Otomatik mi? Manuel mi?

Manuel araba sürmeyi çok seviyorum Otomatikte
İstanbul trafiği için otomatik tercihim her zaman

0|1
14|59

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye de otomatik en iyisi.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Otomatik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 58

• trafikte ralli yapmak isteyenler düz vites istiyor. en normali otomatik vites.

www.otomobildunyam.com/.../...ehirRallisi-2011.jpg

0|0
    0|0
  • Duruma ve rahatlığa göre değişir. Ama araçların %65 ortalama manueldir. Bir gün şahit oldum. Bir bayan otomatik vites arabayı kaldıramadı. Dar bir sokak ve karşıdan da taksi geliyor. Bayan arabadan indi ve taksiciden yardım istedi. Taksici şu yanıtı verdi. Abla ben hayatım boyunca otomatik araba kullanmadım. Bunu kullanamam. Bazen böyle sıkıntılar yaşanabiliyor. Bende manuele alışkınım bir kere otomatik kullandım 10 dk sonra alıştım. Bayanlar genelde kavrama noktalarında sıkıntı yaşadıkları için otomatik tercih ediyorlar. Rahat. Bayansa otomatik, erkekse manuel.

0|0
    0|0
    • ya haklısın otomatiği süremeyen var düz yolda dedemde gider park edemiyorlar vs manuel ayrı güzel o kavra noktası felaan

• insan nasıl alışırsa öyle gider aslında alışkanlıklardan kurtulmak kolay olmuyor.

• aynen, şehir dışı düz vites iyi gider,
    İstanbul içi ölümüne otomatik!!!

1|0
    0|0
  • 3 kuruş fazla olsun otomatik olsun.

1|0
    0|0
  • manuelden sonra otomatik alınca çok rahatladım amelelik yapıyormuşuz o kadar tabi manuele göre fazla yakar o da ayrı konu.

0|0
    0|0
  • kesinlikle manuel :) tek sorun karlı yollarda patinaj çekmemek için otomatik en ideali. Trafikte de rahatım ben. Araba da otururken rahat değilsen ister otomatik ister manuel olsun sorunların olur :)

0|0
    0|0
  • Manuel kullanıyorum, açıkçası oyomatik hiç denemedim. Sol ayağım boşta olsa nasıl olur bilemiyorum :)

0|0
    0|0
  • Otomatikten Şaşma birader

1|0
    0|0
  • Manuel ameleliktir bana gore. Ama ne yazik ki erkekler arasinda gurur meselesidir, erkek adam otomatik araba kullanmaz gibi sig bir kalip dusunce vardir. Dedigin gibi ozellikle istanbul'da araba kullanmayi daha yorucu hale getirir manuel araba.

0|0
    0|0
  • Arabaya ben yön vereceğim o debraj gaz ayarını hissedeceğim. Otomatik rahat oluyor o ayrı

0|0
    0|0
  • Auto

0|0
    0|0
  • Otomatik cok rahat be

0|0
    0|0
  • Kardeş manuelde debriyaj gaz fren debriyah ggaz fren olunca sol bacak kopuyor İstanbul trafiğinde.
    Ben 520i kullanıyorum ve otomatik arabanın şanzıman geçiş sesini sevmiyorum. 2000 devirde vites atıyor uyuz oluyorum. O yüzden pad lerle kontrol ediyorum daha rahat oluyor.

0|0
    0|0
  • Şehir içi trafikte kesinlikle otomatik.

0|0
    0|0
  • otomatik

0|0
    0|0
  • manuel

0|0
    0|0
  • Honda Cbr 250r Kırmızı
    14 15 kasa..
    Tek geçerim :D

0|0
    0|0
  • Otomotaik daha rahat vitesli zekli ama

0|0
    0|0
  • Otomatik araba bayanlar için ideal zaten ama eğer uzun vadeli düşünüyorsan alma çünkü otomatik vitesin şanzumani her zaman sana sıkıntı çıkartabilir ama manüel motorda çok fazla sıkıntı çekmezsin

0|0
    0|0
  • otomatik al

0|0
    0|0
  • Manuel

0|0
    0|0
  • Otomatik gibisi yok

0|0
    0|0
  • İstanbul'da Otomatik :)

0|0
    0|0
  • Otomatik çok rahat tek derdin direksiyon kontrolü ve yolu takip etmek oluyor.

0|0
    0|0
  • 3 kasa bmw olmadıktan sonra manuel arabanın hiç bir anlamı yok benim için

0|0
    0|0
  • manuel zevktir ama otomatik rahattır

0|0
    0|0
  • motor kullanıyorum arabalara ılgım yok

0|0
    0|0
  • Trafik içi otomatik ama manuelin zevki başkadır.😉

0|0
    0|0
  • İstanbul'da manuel araba kullanmak sinir sistemimi yıpratıyor..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    28

Kızlar Ne Diyor 13

• otomatik

0|0
    0|0
  • manuel

0|0
    0|0
  • ben buna anca kamera için diyebilirim. manuel den yanayım.//piskilet de zaten vites sorunu pek olmuyo sürdüm mü gidiyo

0|0
    0|0
  • Otomatik

0|0
    0|0
  • Manuel.

0|0
    0|0
  • Tabiki otomatik

0|0
    0|0
  • İkisinide kullanıyorum manuelde seviyorum 😄

0|0
    0|0
  • soruyu kendine mi sorup cevapladın anlayamadım?

0|0
    0|0
  • Bence de ikisi de olur☺

0|0
    0|0
  • Farketmez ya

0|0
    0|0
  • Otomatik

0|0
    0|0
  • kaçtane araban var :D