İşte bu ! Fotoğrafaki söze katılıyor musunuz?

İşte bu ! Fotoğrafaki söze katılıyor musunuz?
Geçmişimiz de başardı. Tarihimiz de onayladı. Suçu kimse kimsenin üstüne atmasn.. Hepimizin ayıbı bu ! Herkesin artık birşeyleri düşünmesi lazm. O suçlu bu hatalı bu yanlş diye diye bölünüyoruz farknda değil misiniz? Ya birlikte Kardeş gibi yaşamayı öğreneceğiz ya da hep birlikte yok olacağız.

Güncellemeler:
...

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Katılmıyorum boş bir laf.

0|0
    0|0
  • Biz kardeş olmaya çalışıyoruz zaten buna engel olmaya çalışan ülke yöneticileri.

0|0
    0|0
    • Hayr. hepimizin ayıbı bu. kimse kimseyi suçlamasn.

• Eskiden düşman bile şerefli düşmandı, biliyorsun kurtuluş savaşında birbirleri ile savaşan askerler bile o ona sigara atarmış o ona ekmek atarmış falan bugün düşman kim dost kim bu bile belli değil bu yüzden diyorum hangi tarafla kardeş olalım diye?

Ben Türkiyeyim evet ama herkes Türkiye değil yan Türkiye olmayanla birlik yaparsak ne olacak bu sefer Türkiye kalmaz ortada. Siz geçmişten bahsediyorsunuz geçmişteki şeref bugün yok.

• Tabi doğru söze ne denir ki... Düşman içimizde olduğu sürece kendini de düzeltsen ne fayda. Ama farkndalk önemli biz bunu başaryoruz şükürler olsun ki.

• Aksi düşünülemez.

0|0
    0|0
  • Hayal sadece bu insanoğlu rahat durmaz

0|0
    0|0
    • Başaranlar nasıl başaryo. yanlş zihniyet. eğer bu ülke bu hale geldiyse hepimizin payı var. başkaları suçlanmamalı dş ve bölücü etmenlere cok taviz verdik cok frsat verdik. Hepimizin ayıbı

• Sorun sadece bizim ülkede değil dünyada var bu tarz şeyler. Yapılacak birşey varsa yapmaya hazırım aydınlat.

• Hayr.. Senin açndan söylemiyorum. herkes üstüne düşeni yapck tabiki. kimse yattığı yerden huzura eremez.

• Aynen

0|0
    0|0
  • Gotünün kılı olayım Martin, ıstırırım bunu ıstırırım.

Zeki insanları seviyorum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• doğrudur

0|0
    0|0
Yükleniyor...