Lazcayı ve laz kültürünü korumak için herhangi bir şey yapıyor musunuz lazlar? bana kayboluyor gibi geliyor?

karadenizdeyim ama çevremde laz var mı onu bile bilmiyorum bazen. o kadar asimile olunmuş ki... kürtler gibin sivrilmemek adına kültürünüzü silip atmayın. terörist olmak başka kültürünü sevmek başka.

tek kelimesini anlamasam da şu dilin güzelliğine bak, yazık kaybolmasın...

bide kazım koyuncunun ruhunun güzelliği sağolsun lazca aklımızda çok romantik yerler edindi... yaşayın yaşatın bence.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Yok usagam buralarayız

0|0
    0|0
    • lazca konuşabiliyor musun peki? babannenin dili olarak mı kalmış durumda yoksa?

• olur mu öyle şey.. byük zenginlik bu.

• Bence bir degeri yok ayrica rumcaya cok yakin bir dil o kaybolmasini diliyorum

• Lazlar tarihte hep düsmanimiz olmuslardir vatanini seven lazlara lafim yok digerleri olmasada olur.

0|0
    0|0
  • lazları sevmiyorum genelleme yapcam mecbur tanıdıklarım egoist pis serefsiz hadsiz insanlardı. geberirler umarım bu tanıdıklarım.

0|0
    0|0
    • o ayrı konu bu ayrı

• sana göre. ona bakarsan bende en büyük kötülüğü kendi ırkımdan gördüm. napalım türklerin de soyunu mu kurutalım?

• benim anlatmak istediğimi anlamıyorsun ben bir tane bile iyi lazla nasıl karsılasmam. Türklerin hepsi mi kötülük etti.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...