Diş doktorunun bana yazdığı muayne kağıdı rapor yerine geçer mi?

Arkadaşlar ben diş ağrısı nedeniyle özel bir hastaneye gittim muayne oldum diş enfeksiyonu olduğunu söyledi doktor. Daha sonra rapor alabilir miyim diye söyledim, o da rapor yazamam ama rapor yerine geçecek bir kağıt verebilirim dedi. Kağıtta ismim ve tespit edilen hastalık vs. yazıyor. Doktorun kaşesi ve imzası da bulunmakta. Devamsızlığım sınırda acaba bunu müdür kabul eder mi? Müdürle aram iyi ama kabul etmez diye korkuyorum, veli izni dilekçesi mi yazsam yoksa bu da kabul olur mu? Cevaplarınızı bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

Güncellemeler:
Arkadaşlar müdür kabul etti sıkıntı yok milleti bilgilendirmek istedim :)

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle kabul eder öyle bişey mi var canım :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kabul olur herhalde.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben diş hekiminden rapor alamamistim, ayakta gelinen yerlerin raporu geçmez miymiş öyle bir şey demişti. Sen yine bir şeyler almışsın ama kabul edilir mi bilemiyorum.

0|0
    0|0
    • Diş ağrısı nedeniyle gittim ve kağıtta yazıyor ayrıca doktorun kaşesi falan da bulunmakta daha napmamız gerekiyor :D

• O zaman sorun olmaz :)

• inşallah yarın sabah verdikten sonra yazarım buraya millet bilgilensin :D arkadaşlar kabul etmez falan dediler moralimi bozdular

• Kabul eder

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim arkadaşlarım kabul etmez falan filan dediler benim de moralim bozuldu sorayım dedim :)

• dimi ya o arkadaşlar yok mu o arkadaşlar :D devamsızlığım sınırda ve müdürle aram iyi dediğim gibi annemi falan da yakından tanıyor bir sorun çıkmaz diye düşünüyorum

• Çıkmaz çıkmaz hadi yine iyisin :D

• Benim arkadaşım sağlıkocağından almıştı öyle bir kağıt tarih yazmıştı doktor yanina da adini soyadini imzasini ve kaşe kabul etmişlerdi lisedeyken

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...