Bir insan evladı bu cümleyi ne vicdanla kurabilir insan hayatı bu kadar ucuz mu?

Parti olarak falan bakmayın bu konuya akpli chpli veya mhpli ayrımlarını da bırakıp sadece insan olarak bakın olaylar taze iken böyle bu paylaşması hangi vicdana sığar insan canı bu kadar ucuz mu

Lütfen insani olarak görüş yazın savunduğunuz partiyi falan bir kenara bırakıp

fotomontaj diyenler olur diye direk olarak tweeti buraya atıyorum gerçek olduğunu anlayın diye...

Küfür hakaret içermeden görüş belirtirseniz sevirim sadece fazlasıyla üzdü bu görüş beni

ortalığı germe amacıyla paylaşmadığımı belirteyim tekrardan yanlış bir durum olmasın #pilavüstü

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Böyle durumlarda bile ideolojik davrananın insanlığından şüphe ederim, böyle zamanlarda birlik olmak gerekirken millet olayı siyasete dökmeye çalışıyor.

0|1
    0|0
    • Biraz zalimce olmuş ve bu tweet belki facebookta uydurmadır diye araştırdım twitterda gerçekmiş çok bir durum inşallah kimsenin başına bu patla gibisi gelmez

• anladım teşekkür ederim küfürsüz temiz yorum yaptığın için yüreğine sağlık

• rica ederim.

En İyi Erkek Görüşü

• Aga ben zaten anlamiyorum terorist vatan haini olmadiktan sonra basi kapaliymis gtü acikmis akmis karaymis cehapeymis mehapeymis ne farkeder insan la insan

0|1
    0|0
    • parti olarak değilde bunu demesi bile ölenlere küfür etmesi anlamına geliyor saygısız olduğu anlamına geliyor zoruma gitti ortamı germek için sormadım ama ne bileyim gerçekten vicdansızlıktır bu

• Aynen oyle nasipsiz pislikler

• Müslümanlıkta kardeşinin arkasından gülmek yokturda bunların amacı ne çözmedim üzücü bir tablo

Kızlar Ne Diyor 3

• Kafasına bir bez parçası bağlıyor adına islam dini diyor ama onun peygamberi insanları ayirmayin diyor insanlar eşittir diyor allah dediği yaraticida ona aynı şeyi inandığı kitapta belirtiyor madem oyle o zmn bu yobaz, insanlık dışı varlık hangi dini yaşıyor kime inanipta böyle yorumlar yapıyor ? Diye sormazlar mı ben kapalı değilim ben müslüman değilim ve benim dini inancım yok lakin bu kızdan daha vicdanlıyim çünkü masum insanların öldüğü bir olayda hiç birini partiye dinine ırkina göre ayirmiyorum insan da olsa sokaktaki kedide olsa canlara kıyıldı iste bütün meselemiz acımız bu oldu. Bu insan dışı varlkta insan olmayı becerememisse sadece acırim zira hayvanlar bile insan ayırmazken bu bir hayvan kadar olamamış

0|1
    0|0
    • Cidden büyük yazık ve üzücü geldi bana kelimesi kelimesine katılıyorum sana o yüzden bu soruyu sormak istedim insanim çünkü zoruma gitti acıyı sanırım çekince anlıyor insan oglu nanköruz ne diyim insanllah ıslah olur ağzıniza sağlık

• Yapacak bsy kaldı mı eskiden birlik berabrlik vardı artk o da yok

• Maalesef siyaset futbol takımı gibi tutmaya çevirdiler o yüzden böyle oluyor :(

• insaniyet yoksunu mahluklar hayvandan bile daha aşağı yaratıklar Allah ıslah etsin

0|1
    0|0
    • Aynen ıslah etsin bu kadar nasıl kör olabiliyor bir insan anlamadım gitti

• amcasını öldüren adamı bile affedip müslüman olmasına vesile olan bir peygamberin ümmeti olrak nasıl böyle canavarlar çıkıyor içimizden ben ona şaşıyorum

• bunu yazan müslüman olamaz allaha hesabını nasıl verecek bu kadar insanın ahının

• Demek ki okadar ucuzmus kimsenin umrunda degil yakin tanidiklari olmadigi sürece

0|0
    0|0
    • başımıza gelmeden alamıyoruz haklısın bir şeyleri ablamı toprağa vermiştim bir sene önce o zaman anlamıştım gerçekten ölümü ölen için ölüm zor değil kalan için zor ya

• Amin! Aynen öyle insanligin sonu gelmis sanki cok üzüldüm yine uykusuz gece

• benimde elim ayağım titriyor facebookta görünce fotoshop yapmışlardır demiştim araştırınca gerçek olduğunu anlayınca sinirlendim baya

Erkekler Ne Diyor 1

• partizanlığın insanlardan aldığı insanlık işte...

0|1
    0|0
    • zoruma gitti harbi harbi twweti atması hangi partili olduğunun hiç bir önemi yok madem insanlar umrunda değil tweet bari atıp milletin vebalini alma dimi biraz iğrençliktir bu ya :(

Yükleniyor...