Hayat kurtarmak ister misin?

Güncellemeler:
Kızılay kan bagis merkezlerine kok hücre hakkı örneği başvurusu yapabilirsiniz arkadaşlar. Uygun kişi bulununca ona umut oluyorsunuz. Ve sizi 1 ay sonrada arayabilirler 10 sene sonra da. Ve vazgeçtim dediğiniz anda o insanın bütün umudunu kaybetmeye sebep oluyorsunuz. Lütfen vazgeçecekler bagisci olmasın.
Bu yuzden bir düşünün bir daha düşünün. Akıl munafiktir..

0|1
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• İnşallah kampanyanı daha fazla gören olur ne diyeyim. Millet biraz duyarsız galiba buraya senin gibi bir kız nasılım yapsaydı eminimki mesaj sayısı 10dakikada yüzü geçerdi ama böyle sosyal yardımlaşma konusu olunca durum içler acısı 1 saatte toplam 5 kişi :( kendimizden utanmalıyız haralde.

1|0
    0|0
    • Güzel dedin

• dün HEYYYY kızlarrr bu LOLİTA nasıl? diye bir nasılım yaptım. içeriyede senin bu yaptığın güzel kampanyanın linkini koydum ama yinede bir Allahın kulu gelmemiş :D :D :D :D neyse sağlık olsun. ama aklında bulunsun benim soruyu silmediler bir daha böyle bişey yaparsan nasılımın içinde sor eminim daha çok kişiye ulaşır :)

• Peki 😊

En İyi Kız Görüşü

• Allah yardımcısı olsun. Tez zamanda şifa bulsun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bunu bende yaptim. Tv lerde geri bildirimlerde bulundum ozellikle sabah haber kanallarinin hepsine buna benzer mesajlar attim. 1 TANESI BILE OKUNMADI!

1|0
    0|0
    • Örnek ver

• Yok da bazisi baska yaziyor ondan sordum. Daha once denk geldin oylesine

• Anladım

• Geçen kızılay şubede gordum bende dediğin gibi 10 seneye kadar gerektiğinde iletişim kurcaklarını soylediler. Umarım ihtiyaç sahibine doğru zamanda ulaşır. Duyarlı olalım :)

1|0
    0|0
  • Guzel bir yere değinmisin amaa bir cok kisi bundann kaciyor zarar goreceegini kafalarina. Oyle bir dondurmuslarki aciklayamiyorsun bile:(

1|0
    0|0
  • nasıl yapıcaz kampanyayı imzalayınca ne olucak ki

0|0
    0|0
  • Umarım bu sefer bir sahtekarlık yoktur da insanların duygularıyla oynamazlar..
    Yıllar önce Oktar Babuna denen şahsın yaptıklarından sonra güven kazanılması bir hayli zor olacaktır

0|0
    0|0
  • Kan vermemiz gerekiyor mu? Ya da kemiğimize iğne mi batıracaklar?

0|0
    0|0
    • kızılay kan bagis merkezlerine sadece 3 tip kan veriosun örnek için biri İstanbul a gidiyor diğerinde bulaşıcı hastalık olp olmadığı teşhis ediliyor diğeri de uygun mu değil mi. Sen kararını verdikten sonra bunlar sana uzun uzadıya anlatılıyor zaten.
      Velev Ki uygun oldu o iğne evet ama beline değil koluna. Erkeklerde koldan alınıyor ve narkoz uygulanıyor ama sen sonradan vazgecersin hiç kalkışma.

• Ergen gibi atar yapma. Seni lösemili olarak yaratan ben değilim.
      Kızılayda çalıştım geçen sene, ön yargılarınız batsın.

• Ahaha 😃 dur sakin ol aşağıdan kopyaladim kusura bakma. Biraz diluzlettim ama tam olmamış. Baska bu yorum altlarda bakarsan

• Kök hücre bağışı başvurusu diyorsun da , bu nedir neden aciklamiyorsun? insanlar ılık alınırken ciyak ciyak bagiriyor du kısa sure öncesine kadar .. bu değişti mi , nasıl alıyorlar, ilk ornek vermek nasıl oluyor? sadece kan mi veriyorsun ya da ne.. Sen kendin ilik Verdin mi de burada paylaşıyordu vs? Bir şey paylqsiyorsunuz madem , tam bilgilendirin.. Ornek icin belime o dev iğneyi sokacaklar mi ve benim çığlıklarım kaplayacak mi orayı , yoksa değişti mi bağış şekli? Tam bilgi istiyorum..

0|0
    0|0
    • Tam bilgi için sana link vermişim zaten. Benim ilik mi verdiğim örnek mi verdiğim seni gram ilgilendirmez bunlar söylemek için yapılan şeyler değil. Çok merak ediosan soyleyim kızılay kan bagis merkezlerine sadece 3 tip kan veriosun örnek için biri İstanbul a gidiyor diğerinde bulaşıcı hastalık olp olmadığı teşhis ediliyor diğeri de uygun mu değil mi. Sen kararını verdikten sonra bunlar sana uzun uzadıya anlatılıyor zaten. Ama sen orda da bu üslupla saygısızca sorarsan sana yardımcı olacaklarını zannetmiyorum
      Velev Ki uygun oldu o dev iğne diye gözünde buyuttugun şeyi sokacaklar evet ama beline değil koluna. Erkeklerde koldan alınıyor ve narkoz uygulanıyor ama sen sonradan vazgecersin hiç kalkışma.

• üslubumda saygısızlık göremedim.. gayet düzgün ve saygılı bir türkçe ile yazmışım.. tam bilgilendirin ve neden açıklamıyorsun kelimeleri saygısızlıksa eğer saygı hakkında en ufak bir fikriniz yok demektir.. ve beni ilgilendirir, şöyle ilgilendirir, duyarlı insan karizması yapmak çok kolaydır.. ama bunu yapmadan önce, kendin de taşın altına elini koyduysan.. bunu sormak da saygısızlık değildir.. kemi iliği alınırken, hastanenin çığlıklarla inlediğini bilirim , bunun hakkında bilgi istemenin nesi yanlış? link verene kadar, madem iyi niyetli ve duyarlı bir insansınız, üç beş cümleyle açıklayabilirsiniz diye ummuştum ama, hayal kırıklığı..

• Şimdi oldu . Ikinci tekil şahıs vesaire. Demogoji ye gerek yok verecek insan verir kardeşim . Hadi

• tamam kanks

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bagisladim ben

1|0
    0|0
  • Çok isterim

1|0
    0|0
    • Kızılay kan bagis merkezlerine kok hücre hakkı örneği başvurusu yapabilirsiniz

Yükleniyor...