Türk kızları çok güzeldir?

Dünya üzerindeki en güzel kızlar bizim millettendir. Erkekler bizi üzmeyin bir dediğimizi ikiletmeyin. Haksızmıyım kızlar?

0|2
13|50

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Aslında haklısın. Ben yurtdışında yaşıyorum. Yani almanını da, fransızı da italyan, portekiz, yunan, ingiliz, belçikalısını, amerikalısını da, brezilyalısını da, kısacası neredeyse her türlü insanları gördüm. Neredeyse hepsi (italyan ve yunan kızlar hariç) çok basit görünüşleri vardı. Italyanlar giyimlerine özenirler, yunanların ise yüzleri çok çekicidir (bence).
    Ruslar ise bambaşka kızlardır. Fakat onlar da pek çekici gelmiyorlar bence. Bence rusları değil, Norveç kızlar bir üst seviyedelerdir Ruslardan.
    En güzel kızlar biziz, Türk'ler. Esmerliğimizi seviyorum, kısa-orta boylu olmamızı seviyorum :) (genel olarak)
    Avrupalılar/Amerikalılar/Ruslardan birşey aramayın beyler.

0|1
    0|0
    • Amerikanın guzelide guzel aktrisler guzellikleriyle on planda

• @typef aktrisler farklıdır, Angelina veya Jennifer Lawrence gibi kadınlar evet.. fakat benim kastettiğim kişiler standart olanlardır.

Erkekler Ne Diyor 49

• Evet güzelsiniz ama bunu sadece işinize geldiği gibi kullan8yor içine ediyorsunuz. Yaz8ydı turaydı zardı tavlaydı diye diye aşkı yaşatm8yor, doğuştan sapık ve menfaatçi kabul edip bizleri sürekli dışlıyor uzak duruyorsunuz. Sizler yüzünden kaç kez hayata sıfırdan başlamak zorunda kalıyor bir daha mı aşık olmak sevmek diye diye binlerce tövbe ettiriyorsunuz bizlere. Enbufak bir sıkınt8da senlemi uğraşçam, iyilik ve samimiyet karşısında tek amacı belden aşağısılan bunun deyip kadına yakışmayacak iftira ve suçlamalarla mahvettiniz erkek neslini. O nedenledir ki açın artik gözlerinizi artık erkekleriniz turkiye d8şında arıyor aşkı. Çünkü onlar en azından sadece sevgiye aşkbkalitene bakıyorlar. Çoğu eğitimli iş güç sahibi ve gerekirse başımda ol ben sana bakarım kararlılığındalar ve sadece aşka inanıyorlar. Yani kendinize gelin hiç iyiye gitmiyorsunuz diyorum. Şimdi açsam telefonu icki seks eğlence nerde akşam orda sabah vur patkasın çal oynasın var desem binlerceniz gelir. Neden bu kadar basit oldunuz. Eşitlik bumuydu? Siz kadın olmayı bıraktınız erkek olmaya çal8şıyorsunuz. Olamazsını ki? Nasıl yani?

0|0
    0|0
  • Bu nasil bir ironi?
    Hem profili gizli, hem cok guzel...
    Ayrica rus, yunan, koniçiva farketmez. Her ülkede güzel ve cirkin vardir. Bundan güzeli yok dersin, 3 uyku sonrasi baskasina dibin dusmuscesine bakarsin. Türk kizlarindan da beyin eritenler mevcut ama cok dusuk bir yüzdeye giriyolar. Ayrica guzel olanin havasindan yanina yanasamiyorsun Turkiyede. Goren de mini boy Ancksunamun tarihten gunumuze ayak basti sanar. Kisilikleri ve kararkterleri, ruh halleri her an bozulmaya musait kizlar gayet itici oluyorlar. Burnuna estetik yaptirdigi halde yine cirkindir ama abazanus ve arizona kertenkelesi surusu yuzunden fena halde kasalari kalkik oluyor.

0|1
    0|0
  • Hahahahasiktir.

0|1
    0|0
  • Rus kadını votka gibidir, sek içilir yanına bişey istemez
    Türk kadını rakı gibidir, muhabbet ister, meze ister, zaman ister, offf

bilmem anlatabildim mi

0|1
    0|0
  • Biraz az konuşursanız

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
    • Suicide Girl Lass...
      Bide bunun yanina Ashe Mare lazim :O

• evet dünya üzerindeki en güzel kızlar bizim millettendir, çünkü diğer ülkelerin kızlarının evlerinde dev aynaları yoktur

1|0
    0|0
  • brazilyan kizlari latina kizlari hnnng

0|0
    0|0
  • Oranın kızları güzeldir, şuranın kızları güzeldir diyenlerden hiç haz etmiyorum.

Yaratılan her şey güzeldir...

0|0
    0|0
  • Türk kızları gerçekten güzel ama burada önemli bir nokta var!!!
    İnanılmaz burnu kalkıklar! Gerçi bunu da yurdumuz azman erkekleri böyle yapıyor da neyse... Güzel olup; samimi, güleryüzlü, her merhaba diyeni tecavüzcü görmeyen (ülkemiz koşulları belki buna zorunlu olarak itiyor olabilir, haklılık payları var...) ve dürüst olunabilir...

0|0
    0|0
  • :D :D Ruslar daha güzel birkere :D

0|0
    0|0
  • Gece gece iyi güldürdün.

0|0
    0|0
  • Kendinizi ovun anca ak asdf

0|1
    0|0
  • kendi kendine gaz veren tek türde sizsiniz

0|1
    0|0
  • Siz bizi beğenin de biz de size güzrl diyelim. Ne demiş atalarımız? "Güzele güzel demem güzel benim olmadıkça". Ayrıca sitede erkekleri yerden yere vuruyosunuz. Bu tiplerle kısa boylarıyla özgüven nerden geliyo diye

0|0
    0|0
  • bütün kızlar güzel

0|0
    0|0
  • Biz bize yeteriz yurdışına açılanlar utansın 😊

0|0
    0|0
  • rus kızları bir melek :)

1|0
    0|0
  • Belki dünya üzerindeki en güzel kızlar değilsiniz ama gönlümüzün varisisiniz :)

0|0
    0|0
  • Nıye durduk yere ego tatmınıbe gırdın kı smdı 😀

0|0
    0|0
  • haklısın yaşasın türk ırkının kızları cCc

1|0
    0|0
  • Egolu havali kaprisli

0|0
    0|0
  • hehe :ÇD ashah

0|0
    0|0
  • Dünya üzerinde derken yaşadığın çevrede demek istedin galiba sen avrupa ve rusyayı görmedin heralde... Kaynıyoooooooooooooooooo...

0|0
    0|0
  • haklısın kuzu bizim kızlaımız çok çekici

0|0
    0|0
  • Rus kızları bana daha güzel geliyor

0|0
    0|0
  • Haklisin

0|0
    0|0
  • Tm. s

0|0
    0|0
  • Stratosferde yaşamassanız kimsenin sizi üzecegi olmaz 😉👍🏻

0|1
    0|0
  • bir dedğinizi iki mi etmeyelim? hayırdır ne yedin dün gece de böyle uyandın güne?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...