Mersin'de Patlama Olacakmı?

arkadaşlar son zamanlarda mersin forum avm ve kipa cnrexpo da eş zamanlı patlama yapılacağı duyuruları geliyor bunun gerçek olma ihtimali varmı?
Mart gerçekten tarih mi pazar günü bizi neler bekliyor?
lütfen yorum yapın

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• ankaradaki patlamadan birilerinin haberi var mıydı?

0|1
    0|0
    • yoktu.. o yüzden planlı olmaz. Belki avm de olacak diye oradan uzaklaşacaksın, ama tam uzaklaştığın yerde patlama olacak. Yine Allah korusun da

• @beni_bilirsin HÜKÜMET HERŞEYİ BİLİYOR TÜRKİYEDE MİT UÇAN KUŞU DAHİL BİLİYOR FAKAT YAYIN VE MEDYA YASAKLARI ÇOĞU HABERLERİN BİZLERE AKS EDİLMESİNİ ENGELLİYOR MİT SUSTURULUYOR ANLADINIZMI? VE BİZİM ÜLKEMİZİN BAŞINDAKİ TAYYİP ERDOĞAN SAYESİNDE İÇ SAVAŞ BAŞLAMIŞ DURUMDA ÜLKEMİZE HER YERDEN MÜLTECİLER RAHAT RAHAT GİRİYOR SONUMUZ İYİ DEĞİL 3 DÜNYA SAVAŞINA RAMAK KALDI..

• Farkındayız. Caps lock açık olunca daha çok anlamıyoruz. Ben yalnızca birtakım soru işaretleri oluşturmak istemiştim. Yoksa herkes birtakım şeylerin farkındadır, farkında olmalıdır.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Dün de İstiklal caddesinde bomba ihbarı yapildi

0|0
    0|0
    • istiklal zaten risk taşıyor
      ankarada 5 ay içinde 3 bomba patlatıldı pazar günü ise İstanbul un belli yerlerinde patlatılacak deniyor mersinde tehdit taşıyor

• durum vahim kardeş tenhada dolaşma tecavüz ederler kalabalığa girme bomba patlar derken ne huzur kaldı ne bişey yaşanmaz bir hal aldı türkiye..

• Öyle artık yaşanılmiyor artik

Yükleniyor...