Hiç bir iyilik cezasız kalmaz, bu görüşe katılıyor musunuz?

Kendimden bildiğim için soruyorum. Şimdiye dek ihtiyacı olan kime yardım edip, kime yakınlık gösterdiysem bırakın aynısını benden nefret eden mi dersiniz, dedikodu mu yapan mı dersiniz, yardım etmediğim zamana göre değerimi düşüren mi dersiniz, yoksa bu duruma alışıp benim zor günümde kılını kıpırdatmayan mı dersiniz. Karşılık mı bekliyorsun diyenleriniz olmasın bunları arkadaşıma, dostum bildiklerime daha çok yaptım. Sahi insanlar neden bu kadar nankör?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Çok haklısın bu yüzden iyilik yapmayı bıraktım çok yardimsever bir insandim simdi acı cektiriyorum ve benden iyisi yok

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sonuna kadar katılıyorum. İyilik yaparken bana dönüşü nasıl olur diye düşünmeden edemiyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Benim niye böyle arkadaşlarım yok Evet haklısın insanlar çok nankör karşılıksız yardım ediyorsun o sana birşey olunca takmıyor bile

1|0
    0|0
  • Alışkın olduğum bı durum benım sadece onların kotu anını caresız kaldığı anı merak edıyorum

1|0
    0|0
  • Karşılık beklenerek yapılan iyilik pek iyilik sayılmaz, sen cidden iyiysen iyilik yapmaktan vazgeçmessin şartlar ne olsada

0|0
    0|0
  • Benim bildiğim o söz şöyleydi
    Hiç bir iyilik karşılıksız kalmaz...

0|0
    0|0
  • Yapılan zerre kadar iyiliğin karşılığı verilir, yapılan zerre kadar kötülüğün de karşılığı mutlaka verilir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yanlış bir söz? bilakis yapılan iyilik, hayır karşılıksız kalmaz.. haa.. sen iylik yaptığın halde değerini bilmemişler... onlar bilmesin Allah biliyor.. bazı kullar nankör olabiliyor..

0|0
    0|0
Yükleniyor...