Açıkken kapanmak?

Son 2 gündür içime böyle bir his geldi. Kapanmak istiyorum. Herşeyini araştırdım niye kapanmak istedigme ve bida açılmıcama emin oldum. Şimdi dolabımdaki seyleri yenilemek ve başortu sal almak icin babamın maas almasını bekliyorum. Bu zamana kadar açıktım. Tayt ve dar giyen biriydim. Kapandıktan sonra kınarlarmı? Nasıl bakarlar ne dusunurler merak ediyorum? 18 yaşındayım lise 3'e gidiyorum.

0|0
2123

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• Biryerim görünmesin diyemi kapanıyorsun. yoksa kapanmayı moda yapanların etkisi altında kaldın diyemi kapanıyorsun.

1|0
    0|0
    • Ikiside degil. Dinimiz böyle buyurduğu ve dogru olanın bu oldugu icin

• o zaman tamam
      gösteriş içn kapananlarda var ondan sordum.

• Anladim 😊

• Başkaların ayıplaması seni yıldıracaksa kapanma sen önce Allah sonra kendin için kapanıyorsun hazır içinden gelmişken yap bunu

1|0
    0|0
    • Beni yıldırmaz ama sonradan kapanan bir kıza okuldakiler o kadar acık giyindi simdi gosteris olsun diye kapanıyor demisti. O yuzden yinede kapanıcam zaten.

• Darılma ama alttaki bir yorum asırı hosuma gitti. Videosuda 😔

• Peki o zaman beni arkadaşlığınla ödüllendir:)

• Başkalarına aldırış etme. Kötü laf söyleseler, arkadan konuşsalar bile hiç kafana takma. Doğru yoldasın. Allah yoluna taş koyanları taş eylesin inşallah

1|0
    0|0
    • Beddua olmasında teşekkürler :)

• Allah tesettürünü kabul etsin

1|0
    0|0
  • Geçici hewes başk a bişiy değildir

1|0
    0|0
  • Adnan Hocanın kedilerini izlemeni öneririm. Olay başına attığın bir örtüyse bu kadar basitse yani, bir erkek saçını görüp tahrik oluyorsa, kapalıyken de tahrik olur. Nedir bunun mantığı?

0|0
    0|0
    • Bunca zamandır bende böyle düşünüyordum ve hatamı çok geç farkettim. Kuranda nas suresinde gecen bir ayet var. Oku istersen?

• @yarenbirsen İşte sen kafanda birşey belirlemişsin, diyanet işleri değil konu, Kuran'ın bir tercümesi.. Hiç bozulmayacağı değiştirilmeyeceği garanti altına alınan bir kitabın bu düşünceye göre değiştirilmemiş tercümesi.. bunu bile anlayamıyorsun yazık

• ah bana cok yazık. Farkında isen görüşün ile görüş yorumun arasında cok büyük bir fark oluştu. Güzel kıvırdın tebrikler =)

Kızlar Ne Diyor 20

• istediğini yap

1|0
    0|0
  • Bir şey olmaz kimse karışamaz buna kendi seçimin sonuçta

1|0
    0|0
  • Başkalarının ne söyleyeceğini düşünme

1|0
    0|0
  • Ilk olarak seni gerçekten gönülden TEBRIK ediyorum. Bence yanlış düşündüğün tek şey seni kinamalarini düsunmen, onun disinda gercekten böyle bir fikrin olduğundan senin adina MUTLU oldum. Bende 17yasindayim lise3ogrencisiyim. okul bitince bende kapanmayi düşünüyorum. ALLAH sen ve ben gibilerin yardimcisi olur...

0|0
    0|0
    • Daha once etrafımda olan konusmalardan dolayı oyle dusundum. Amin insallah sende dilgeini yerine getirebilirsin 😊

• :)))

Yükleniyor...