Sizce internette helal süt emmiş insan var mı?

Bazılarımız hatta neredeyse hepimiz interneti insanlarla tanışmak için kullanıyoruz. Hatta buralarda özellikle evlilik hayali kuran arkadaşlar günahsız, hiç sevgilisi olmamış, hamarat veya ilgili eş arama peşindeler. Sizce internette böyle filtrelenmiş kişilere rastlamak mümkün müdür? Sonuç olarak internetle tanışan mutlaka bir kez olsa bile "kötüye kullanmıştır" bu alemi. Sizin düşünceleriniz neler?

0|1
19|43

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanları tanınadan yargılamamak gerek. İyiside var kötüsüde ben iyiyim diyenede güvenemezsin çünkü artık her insanda güvensizlik problemi var yani ya dikkatini çekenle konuşcaksın ya da eskin usül oturup yüz yüze görüşeceksin. Buralardan evlilik aşk olmaz hepsi reelde.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

• Ne yazik ki durum bu evet. Fakat interneti kullanan abaza erkeklerin sayisi turkiyenin 3 te 1 i kadar ve hepsi kiz bulma pesinde. Ayni sekilde erkek bulmak icin interneti kullanan kiz sayisida erkeklerin 100 de 1i kadar, kisaca bir kiz boyle bir ortamda 100 erkek bulma sansi varken bir erkegin 1 kiz bulma sansi 1/100 dur yani %0.01... Hal boyle olunca akilli erkekler interneti bunun icin kullanmiyor cunku bulamicaklarini biliyolar. Birde kendi egosuni tatmin etmek isteyen kizlarda var... Internet ortaminin ozeti budur, tavsiye etmem. En guzeli gercek hayat gidip konusursun benim gibi, en fazla reddeder nolcak yani.

0|0
    0|0
  • İnternet denen alemin içinde A sından Z sine her türlü insan vardır. Nerede aradığına ya da nerede seni nasıl bulduğuna bağlı olaraktan o insanların karakterleri ona göre şekillenir.

0|0
    0|0
  • internet insanı bozar hiç bozmaz diye bir şey diyemeyiz ama internetteki duruşuda gerçek karakterini yansıtmaya bilir merak çevreye uyma gibi nedenlerle değişik ataklar yapabilir insan insanı internete göre değil kanlı canlı görüp değerlendirmek gerekir

0|0
    0|0
  • İlla ki vardır ama bazı insanlar tanımadan görmeden duymadan bilmeden sadece internet ortamı olduğu için çekindiklerinden bu ortamı birazcık hor görüp insalardan kaçıyorlar. Sonuna kadar da haklılar. Çünkü öyle bir zaman olmuş ki kimsenin kimseye 1 gram güveni kalmamış. Kim iyi kim kötü anlayamaz hale geldik. İyi insan da sapık damgası yiyebiliyor. Allah hepimizi hayırlı insanlarla karşılaştırsın. Sonumuz hayırlı olsun.

0|0
    0|0
  • Vardır elbet ama o işte mutlak bir yalan dolanda vardır aslında mesela bu sitede genel olarak bahsettiğin tipte insan çok var yalan söyleyen insanda çok var mesela sosyal insanlar yani kızlar bu sitede takılır kimsenin yüzüne bakmaz havalardalar egolar tavan yani nette diğer türlü sosyal kızlarla tanışma olanağı biraz düşük bence

0|0
    0|0
  • Ben hariç yalan

0|0
    0|0
  • 5 parmağın 5'ide birmi :)

0|0
    0|0
  • Evet var.

0|0
    0|0
  • Ben süt emmedim valla doğuştan emmedim bilemicem 😂

0|0
    0|0
  • Evet böyle insanlar mevcutta olsa internetten ilişki kurmak kesinlikle karşıyım karşında ki insanın nasıl biri olduğunu sanal alemden anlayamazsın ve herkes burada maske takıyor onun için uzak durmak çok önemlidir !

0|0
    0|0
  • Olabilir de olmayabilir de bunu tanımadan bilemezsin. Tabi tanıdığın kişi samimi olmalı. Onu ayıklamak da senin işin.

0|0
    0|0
  • oran olarak sokaktaki insanlar kadar iyi insanlar vardır, aslında iyi insanlar bence dünyanın her yerine eşit oranda dağıtılmıştır, adil olan bu. dini açıdan da olması gerekenin bu olduğunu düşünüyorum. bu konuda baya kafa patlatmıştım sonuç olarak iyi insanların az olduğu ama her yerde aynı oranda bulunduğu kanısına vardım. yani din dil mezhep okul kültür coğrafya fark etmez. her yerde bir sınav söz konusu ve bu sınavda başarılı olan insanların az olduğu durum.

0|0
    0|0
  • yok bence

0|0
    0|0
  • Vardır, neden olmasın

0|0
    0|0
  • Burda dogru insan yok diyemem. fakat sanal ortamda es aranmasi dogru degil bence.

0|0
    0|0
  • Senin emdiğin helal miydi ki?

1|0
    0|0
  • İnternet en kötü ihtimalle gerçek hayattan farksız :)

0|0
    0|0
  • Var tabi ama kimseye guven olmuyo internette kimsenin ic gorunusunu bilemessin gerci cevrendekilerinin bile bilemiyosun o ayri mesele

0|0
    0|0
  • İllaki vardır o tarz erkekler ve kadınlar. Ama birbirleriyle karşılaşıncaya kadar karşılarına kötü insanlar çıkması muhtemel

0|0
    0|0
  • internettekiler hepsi şerefs. z mi mantığınıza mıçıyım sizin

0|0
    0|0
  • Hic denk gelmedim

0|0
    0|0
  • nereden tanıştığın önemli değil önemli olan sana kendini anlatmasa bile hakkında bir şeyler bilebileceğin insanlarla yakınlık kurman..

0|0
    0|0
  • Varim tabi

0|0
    0|0
  • Var ama onları bulmak gerek

0|0
    0|0
  • Olabilir bence.

0|0
    0|0
  • süt içtim dilim yandı :D

0|0
    0|0
  • Vardır illaki anma velakin kurunun yanın da yaşta yanıyor 😊

0|0
    0|0
  • fransadakı evli çiftlerın %17sı ınternet ortamında tanışmış.

0|0
    0|0
  • İnternetten olmaz

0|0
    0|0
  • öyle birini bulmak çok zor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 19

• Bence kişi kendinden bilir işi. Kendimi olduğumdan farklı göstermek için çaba harcamadım hiç. Kimsenin iyi niyetini de süistimal etmedim. Ne gerçek hayatta ne de internette oyun oynamadım. Karşılığında da güzel kalpli, verdiğim değeri sonuna dek hak eden insanlar tanıdım, arkadaşlar edindim.

0|0
    0|0
  • Helal süt emmiş insanların olduğunu düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Var iyi insanlar

0|0
    0|0
  • Niye olmasın ya

0|0
    0|0
  • hayır yok sdfg

0|0
    0|0
  • Herkes helal süt emmiştir sonradan bozulmak ayrı bir olay. Yanlış düşünce. Kafasını dağıtmak için girende var, cinsel anlamda sanal tatmin olmak için girende. Laf olsun diye sohbete girende var. Herkesi zan altında bırakır bu genelleme.

1|0
    0|0
  • Ben kutu süt ictim bilmiyorum helalmiydi

0|0
    0|0
  • Hem internetten hemde düzgün bilemedim şimdi

0|0
    0|0
  • Nadirde olsa mevcuttur bence

0|0
    0|0
  • Kendimden örnek verecek olursam interneti kötüye nasil kullanirim bunu dahi bilmem kendi halinde biri olduğumdan deist falan burda ögrendim hatta o derece 😄

0|0
    0|0
  • Vardır da bulmak mesele.

0|0
    0|0
  • Hic zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • Belki yemek tarifi arıyodur

0|0
    0|0
  • çok çok duşuk ıhtımal karsılasmak bence

0|0
    0|0
  • Alem g. t olmuş.
    Ne filtresi...

0|0
    0|0
  • İnternette mutluluk aranmaz arkadaş

0|0
    0|0
  • Tabirlerin çok kaba bence... Helal süt emmiş niye diğerlerinki haram mı? Yani sana göre olan insanlar iyi ama olmayanlar kötü nasıl bir mantık bu

0|0
    0|0
  • abi helal süt emmis ne demek ne bicim konusma bunlar sen hayatinda hic mi bisi yapmadin hayat bozuyo insanlari ortam yasadiklarimiz yani bu sekilde konuşamazsin sen oda onun anasi yani sen sanki cok temiz birisin

0|0
    0|0
  • Ben 22 yaşındayım internetten 32 yaşında biriyle tanıştım 😊 kendisi bakanlıkta mühendis ve ben lise mezunuyum hepinize hayırlı kısmetler

0|0
    0|0
Yükleniyor...