Sorum özellikle erkeklere?

biz kızların birbriyle canım aşkım bebegim hayatım falan filan gibi benzeri kelimelerle konuşması size nasıl geliyor. itici mi yoksa ne bileym.. siz söyleyn.

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bence çok fazla itici. Birbirinizi sevmediğiniz anlamına geliyor çoğu zaman maskeler ardına saklanmak yani sevmediğiniz birisi bile olsa ona canım bebeğim naber yaa gibi konuşmalarınız bayıyor samimi değil. Erkeklerde aynısını bir düşün "ooo erkeğim naber.. Napiyosun yavrum.. Gelsene bize bugün birtanem.. " desek nasıl olur?

0|0
    0|0
    • ya haklısın çok abartanlar itici ama mesela cidden çok yakın oldugum bir iki kız arkadaşmla öyleyiz ve içteniz kesinlikle. bir çocuk severki duygularla söylüyorz o kelimeleri

• Ya tamam yakın arkadaşlarına kullan bazılarıniza çok da yakışıyor bazen tatlı oluyor ama hep kullananlar var çok itici samimiyetsiz

Erkekler Ne Diyor 14

• Yo normal istediği gibi konuşşunlar onlar kız biz konuşşak tuhaf olur :D

1|0
    0|0
  • Hoş. Herhangi bir sorun yok 😉👍🏻

1|0
    0|0
  • Çekici

0|0
    0|0
  • Uyuz oluyorum çıt kırıldım gibi biraz sert olun😃

0|0
    0|0
  • İtici, en nefret ettiğim şeylerden biri

0|0
    0|0
  • Abartılınca itici geliyor.

0|0
    0|0
  • Çok yapmacık. Arkasını dönünce dedikodu başlıyor ama :))

0|0
    0|0
  • Direk lezbiyen diyorum

0|0
    0|0
  • Normalleştirildi bu toplumda ama bir erkek yapsa gay damgası yer ve bencede öyle kız erkek farketmez iğrenç birşey

0|0
    0|0
  • çok samimi rahatlatıyor bence

0|0
    0|0
  • Bana itici geliyo

0|0
    0|0
  • Vıcık vıcık

0|0
    0|0
  • O kelimeler cok skıcı artk

0|0
    0|0
  • Aşkım bebeğimciler cevaplar bunu :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bana itici geliyor. Sebebine gelirsek kızlar kızlara bile aşkım bebeğim tatlım diyor yapmacık yapmacık.. Hıı sevdiğime de tek yavrum kelimesini kullanırım mesela çok sevdiğim arkadaşlarım ailem falan dahil. Ama sürekli kullanılması itici ara ara yaparsa olabilir

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
Yükleniyor...