Çalışmayan bir kızla evlenebilir misiniz?

çalışmayan bir kızla evlenir misiniz? Merak ediyorum...

0|0
16|55

En İyi Kız Görüşü

• Bir bayan olarak şunu söylemek isterim her zaman ekonomik özgürlüğünüzün elinizde olmasında fayda vardır. Geleceğin ve şartların ne getireceğini kimse bilemez. O yüzden her zorluğa katlanıp çalışılıp kendinizi garanti altına almalısınız. Mesela benim emekli olmama 4.5 sene kaldı. şu an sadece yaş bekleyen gruptanım.

1|1
    0|0
    • Helal olsun size :)

• @sibelErdem ne iş yapıyorsun?

• @avukat1i özel bir şirkette yönetici asistanıyım. Niye sordunuz ki?

Erkekler Ne Diyor 55

• 2 prenses versin ben sabah akşam çalışırım :)

3|0
    0|0
  • Çalışmayan kadınla evlenmek isterim çünkü yemekleri bakıcı yapmayacak çocukları bakıcı yetiştirmeyecek bakıcılarında çocukları bir anneden daha iyi yetiştirdiğine inanmıyorum eve para getiren kadının her bir kavgada boşanma lafını dile getirebilecek cesaretinin olması bu sebeplerden dolayı çalışanla evlenmem

1|0
    0|0
    • İşte bende bunu diyorum evlenince kadında çalışırsa çok anlaşamazlar bence. Kadın yorulduğu için her halükarda kocasını ihmal etmiş olacak. Yemek yapamayacak çocuklarına bakamayacak. Çok zor bu ilişki bana göre uzun sürmez. Bence ev kadını olmalı.

• Yani evlenince işten gelince kapıyı eşimin güleryüzle açması güzel bir sofra hazırlaması onun eve 3-4bin tl getirmesinden daha iyi benim için

• tabiii.. ama o zamanda istedikleri biraz geç olur :) 3 ay deilde mesela 1 yılda olur

1|0
    0|0
  • neden olmasın çok şükür işim var ve işime göre hayatımı kurarım ve ev hanımı olan birisi benim iiçin daha uygun oljur

1|0
    0|0
  • Evlenirim. Koca karısına bakmakla hükümlüdür

1|0
    0|0
  • Evlenirim. Ben çalışayım, o yesin :D

1|0
    0|0
  • Ben caliscm o yicek yoh ya

2|0
    0|0
  • evlenırım sevmeyı sevılmeyı hakkeden bırısıyse

2|0
    0|0
  • Namusluysa dürüstse sadakatli ise niye evlenmiyim ki

1|0
    0|0
    • Evet dediklerinin hepside olacak kızda.

• daha güzel olur işi kocası ile ilgilenmek mutlu etmek olur

1|0
    0|0
    • Bende çalışan biriyim evlenince bende çalışırsam kocamı çok ihmal etmiş olacağım. Yemek yapamaya bilirim. Kocamla fazla ilgilenmeyeceğim. Çocuklarım olursa onlara bakamayacağım. İlişkide uzun sürmez bence. O yüzden ev kadını olup kocamla da evimle de çocuklarımla ilgilenmek onları mutlu etmek istiyorum.

• Bak mükemmel fikir diye ben buna derim. Eger bunları yaparsan mükemmelliği yakalamış olursun. Hani gün boyu evinin işlerini yaparsın kocan gelmeden bütün işler bitmiş yemek hazır olmuş olur kocan gelmeden adeta dışarı akşam yemeğine çıkar gibi süslenir makyaj yapar bakım yaparsın bence mükemmel bir evlilik süreci olur

• evlenirim neden olmasın.

0|0
    0|0
  • Zekası olsun da

0|0
    0|0
  • tabiki evlenirim
    ben zaten çalışan istemem

1|0
    0|0
  • Zaten o çalışmak istese de ben calistirmam :)

1|0
    0|0
  • kredi kartımı ve evin ekonomisini bozmayacağına veya zorlamıyacağını bilsem evet evlenirdim fakat imkansız

0|0
    0|0
  • Hayiir

0|0
    0|0
  • kayın peder zenginse neden olmasın.
    hatta ayrılmamız için para teklif etse offf
    kafamda deli düşünceler

0|0
    0|0
  • Evlenecegim bir insanin calismasini zaten istemem, basit degilse isi...

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • Aklı çalışmayan olursa o zaman sorun olur işte.

1|0
    0|0
  • şu an ki ekonomik durumuma göre Hayır.

0|0
    0|0
  • Evet evlenirdim.

0|0
    0|0
  • Evlenmem çalışan tercihim

0|0
    0|0
  • belli olmazz

0|0
    0|0
  • Evlenirim sorun yok

0|0
    0|0
  • Sanmam

0|0
    0|0
  • götü boklu bir kız için hiç birşeyimi paylaşmam eşit olduğum kişiyle evlenirim ne eksik ne fazla davul bile dengi dengine

0|0
    0|0
  • Sanırım hayır : )

0|0
    0|0
  • Evlenirim nolcak

0|0
    0|0
  • Insan degil mi o?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    25

Kızlar Ne Diyor 15

• Herkes evlenirim evlenmem diye atip tutuyor ama sevdikten sonra, sirf kiz calismiyor diye evlenmicek adam sacmalamis olur. Bunun icin vaz gecilmez.

1|1
    0|0
  • Sırf çalıştığım için evlenmeyecekse zaten evlenmesin.

0|1
    0|0
  • çalışmayan bir kızla evlenmem, çalışan bir kızla da evlenmem ben kızla neden evleneyim yaaff😂

1|0
    0|0
  • Genelde oyle istiyorlar

0|0
    0|0
  • evlenmem

0|0
    0|0
  • kızla evlenmem lez değilim sfdgs

0|0
    0|0
  • ben evlenmem çalışmayan bir kızla

0|1
    0|0
  • Kadın çalışmalı kimseye güven olmaz ya da güvensen bile yarın öbür gün ne olacağı belli mi kimseden medet ummaya gerek yok kendi ayaklarının üstünde durmak her bireyin hakkı

0|0
    0|0
  • Niye evlenmesinler 😅

0|0
    0|0
  • Evlenebilirler

0|1
    0|0
  • Devir değişti. Çalışan kızla evlenir misiniz diye sorulması gerekirdi bence ama neyse😐

0|0
    0|0
  • evlenili, r

0|0
    0|0
  • Ben erkek olsam evleneceğim kişinin çalışmasına karışmam ama şunu söylerim ; benim getirdiğim sana yetecekse çalışma arzu isteklerin olacaksa her yer işçı arıyor zaten 😄

0|0
    0|0
  • erkeklern aç karınlarını doyurursan evlenrler. çok çıkarcıdır erkekler. o yüzden çalışan kadının paralarını çatır çatır yerler.

2|0
    0|0
  • Evlenirler

0|1
    0|0
Yükleniyor...