Ben nasıl evleneceğim ya hu?

Askerliğimi yapacağım sonra mesleğe atılacağım ama ne arsa var miras kalan ne para. Ev de yok araba da yok. Ne yapıp da evleneceğim kızlar da çok şey istiyor

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Kizlar gerekenleri istiyor nasil ki sende bacin için herseyin iyisini istersin

0|0
    0|0
    • bir ev bir maaş yetmez mi arabayı da alırız zamanla ne olacak sanki bir de düğünü istemesin olmaz mı bir gece için o kadar masrafa değer mi yav

• Mahallede dügün yapin komsular falan gelsin

• Ya ben kötü biri sayılmam ama çok kimswm yoktur göçebe gibi geçti çünkü hayatım memleketimde dahi beni tanıyan olmaz

En İyi Erkek Görüşü

• İstemeyenİ bul dicem de imkansız heralde 😁

1|1
    0|0
    • İçimi rahatlattın kardeş olmadı bir çingene alırım

• Kesinlikle sen al bir dene baktık iyi bende baldizini alırım 😂

• Sende iyi gazlıyorsun ha tamamdır anlaştık 😁

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok şeyi birak da senin hiç bir şeyin yok. Kalbinle mi doyuracan aileni..:)))

0|0
    0|0
    • Maaşım olacak ya, evde kiralarız

• Ne mezunusun

0|0
    0|0
    • Lise mezunuyum denizciyim

• Olur zamanla her şeyin ya :) senin borcun eşinin de borcu olacak sen sıkıntıdayken o rahat edecekse evlenme zaten

• Bakalım yaaa nasip artık ama çok kaygılanıyorum bayadır da uzağım bu işlere evleneceğim kızın karşısında tecrübesiz görünmektende korkuyorum ne yalan söyleyeyim

Erkekler Ne Diyor 4

• önce askerliğini yap, sonra işi bul çalış, gerisi gelir ölmezsen eğer

0|1
    0|0
  • zina 40
    evlilik 40 000 tl akıl karı mı bilmem

madem kadınlar eşit haklara sahip 20 000 tlsini onlar verseya?

0|0
    0|0
    • Verenler de var ya ama denk gelir mi ayrı mesele

• nerde var yaa eleman kıza göre çok yakışıklıdır kız egosu yeter diyerek verir

• Öylesi de var bak bir arkadaş cevap olarak yazmış hatta

• Benim arkadas var hemsireyle evlendi hastanede hademe olarak calisiyordu kendisi 23 yasinda kiz 32

0|0
    0|0
  • evlenip napıcan takıl hayatını yaşa.

0|0
    0|0
    • Herkes böyle düşünürse aile diye birşey kalmaz hem hayatını yaşamaktan kastın ne hergün birileriyle mi yatıp kalkayım

• Nereye kadar be kardeş

• Sonuna kadar da olsa bir yerde insan istiyor en doğal şey bu

Yükleniyor...