Erkeksiz bebek sahibi oluna bilirmi?

Ben 18 yasindayim bu yasima kadar sevgilim olmadi bundan somrada olmaz diye dusunuyom😃bende erkeksiz bebek yapmaya karar verdim 😄Sey simdilik sadece kiz bebek yapiliyomus 10 seneye erkek bebekde yapilirmi erkekge gerek kalmadan babasiz olsun ben ogluma bakarim kimseye muhtac etmem onu 😄

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Mk sanki ne yaşadıysa bundan sonra da olmaz diyor bir de :D
    Bir de ergen deyince alınıyorlar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Sen yaparsın biz de AB'ye gireriz

0|0
    0|0
  • baya baya ucmussun sen yaa olur tabıkı nıye olmasın hatta ben sana cocuk ıcın gereklı malzemeyı bagıslım yap ama babasız cocuk buyutulurmu ya

0|0
    0|0
  • Dilkatimi çeken tek şey "bilirmi" nin ayrı yazılması oldu.

0|0
    0|0
  • Kızın olsun kız kıza takılır sınız

0|0
    0|0
  • Lannnn soyum kuruyor :D

0|0
    0|0
  • yapalım beraber güzelim

0|0
    0|0
  • benimde sevgilim olmadı ama saf temiz kız bulamadım ondan yoksa bende ümit var inşallah olur

0|0
    0|0
    • Ben hep o insani severim omurumu sonuna kadar aldatmama da ama kimse benim istedigim gini degil herkez aldatiyo iyuzden kimseyi sevmicem 😢

• senin dediğinin aynısını bende diyorum bana çok güzel yollu kız yürümüştü tersledim bilerek

• Aslında neden olmasın kimseye muhtaç da etmezsin çocuk büyür ama ruh halinide düşün derim babasız büyücek bunları düşünmen için erken degilmi seviceksin aşık olucaksın bulutların üstünde geziceksin iyi düşün ileride ne olucagı belli olmaz herkez aldatmıyor iyilerde var sen kıyaya bakıyorsun unutma inci denizin dibinde olur çöp kıyıya vurur iyi düşün

• Sperm bankalarından olur galiba 😄

0|0
    0|0
  • :D bunları gördükçe insana bir gülme geliyor ya :D.

0|0
    0|0
  • Soru eki olan "bilirmi" ayrı mı yazılıyordu lan?

0|0
    0|0
  • Tabi tabi hatta bakire kalıyosun ya 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Olursun da kendini nasıl tatmin edecek sperm bankasından sperm al

0|0
    0|0
  • sen beni al en ıyısı hem oglumuza bakarsın hem bana olmazmı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3