil.

0|1
    0|0
  • kılosu olan hıcbırkız barısıgım desede bu laflara hırslanmaz ve uzulur unutmaz net
    buna ınatmı yapar yapmaz mı bılmem ama sevıyorsa zayıflayıp ssurundurur veya zayıfladıgında umrunda olmazsın yapmasaydın unutulmuyor bunlar

0|0
    0|0
    • Kendini mi anlattın şimdi ;)

• Rica ederim tombik prenses 👸 😀

Erkekler Ne Diyor 3

• yaani, arabayı devirmişsin, kıza direk küfretsen emin ol daha az üzülürdü.

0|1
    0|0
  • iyi misin la karşında ki kız , okul çıkışı kokareçciye gotur

0|1
    0|0
  • ''Menemoz'' ne la?

0|0
    0|0
Yükleniyor...