Evlilik aşkı öldürür mü?

Evlilik Aşkı öldürür mü? Sizce evlendikten sonra her şey bitiyor mu?

0|0
12|12

En İyi Erkek Görüşü

• aşk özünde sürekliliği olan bir duygu değildir... kısa sürelki tutkular heyecanlar vardır.. o uzun sürmez hayatının bir döneminde başlar ve biter.. ama aşk içinde olgunlaşır ve sevgiye dönüşür... binevi onun yerini alır.. aslında ölen bir şey yoktur duyguların olgunlaşması vardır içimizde... evlendikten sonra asıl her şey başlar... hayatın sevginin yolunda dengede planda işler... atık onun bir parçası olduğunu hissedersiniz.. duygular içinizde tükenmez.. onlara tatlı güzel romantiklikler katarsınız.. bu evliliğin güzel kısımlarındandır..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Yees

0|0
    0|0
  • İnsanoğlu çiğ süt emmiş , bütün öldürdüklerini başka şeylerin üzerine atıyor.

0|0
    0|0
  • Aşk biter ve sonrasında sevgi başlar. Eğer sevgi başlarsa her şey güzel gider ama sevgi olmazsa hayat çekilmez hala gelir.

0|0
    0|0
  • evlilik değilde kadın öldürüyor zamanla

0|0
    0|0
  • nekadarda yaratıcı bir soru

0|0
    0|0
  • aşk zaten ölür anlayın artık

0|0
    0|0
  • Öldürmese bile ağır yaralar.
    Aslında öldüren evlilik değil hayat kavgası yoksa sevişmek çok güzel. Fakat is güç çoluk çocuk kira fatura derken aşk yara alıyor.

0|0
    0|0
  • zamanla öldürür

0|0
    0|0
  • lanet olsun o aşka ölecekse

0|0
    0|0
  • öldürmez ama evlilikte her şey aşk değil biraz saygıda olmalı yoksa evlilik uzun sürmeye bilir bence

0|0
    0|0
  • o karşında ki insana bağlı ben sevdiğim insana bağlanıyorum ve her şekil de sahiplenip seviyorum zaten olması gereken de budur böyle olursa evlilik sonrası da aynı şekil de ömür boyu devam eder ama aşk da sevdi de gerçek ve yürekten olmalı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• saçma tespit bence gerçek aşk ise seviyorsan aşk yok olmaz

1|0
    0|0
  • Evliliğin neyse devamını getirmicem anla.

0|0
    0|0
  • Şimdiki zamana göre zor..
    Çünkü bu zamandakilerin cogu ilişkiye girmiş oluyor ve evlenmek isteyeceği kişiyide sadece bir araç olarak görüyor.. Ve alacağını aldiktan sonra ilişki ölüyor evet.
    Ama öyle bir aşklar vardır ki ömür boyu sürer buda bu zamandakilere uymayanlar olacaktır.

0|0
    0|0
  • Öldürür :/

0|0
    0|0
  • Evli değilim ama benim görüşüm kesinlikle öldürür

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Gordugum kadariyla evlenince ask bitiyo ama yerine daha guzel olan sevgi geliyo

0|0
    0|0
  • Bence evlilik aşkı bitiriyor evlenmeden önce sen ona ait değilsindir onu için seni kaybetme korkusu vardır ama evlendikten sonra zaten o benim diyosun. Herşey menfaate dönüyor

0|0
    0|0
  • Oldurduguylede kalmaz gomer. Cocugum olsun istemesem evlenmem o derece!

0|0
    0|0
  • Hayir. Ama kisilerden kisilere degisir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...