Seher çağla Demir? Canlı bombanın kimliği açıklandı?

https://www.izlesene.com/video/canli-bomba-seher-cagla-demir-pkk-ve-ypgde-egitim-almis/9228944
Arkadaşlar bu pislik hemde Balıkesir üniversitesinde okuyormuş , ailesi 3 yıl önce kayıp ihbarında bulunmuş. Sahte kimlikle yasadışı yollarla yurtdışınada kaçmış bu. Bir cani neden masum insanlara kıyar , içinde hangi pislik duygular var kendi adınadamı ölümden korkmamış. Ne geçmiş ellerine. Allah bunları kendi bombalarıyla öldürsün... Babası eğer canlı bomba oysa cenazesini kabul etmiyoruz demiş.

0|0
311

En İyi Erkek Görüşü

• aile ne yapsin bazen iyi niyetli ailelerin çocuklari pislik oluyor ben hep söylüyorum radikal kararlar almaliyiz mesele vatan millet meselesi oluyorsa demokrasiye karsiyim kimler yakindan uzaktan bu örgutlere iliskisi varsa içeriye atacan hükümet diyor ki bir sey yapmadan önce tutuklayamayiz olmaz tutuklayacan ki yapmasin tedbir budur

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yüzlerinde nur yok derler ya aynen öyle. Kalbi o kadar kararmış ki yüzüne vurmuş caninin. Ateşi bol olsun.!

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• pislik, bu nu toprak bile kabul etmez. gözleri o derece dönmüş bu şeytanların.

1|0
    0|0
  • Cehennemde yansın pislik.

1|0
    0|0
  • Yıkanmış beyinler.

1|0
    0|0
    • Oralara dağlara çıkmadan bunun olacağını tahmin edemediler mi bunlar

• Allah ateşini bol etsin inşallah

1|0
    0|0
    • Amin

• Anlamadığım bir durum var bu pisliğin cenazesi nasıl var canlı bomba değil mi bütün vücudu parça pincik olmuştur

• Anca onları toplarlar zaten , kolunu bacağını belkide...

• turkiye de universite okuyanlar sapitiyor bu ne is ya

1|0
    0|0
  • Evet CHP HDP PKK lı bir pislik hepsi aynı şeyin farklı uzantıları.

1|0
    0|0
    • Hiçmi acıma ölüm korkusu yok bu varlıklarda ya

• Sag sol arasinda uçurum var herkes birbirine düsman saolsun sifir sorun politikasiyla ciktik sorunlu olmadigimiz devlet kalmadi. Dolar olmus 2.90 euro desen 3.5 neden bahsediyosun sen mk bak benim onca odemem var onlari dusunuyorum senin tuzun kuru yalakalik yapmakta üstüne yok.

• @Footman Şu pislik yuvasındaki profilimdeki yazıya bile inanıyorsan seninle tartışmaya bile girmeyeceğim. Ev ev dolaşıp abilerimi zorla derneklere (CHPnin gençlerin zihnini yıkamak için gönderdikleri yerler) götürdüklerini hatırlarım ben. O zamanlar daha doğmamış biriyle tartışıyorum. Hala apo mapo diyor lan kılıçtaroğlu denen dinsiz kafir yılanın başı apo kim ki daha. HDP yi kim kurdu sanıyorsun sen kim meclise soktu sanıyorsun kim AKP kazanamasın diye (tekrar belirtiyorum AKPli değilim) kim teröriste oy verdi?

• Yaptigi insanliga ihanet.
    Kendi karariyla yapmiş olabilir. Veya olmayabilir. Beyinlerini yikiyorlar. Ilaç veriyorlar. Yoksa bunu yapabilmesi mümkün degil. Bunlarda beyin denen bişe yok zaten. Olsa bunu yapmazlar. Öbür taraftada kendini patlatir artik

0|0
    0|0
  • okumuş cahilden korkucan aga

1|0
    0|0
  • Babasına helal olsun

1|0
    0|0
    • Yazık ailesine biz bunu dünyaya getirmeseydik diyorlardır şimdi Allah böyle vicdansızları bildiği gibi yapsın.

• Aynen şu anda bu canlı bomba olan kızın annesi babasıda terörist annesi babası damgası yedi bu kah. pe yüzünden..

• Beynini iyi yıkamışlar attığı tweetlerden belli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ateşi bol olsun !

1|0
    0|0
  • Allah bildiği gibi yapsın onları canlı bomba olmak kolay bişey olamaz neler yaşatıyorlar onlara kimbilir düşünmek istemiyorum sebep olanlar huzur bulamasn InşAllah

1|0
    0|0
Yükleniyor...