Sabahın köründe işe gitme işkencesi. Ne yapmalı?

Sabahın köründe uyanip işe gitmem lazim ama uyanamiyorum. Nefret ediyorum sabah olmasindan. Bu yuzden işimi de sevmemeye basladim. Calisma kosullari malesef her yerde bu kdr agir. Her sabah gec kaliyorum. Ne yapmaliyim?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben arka arkaya 10 alarm kuruyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• "Sadece aptallar 8 saat uyur"
    Böyle bişe okumuştum. Kısa hikayeler falan vardı. Mesela Newton yerçekimini kafasına elma düşmesiyle değil, çalışırken surekli uyuyakalıp elindeki kalemin yere düşmesiyle tekrar uyanarak keşfettiği yazıyordu. Aynı sorun bende de vardı. Artık en sevdiğim gün pazartesi. İş yoğunluğunun en fazla olduğu gün. Zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum. Uykunun sadece yeteri kadarının güzel olduğunu kendine anlatabilirsen sorun kalmaz.

0|0
    0|0
    • Benim belkide saglik sorunum vardir. 5 saat ya da 10 saat fark etmiyor. Hep bu sekildeyim

• Ben bir cok farkli yerde calistim. Meslegimi ve isimi seviyorum ama uyanmak işkence

• Tembelsin o zaman

• buna alışman gerek.

0|0
    0|0
    • Yillardir alisamadim. Benim bunyem kabul etmiyor

• Çalismama luksmuz hangimizin var ki? Sabancinin ya da kocun torunu degiliz

• O zaman beyninin bünyene hükmetmesi ve artık bunu alışkanlık haline getirmesini sağlaması lazım.
      Bu şekilde düşünerek kendini negatif hissedersin ve iş hayatında başarılı olmanı engeller.
      Akşamları erken yatmak güzel bir uyku çekmek sana verebileceğim tavsiyeler arasındadır.

• Ne iş yapıyon

0|0
    0|0
    • Özel sektörde mühendisim

• Hayir degilim. Türküm. Nüfusumda da İstanbul yaziyor tüm ailem de İstanbul'da doğmuş büyümüş. Ayrıca köken ne fark eder ki. Tüm ailen neredeyse memleketin orasıdır.

• Kökenini inkar etmemelisin onun için dedim

• ankaradaysan özel servisin olabilirim :)

0|0
    0|0
    • Haha teşekkürler

• rica ederim :) ne zaman istersen bir tık uzağındayım :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Evde olup uyumaktan daha donanimli daha dolu vakit ustelik para aliyorsun boyle dusun uyku kadar tatli birsey yok evet ama erken uyursan bu sorun cozulur canim☺

0|0
    0|0
    • Calisma saatleri 9 da falan baslasa bari. Eve gel yemek vs derken geç oluyor. 11-12 de bile yatsam yetmiyor tabiki

• Depresyonda olabilirsin

• 5 senedir mi? Yok degilimdir bence

Yükleniyor...