Sivasta amedspor sporcularina otel verilmemesini nasil degerlendiriyorsunuz?

belkide duymadiniz ama sivasa top oynamaya giden diyarbakir takimi amedspor sporcularina oteller yer vermedi sizce bu anlasilabilir dogal bir tepkimidir?

0|0
7|40

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe Diyarbakıra geldiğinde Diyarbakır halkı misafirliğini gösterdi ve Fenerbahçe yönetimi de Teşekkür etti.

Amed Sportif - Eyüp spor maçında Son 15 dk , 3-1 önde giren Amed spor , Eyüp spor 2 gol art arda gol atıp maçın 3-3 bitmesine rağmen maç sonu Amed ve Eyüp futbolcuları el ele verip taraftarı selamladı. İki takım da büyük alkış aldı.

Sivas Belediyenin yaptığı adi alçaklık ve serefsizliktir , Birde Müslüman olacaklar ya misafirlerini açıkta bırakıyorlar , Kahrolsun Sivas ve Destek verenler.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Amedspor a kurban olsunlar ırkçılık yapacağım artık

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• böyle tepki olmaz, sen orada bir futbol takımını misafir ediyorsun yapman gerekeni yapacaksın. bu durumun gerekli yerlere bildirilmesi lazım.

1|1
    0|0
    • düsünebilen insanlarin var olmasini görmek sevindirici gercekten, tesekkur ederim :)

• Futbol takımı futbolunu oynasın yok öyle koluna azadi yapıp Türkiye kupasında kameralara gösterip zafer işaret yapmalar vs. Sana gelince katılmıyorum yorumuna..

• adamız adam, iyi ki sivaslıyım, gebertsinler hatta hazır orda yakalamışken

1|6
    0|0
    • yakinda sivasspor diyarbakira gidiyor oynamaya, ayni seyi diyarbakirlilarda yapsinmi?

• hahaha eyvallah başkanım

• Sivasliyizz gardaş uyandirimm haniii 😉😉

• Ben bir sivaslı olarak hiç yakıştıramadım ekmeğinin peşinde olan insanlara böyle bir şey yapılmaz bizler misafir perver insanlarız o insanlarda misafir olarak gelmişler

1|2
    0|0
    • var oldugunuzu bilmek gercekten sevindirici, tesekkurler :)

• uyan oktay efendi uyan kürdistan diye hırlıyor ibineler sen hala misafirperverlik diyorsun al sana misafirperverlik. bu videoyu izledikten sonra bu soruyu soranda sende yorum yapmazsınız umarım. https://www.youtube.com/watch?v=l7DY_qBBTdA

• @frkaanrsln ya ne ara dediler kürdistan diye defalarca izledim yinede duymadım gönderdiğin videoda ben böyle şeylere karşıyım bir şerefsiz çıkar bir şerefsizlik yapar bu kürt ya da türk fark etmez bir türk çıkıp kürtlere hakaret edip ve sanki tüm türkler yapmış gibi algılanmasınada ya da bir kürt kalkıp kürdistan deyincede sanki bütün kürtler demiş gibi yaklaşan her iki tarafada karşıyım aklı başında olan tüm kürt ve türkler kardeştir bozmaya çalışanlarda benim gözümde pkk dan farkı olmayan kalleştirler sözün özü bu

• iyi olmuş o. çları

2|4
    0|0
  • yanlış yapıldı kesinlikle. onlar sadece işini yapıyor evlerine ekmek götürmek için futbol oynayıp para kazanıyorlar silah sıkmıyorlar

1|0
    0|0
    • hahahah aldıkları galibiyeti dağda havlayan itlerine hediye ediyorlar hey yavrum hey okuyun öğrenin araştırın saf olmayın mal olmayın

• En dogrusu.

0|2
    0|0
  • Kesinlikle doğru bir karar

0|6
    0|0
    • ayni sey diyarbakirdada olsun istermisiniz?

• Ben olsam o maca hiç gitmezdim çünkü spor kişilik sahibi insanlarla yapılır terörist propagandası yapanlarla değil bucak kemiğe dayandı sende onları savunma boş yere

• Insanlik ayibi.

1|1
    0|0
  • bildiğim kadarıyla amedspor türkiye kupası maçlarında özellikle kendi evinde oynadığı maçlarda sık sık siyasi emeller içeren çeşitli olaylarla gündeme gelmişti. Siz eğer futbolun içine siyaseti sokmaya çalışırsanız, başka insanlar da sizi futbol kimliğinizle değil siyasi kimliğinizle değerlendirmesinin önünü açmış, zemin hazırlamış olursunuz.

0|1
    0|0
  • İki yüzlü bir halk diyorum

0|1
    0|0
  • Sivasın yeri her zaman kalbimde ayrıdır. birkez daha yerini pekiştirdi SİVAS canım SİVAS :)

0|3
    0|0
  • o şerefsiz futbolcusuna bakki neden ceza yedi futbolcularının sosyal medyada paylaşımlarına bak her futbolcusu değil ama yapanlar var ve buna rağmen kadrodışı yapmayan bir yönetimleri var etki tepki meselesi sivaslı kardeşlerimi selamlıyorum

1|2
    0|0
  • Diyarbakır 2 milyondan fazla nüfusa sahip bir il orada eminim yüzlerce belki daha fazla Sivaslı yaşıyor şimdi buna karşılık olarak diyarbakırlılar sivaslılara orada karşılık verse güzelmi olur ya da o futbolcular pkk olsaydı yeşil sahada değil dağda olurdu lütfen birkaç cahil Kürtlerin adını kirletiyor diye herkesi aynı görmeyin ve oyuna gelmeyelim

0|1
    0|0
    • iyide burda sorunu cikaran kürtler degilki! evleri yakilan sehirleri yerle bir edilen kürtler! kaldiki bahsettigim insanlar futbolcu!!

• Iyi okusan ne demek istediğimi anlarsın

• Sen burda terör propagandası yapmaya mı geldin soran arkadaş?

• pkk bayrağı renklerini takım bayragı yap tr kupasında gördük ibb macında semih şentürtte acıkladı asker ve polisimize küfür ettiler cok zoruma gitti bende golden sonra asker selamı verdim dedi. sen bunları yap sonra otel vermediklerinde yaygara kopar. sivaslı değilim ama o otel vermeyen yiğidolara helal olsun.

0|1
    0|0
  • O futbol takımı vatan hainliği yapıyosa daha beterini haketmiş demektir. Onlarda işlerini yapacak üstlerine vazife olmayan konulara burunlarını sokmayacak öyleyse..
    Siz yumuşak yürekli davrandıkça daha çok bomba patlar herkes etrafındakileri ona göre ayıklasın tepkisini koysun, hainler içimizde dibimizde.. Bunları gerekli yerlere bildirmediğimiz sürece patlamalardan bir nebze de biz sorumluyuz..
    Hümanist takılan faşist diyen arkadaşlar çıkacak mı bakalım yine..

0|1
    0|0
  • Ben olsam sehre bile almazdim onlari

0|2
    0|0
  • Kısasa kısas.. Onlara da Diyarbakırda yer verilmesin.

0|0
    0|0
  • Pkk uzantısı bir partiye %80 oy veren bir şehrin takımı bu muhameleyi hak ediyor demektir

0|2
    0|0
    • o zaman bizde gitmeyelimmi o sehre? 45 erkek cocuguna tecavuz eden sehir konyaya ne yapalim?

• 45 erkek cocuguna tecavuze gayet efendice onlar bireysel olaylar karistirma diyecek kadar insanligimizdan uzaklastikmi? bu olay dedigin bir futbol maci, pkk ordu catismasi degil!!

• İnsanlık bombali saldırı yapmak ve yıllardır terör estirmek mi? Bu terör olaylarını yapanlari ve onlara destek olanları aynı kefede görüyorum bir fark yok benim gözümde pkk uzantısı partiye oy verenlerde dahil

• insan olana her yerde yer var

0|2
    0|0
  • Boşver kime ne anlatmaya çalışıyorsun?

0|1
    0|0
  • Kesinlikle doğru buluyorum ve Sivaslı vatandaşlarımızı tebrik ediyorum.

0|0
    0|0
  • bu konuyu bende açtım... sivas zaralıyım benim memleketimde ite it adama adam muamelesi yapılır.

0|0
    0|0
  • İyi oldu onların hepsi terörist neler yaptıklarını unutmadık!!

0|1
    0|0
  • şerefsizler

0|1
    0|0
  • Tepki degil ki bu onlar zaten dışarıda. Yatmaya alışkın varlıklar

0|1
    0|0
  • su vermediklerine dua etsinler

0|1
    0|0
  • Gündemde Futboldan daha önemli olaylarımız var.

0|0
    0|0
  • ben olsam otel verirdim. kalmaya geldiklerinde içeri almazdım

0|1
    0|0
  • bu türkiyede herşey doğal karşılanuyor zaten boşkoy çiki

0|0
    0|0
  • Sivaslılar yapar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 6

• Sivaslıların ayıbı ne denebilir ki.

1|0
    0|0
  • ırkçılık

1|1
    0|0
  • Süper :D

0|3
    0|0
  • Cok guzel yapmislar; vAllah helal olsun Sivaslilara!

0|2
    0|0
  • Vah vah memleket meselesi goruyomusun helak oldu futbolcular :/

0|0
    0|0
  • 0|6
    0|0
    • sivasspor diyarbakira gittiginde diyarbakirlilarda ayni seyi yapsinmi?

• senin seviyene düşmem allah düşürmesin yeterince duşmuşsun tatlım iyi duşuşler sana :D

• yazdiklarini bir spor musabakasina karsi yazdigini hatirlatarak okumani tavsiye ederim! benim cevaplarimi degil kendi yazdiklarini oku, sana insan olabilmen konusunda cok yardimci olacagindan eminim :) sana cevap yazmayacagim...

Yükleniyor...