Bu haberi dikkatli okuyun ve tanidiginiz herkese haber verin?

Arkadaşlar şöyle bir haber geldi

Herkes dikkat etsin lütfen

Bir çok kaynaktan teyit edilen bilgilere göre PKK, PYD ve sol terör örgütler, 20 Mart'ta Türkiye'yi kan gölüne çevirecek büyük bir kalkışmaya hazırlanıyor. Emniyet istihbaratı, PKK/KCK ile PYD/YPG'li teröristlerin "fedai" türü eylemlerde kullanmayı amaçladığı 20 bombalı aracı tespit etti. Yapılan terör uyarısında, özellikle AK Parti teşkilat binaları, TBMM, askeri yerleşkeler, diplomatik misyonlar, turistik yerler, havalimanları, hassas bölgeler, AVM'ler, meydanlar, ulaşım araçları, miting alanları, ibadet yerleri, metro istasyonları, kamu binaları, polis ve askeri noktalarda olası bir saldırıya karşı "müteyakkız" olunması istenildi. Nevruz öncesi hafta olması nedeniyle protesto, gösteri ve olayların artması, bunlara yönelik güvenlik tedbirlerinin de sıklaşması bekleniyor. O yüzden,

-Gruplaşmanın oluştuğu her yerden uzak durun,

-Hedef olabilecek yerlerden (hükümet tesisleri, elçilikler, AVM’ler gibi) uzak durun,

-Yol güzergahlarınızı bu hafta için yapılacak ikazlara göre değiştirin/ayarlayın,

-Ailenizi durumdan haberdar edin.

İŞTE O ARAÇLAR

- 47 KH 022 (Gri-Renault Laguna)

- 35 GA 0275 (Gri-Chevrolet Cruze)

- 58 DT 292 (Beyaz-Toyota Corolla)

- 47 PT 757 (Kırmızı-Renault Lb)

- 47 PZ 682 (Beyaz-Fiat)

- 47 PD 470 (Gri-Citroen)

- 47 KN 119 (Beyaz-131 Şahin)

- 47 PE 884 (Sarı-Renault Megane)

- 47 PZ 404 (Gümüş-Toyota Corolla)

- 21 NC 976 (Yeşil-Dacia Sd)

- 21 FS 487 (Beyaz-Renault Europa Alize)

- 33 TV 016 (Yeşil-Tofaş Doğan)

- 21 EA 749 (Beyaz-Renault 12 TSW)

- 47 NE 046 (Beyaz-Ford Connect)

- 47 NK 534 (Siyah-Hyundai Gİ20)

- 47 NN 986 (Beyaz-Ford Connect)

- 47 NA 152 (Kırmızı-Peugeot Partner) bu

- 63 ES 151 (Renault Fluence)

- 34 SM 236 (Siyah-Opel Astra)

- 47 KJ 163 (Renault-Laguna)

0|1
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Teşekkürler.

0|0
    0|0
    • Bildigin tanidigin kim varsa uyar...

• Hımmmmm valla bende kizilayda dersaneye gidiyorum o patlamanin olduğu yolun üstünde mecbur gidicem bizimkiler göndermem diyo ama olucaktan kacamam

• Biraz da ecel ya onların ki sebep değişir ölmede zaman değişmez diye biliyorum.

En İyi Kız Görüşü

• Almisdim bu mesaji evet onemli dikkate alinmali.

0|1
    0|0
    • Tanidigin herkezi uyar sen nerden aldin peki

• Hımmmmm herkesin telefonuna buna benzer bir mesaj geldi heralde

• Evet geliyor tanidiklardan

Erkekler Ne Diyor 4

• Gercekmi ya nerden geldi haber hangi sehirlerde varmis

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ama nevruz öncesinde büyük bir patlama bekleniyor bunuda kalabalik olan yerlerde yaparlar heralde metro kizilay tristlik yerler antalya gibi mesela yani İstanbul'da bile varmis ankaradaki patlamalarin devami orda olucakmis herkezi bilgilendirmekte yarar var sende haber et

• Tamam inlerimize girelim hepimiz başımızı çıkartmayalım teöristler saldıracak diye kızım sen komedimisin kendi ülkemde saklanacakmıyım ölsem ne olur yaşasam ne olur bu şerefsizlere bu imkan ve terör fırsatı verildikten sonra

0|0
    0|0
    • Olsun genede bilmende fayda var kalabalik ortamlara girmek de zorunda degilsindir heralde

• Ben soylemesem bile herkez durumun farkında haberlerde görüyorlar

• Böyle birşey gerçek bile olsa bu bilgileri halkla paylaşmazlar tamamen provakatif ve halk üzerinde etki bırakma amaçlı yayınlanmış bir saçmalıktan ibaret lafım sana değil bunu ilk yayınlayan şerefsize söylüyorum

• y bir sikti git şerefsiz it terörün yapmaya çalıştığı insanları paniğe düşürüp korku oluşturmak sen böyle asılsız sağdan soldan duyduğun bokları yazarak ne yaptığın ızannediyosun

0|1
    0|0
    • Ben bir sey yapmaya calismiyorum paylaştım sadecene bunda kötü birşey yok

• Bunu benim söyleyip soylemememin bir alakasi herkez durumun farkında zaten

• terörün beyninini yıkadığı 3-5 it bomba patlattı devletimizin milletimizin yanında olup bu itlere karşı birlik olması gerektiğinin herkez farkında evet

• şimdi hemen o plakalara bakacağım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...