Sivas halkının AmedSpora otel vermemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben bir Sivas'lı olarak memleketimle gurur duyuyorum :) öyle kürdistan diye anıran eşeklere iyi bir ders oldu bırakın oteli yemek bile vermemişler ve bu yüzden föşik yani faşist ilan edilmişiz :))) ayrıca bir iki tane fistanlı heval "itiyle meşhur bir şehirden ne beklersiniz" demiş inanın hevaller o itler sizden daha asil ve değerli ayrıca yediği kaba pisleyip hainlik etmezler :) size it desem sivasın kangalları gücenir

1|1
10|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• 0|1
    0|0
  • Sivas halkını tebrik ediyorum :D

0|1
    0|0
  • Helall olsun diyorum,,

0|1
    0|0
  • bence genelleme yapmak doğru değil..

0|0
    0|0
    • Dostum kürdistan diye bağıran bir topluluğa merhamet edilmesini beklemiyorsun hemde sivas gibi bir şehirde? sivası gidip gezmeni tavsiye ederim. milliyetçidir insanı hainliği kabul etmez. şimdi burdan bir iki tane boş boğaz çıkıp madımak vs. derse gül geç. sivasın insanı yakmadı o masumları herkes bunu biliyor... sivas insanının karalanmasına izin vermeyin

• madımak nedir bilmem ama.
      her insan aynı değil sonucta.
      insanlar dogdugu yeri seçemez.
      ama ideolojileri kendi elindedir.
      bence oradaki her insan kürdistan istemiyor..

• o zaman tepki göstersinler ki ne olduklarını bilelim

• Kötü bir durum.. Oraya gelen futbolcuların hiç bir günahı suçu yok. Milliyetçi duygusuyla ne yaptıklarını şaşırdılar bence. İşte zaten bütün olaylar bu yüzden başlıyor. Ben doğuda vatanıma milletime bağlı bayrak aşkıyla yaşayan şerefli bir TÜRK'üm ama Şanlıurfalıyım. Neden memleketim yüzünden gittiğim yerlerde tepki göreyim ki. Bunun adı gerikafalılık değilde nedir.!

0|0
    0|0
    • bak canım arkadaşım o futbolcular kürdistan diye sağda solda anırıyor ister inan ister inanma , futbola siyaseti karıştırmasalar emin ol Sivas halkından böyle bir tepki almazlardı. Ya bu devletin bayrağın altında yaşayacaklar ya da böyle 2. sınıf insan muamelesi görmeye devam edecekelr

• Ha ben onu bilmiyordum bak.

• Yiğitliği tüm dünyaya gösterdiler.
    Helal olsun Yiğidolara :)

0|0
    0|0
  • Bende Sivastayım ama böyle düşünmen çok yanlış.

0|0
    0|0
  • Aferin onlara.☺
    Helal.

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=l7DY_qBBTdA
    biz boyle ağırlar amedsporuda bole hadi oradan ederiz
    #ölümüneYiğido

0|0
    0|0
    • hahaha toprağım ya canım memleketimin insanı ♥ gerekene kral gibi ilgi gösterir gerekeni de s*ktir eder :) gizli olma hemşo ! kimden korkuyorsun gel onlar bizden korksun

Erkekler Ne Diyor 10

• Yiğitliği tüm dünyaya gösterdiler.
    Helal olsun Yiğidolara

0|1
    0|0
  • çok iyi yapmışlar ;)

0|1
    0|0
  • helal olsun sivasa..

0|1
    0|0
  • Çelişkili bir halk demek AKP birinci parti çünkü

0|0
    0|0
  • sivaslıyız adamın dibiyiz işte, iyi yapmışız bölücü Allahsızlara

0|0
    0|0
  • Irkçılık fasitlik tüm bunlar ülkeyi yıkıma gidiyor bravo ülkeyi hızlıca böyle yıkıma götürün...

0|0
    0|0
    • aynen heval ırkçıyız biz. uyan uyaaaaan

• sonuna kadar ırkcıyız...

• @ugur67 aynen uğur kardeş vatanı sevmek, haine sövmek ırkçılıksa ırkçıyız elhamdüllillah !

• Severim Sivaslıları ya iyi olmuş😄

0|0
    0|0
  • Hahaha

0|0
    0|0
  • Şrrefsizliktir. Yarın öbür gün yolunuz Diyarbakır'a düşse g*tünüz tutusur. Korkudan altina sicarsin. Onlar bunu yapinca terörist olur siz yapinca kahraman mı? Bence öyle diyen arkadaş çok güzel demiş itle yatan it kalkar normal

0|0
    0|0
    • hahahahaa korkaklığını gizli olarak gösteriyorsun aslanım :) diyarbakırda neden tutuşalım ki? bak şunu kafana yerleştir siz gözümüzde insan değilsiniz. vatana bayrağa ihaneti bırakın kürtleri temsil ediyoruz demeyi bırakın. avrupaya köpeklik yapmayı bırakın bebek öldürmeyi bırakın anneleri ağlatmayı bırakın. benim kendi görüşüm nedir biliyor musun? sizi yakalayıp içerde beslemek yerine o bombaları patlattığınız yere darağaçlarını kurup o uğursuz kafalarınızı sallandırmak

• bak sevgili dostum inan bu olayda masum taraf onlar değil. siz kürtleri kullanıyorlar gözünüz açıldı zaten ses çıkarıyorsunuz eyvallah ama onların ar damarı çatlamış... umurlarında değil. uyuz köpek gibi sağa sola saldırıyorlar sonları yaklaştı çünkü farkındalar... inşallah birgün bu ülkeden pkk kangreni silinecek ve kürtlerle türkler tarihde olduğu gibi kardeşce yaşayacak ama ben kürdistan diye mırıldanan şerefsizlere sövdüğüm zaman gelipte bana ırkçısın faşistsin deme gözünü seveyim.

• Bu tartışma senelerdir yapılıyor insanlar olaya tek taraflı baktığı için bazi şeyleri goremiyorlar neyse bu burda konusulacak bir şey değil.

• cekim için hdpli sırrıyıda almasalardi keske. hepsinin ya.
    tebrik ediyorum sivas oteli herkes böyle duyarlı olsa.

0|1
    0|0
Yükleniyor...