Mektup yazmayı veya almayı özlediniz mi?

Az önce cevapladığım bir soru getirdi bu soruyu aklıma meğer ne kadar Anlamlı yaşıyormuşuz eskiden her şeyi...

0|1
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden teknoloji yokmuş ama insanların biribirine olan güveni, sevgisi varmış. Aşkların, duyguların, özlemlerin kelimeler aracılığı ile yazıya dökülmesi varmış. Çok güzelmiş o zamanlar herşey. Günümüze baktığımızda teknolojiden ötürü mü? ya da hayatı kolaylaştıran etmenlerin çoğalması nedeni midir? emin değilim eskilerin yaşadığı hayattan keyif almalar kalmadı maalesef. Mektup yazmak güzel ara ara yazarım özel günlerimde. Son zamanlarda misafirliğe gittim zaman ayrılmadan evvel misafirlik sürecinde iyi ağırlamalarından ötürü teşekkür ederken mektup tarzında yazıp , kişinin masasına bırakıyorum. Üzerine tarih attığınızda size geçmişten kalan bir anı oluyor. Uzun zamandır almıyorum yakınımdan mektup. Geçen gün dolabımı toplar iken, bir yılbaşı günü babaanneme yazdığım mektup elime geçti. Bir de rahmetli babamın ölmeden evvel yazdığı bana hitaben mektubunu okudum. Duygularını bu kadar güzel bir dille ifade edebilen ve geleceğimde benim için en manevi hediyeyi almış olduğumu düşündüm.

1|0
    0|0
    • Yorumumu okuyup en iyi görüş olarak değerlendirdiğiniz için size teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

• Teşekkürler o sizin güzel bakış açınız

• Çok naziksiniz, teşekkür ederim değerli bir bayandan bu yorumu okumak. Saygı ile önünüzde eğiliyorum :-)

Erkekler Ne Diyor 13

• mektup arkadaşlarım vardı sonra mail arkadaşına ardından artık telefon uygulamalarıyla görüşüyoruz..
    yani zaman bulursak hayattan
    onun dışında.. ben yazmayı seviyorum.. bazen yazar sonrada yakarım..

1|0
    0|0
  • evet ya benim bir arkadaşım vardı amanda levis amerika ohaya da yıllarca mektuplaştık ne yapıyor acaba

1|0
    0|0
  • çok iyiydi yok artık

1|0
    0|0
  • mektup yazıldıgı ıcınmı anlamlı eskiler. satırlarıma başlamadan önce :) :)

1|0
    0|0
  • Kağıdına yarin kokusu sinmiş mektuplar beklenirdi uzun zaman. Zarfı bile değerli olurdu. Sevdiklerinden bir parça, onların elinden dökülmüş cümleler okşardı gözlerimizi. Tekrar tekrar okuyup tebessüm etmenin hazzını yaşardık.

Güzel ve anlamlıydı her şey..

0|0
    0|0
  • Hiç yazmadım da, almadım da.

0|0
    0|0
  • Hic yazmam hicte almadım

0|0
    0|0
  • Bikaç saatlik bir mesafede oturan bir kız arkadaşıma yolladım geçenlerde :) Çok şaşırdı çok sevindi

0|0
    0|0
  • aslında eski değil hala yapanlar var mesela mahkumlar ;)

0|0
    0|0
  • Özlemedim

0|0
    0|0
  • yaaaa ne mektuplar yazdık kimlere kimlere hep hüsran ama :)

0|0
    0|0
  • hiç yazmadım ve hiçte almadığım için özlemedim

0|0
    0|0
  • mektup eski kafa işi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sadece küçükken bir kaç kere yazdım. Onu da elden vermiştim en yakın arkadaşıma :)
    Şimdi tekrar mektuplaşmayı düşünüyoruz uzaktaki bir arkadaşımla :)

1|0
    0|0
  • almayı çok isterdim.

1|0
    0|0
  • Evet ya

0|0
    0|0
  • En son bingaziden mektup gelmişti bana.. Özlemedim.

0|0
    0|0
  • Mektubun sonuna "selam eder, hasretle öperim" yazardık.
    Teknoloji o zamanlar bizi yenmemisti daha.

0|0
    0|0
Yükleniyor...