Seni daha önce Ankara'da hiç görmedim diye mesaj mı olur ya?

Arkadaşım zaten burda da görmedin. Hem Ankara avuç kadar yer nasıl görmezsin ya. Daha yaratıcı taktikler bulmanız lazım beyler

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Jqjsjsnnsnq 😂 bana da seni İstanbul da görmedim görsem kesin tanırım diyo lan İstanbul da 14 milyon dan fazla insan var 😂😂

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Bugun, havaalaninda sigara icen cok guzel bir kiza yaklastim, tum firlamaligim uzerimdeydi, gurgen oz edasiyla ellerimi birlestirip; pardon hanimefendi, cok ozur dilerim rahatsiz ediyorum lakin yardiminiza ihtiyacim var dedim. Buyur der gibi bakti, sizden 3 ricam olacak dedim; 1. Bir dal sigaranizi alabilirmiyim? Dedim sigarayi verdi, 2. Olarak cakmak istedim o da tamam 3. Olarak simdi bir de opucuk alabilir miyim dedim, guldu gibtir dedi 😆 ben de telefonunu ver bari dedim, evliyim ben dedi 😢 bu yuzukleri evliler niye takmaz 😡 got olusum, onume baka baka oradan uzaklasim, ellerimin bos kalisi, kendimi avuclayisim da cabasi 😢

0|0
    0|0
  • Seni saat 19:03 de Ankara'da yeni kara Kartal mahallesinde görmüştüm 😂😂 nick mi yaptın bu anı ölümsüzleştirmek için filan 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Hep erkeklermi kadınlara kuma getırecek. bence bır ılk olun ve kuma getırın kocanızın uzerıne. hazır kumada buldum sıze benn :D

0|0
    0|0
  • İiii şey saatiniz kaç falan diye girsek 😂

0|0
    0|0
  • yürümenin de bu kadar ucuzu..

0|0
    0|0
  • Olm kiz evli yapmayin

0|0
    0|0
  • İnsan hayret ediyor nasıl görmez. Ankara dediğin yer altı üstü 10-15 hane zaten

0|0
    0|0
  • 25,437 km2 alanmı küçük.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...